Strona 293 z 435
Pokaż wyniki od 2,921 do 2,930 z 4346

Grudniowe mamusie

Cytat Zamieszczone przez paralea Zobacz posta
    Wichrowa, fajne, duże koła. Na pewno funkcjonalne. Sama też będę szukała czegoś podobnego. Ale jeszcze nie, wózek chyba zostawię na ostatnią chwilę.
    Koła zgadza się. Na wieś idealne. Tym bardziej że u nas lasy wyboje sady dziury więc w wersji gondoli prowadzi się go super. Fotelik też świetny więc nie narzekam ogólnie na niego . Gondola też odpowiednich rozmiarów więc fajnie. Jedynie to że jest duży po złożeniu ale no ileż to go się właściwie że sobą zabiera. My braliśmy go właściwie w drogę tylko raz na wakacje. I tyle. Cały czas stał w pokoju gotowy do jazdy jak odchowam dzieci to sprzedam a że używany i w ogóle tani to myślę że łatwo kiedyś znajdę kupca.

Posprzątałam już dwie szufladki w komodzie. Jestem z siebie dumna. Kartonik kserowek spakowany. Mąż wróci z pracy to wytarga na strych
    Ostatnio edytowane przez wichrowa14 ; 21-07-17 o 09:03

2. dzieckozakupy.pl
    Dziewczyny może się orientujecie... jestem na wychowawczym do sierpnia przyszłego roku ale córka już we wrześniu idzie do przedszkola więc chyba wychowawczy wtedy się kończy co nie? Wiadomo że do pracy nie wrócę więc musiałabym uciekać na l4. Jak to rozegrać ?

Member Awatar NikaWero
    Mieszka w
    ok. Wrocławia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Podoba mi się coś takiego https://www.google.pl/search?q=baby+...I2cONCDggobPM:
    tylko muszę zobaczyć na żywo bo nie wiem czy nie będzie za niski i gondolka ma wewnątrz 76 cm, wolałabym większą. Anex sport też fajny i adamexy, eh kiedyś pochdzę po sklepach to coś wybiorę, bo tak to trudno.

Dziś chyba hormony mi się odezwały, za oknem płakało jakeś dziecko kobieta wyjeła z wózka i uspokajała, a ja jak głupia się poryczałam....pierwszy raz mi się coś takiego zdażylo, obym przy swoim tak nie reagowwała

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    U nas tak jak kiedyś pisałam wózek bugaboo. Oczywiście używany.

Wichrowa idziesz do pracy i mówisz że kończysz wychowawczy wracasz na jeden dzień do pracy i przynosisz w ten sam dzień L4

Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta

Wichrowa idziesz do pracy i mówisz że kończysz wychowawczy wracasz na jeden dzień do pracy i przynosisz w ten sam dzień L4
    Bardzo Ci dziękuję

Junior Member
    poziomkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-13 zobacz kalendarz
    Kiedyś koleżanka była w podobnej sytuacji podobno dopytywała się i nie mogła korzystać z wychowawczego posyłając dziecko do przedszkola. Teraz z ciekawości szukałam na ten temat informacji w internecie i ZUS zakwestionował opinie pracodawców, że w sytuacji kiedy dziecko uczęszcza do przedszkola czy żłobka nie zależnie od ilości godzin nie nastąpi trwałe zaprzestanie sprawowania opieki nad dzieckiem. Więc może coś się zmieniło ? http://matkaprawnik.pl/urlop-wychowawczy/

Cytat Zamieszczone przez poziomkaaa Zobacz posta
    Kiedyś koleżanka była w podobnej sytuacji podobno dopytywała się i nie mogła korzystać z wychowawczego posyłając dziecko do przedszkola. Teraz z ciekawości szukałam na ten temat informacji w internecie i ZUS zakwestionował opinie pracodawców, że w sytuacji kiedy dziecko uczęszcza do przedszkola czy żłobka nie zależnie od ilości godzin nie nastąpi trwałe zaprzestanie sprawowania opieki nad dzieckiem. Więc może coś się zmieniło ? http://matkaprawnik.pl/urlop-wychowawczy/
    dziękuję muszę porozmawiać z pracodawcą

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    AsiaAsiula ale u Ciebie dzidziuś ma prawidłową wagę na ten tydzień. Ja Lene też miałam urodzić na początku kwietnia a urodziłam na koniec.

Kochana a orientujesz się czy przysługuje mi wtedy po porodzie normalnie urlop macierzyński?

AsiaAsiula ale u Ciebie dzidziuś ma prawidłową wagę na ten tydzień. Ja Lene też miałam urodzić na początku kwietnia a urodziłam na koniec.
    pierwsza córka miała prawie 4kg, druga ponad 4 i ppowiem Ci że obawiam się że teraz będzie 5

Aniołek 23.12.2016

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów