Strona 287 z 435
Pokaż wyniki od 2,861 do 2,870 z 4346

Grudniowe mamusie

Mia też pięknie

http://allegro.pl/jesienno-zimowy-ko...551992567.html znalazłam taki kombinezon dla malej na wyjście ze szpitala. siedzę i dumam czy zamówić. Zastanawia mnie tylko to, czy dobrym rozwiązaniem jest to, że nie jest na zamek tylko na zatrzaski ..

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Kasztaniaczka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-06 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez wichrowa14 Zobacz posta
    Mia też pięknie

http://allegro.pl/jesienno-zimowy-ko...551992567.html znalazłam taki kombinezon dla malej na wyjście ze szpitala. siedzę i dumam czy zamówić. Zastanawia mnie tylko to, czy dobrym rozwiązaniem jest to, że nie jest na zamek tylko na zatrzaski ..

Bardzo fajny ale trochę drogi no i bez rękawiczek. Ja kombinezon będę kupować na jesieni, mam nadzieję że wtedy pojawi się więcej ofert.

Cytat Zamieszczone przez Kasztaniaczka Zobacz posta
    Bardzo fajny ale trochę drogi no i bez rękawiczek. Ja kombinezon będę kupować na jesieni, mam nadzieję że wtedy pojawi się więcej ofert.

Wiesz dla mnie cena to nie robi problemu. Nie to żebym spała na pieniądzach bo to to nie... ale mąż nigdy na mnie nie oszczedzal a tym bardziej na dzieciach więc jak będzie miał nawet 400 zł za ubranko zapłacić to zapłaci. Woli sobie nie kupić a kupić nam taki mój kochany typ
    Więc cena się nie przejmuje. Tylko te napy mnie zastanawiają czy nie lepszy jest na zamek ....

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Napy beda wkur* lepiej na zamek. Fakt. Tym bardziej ze goraco w tym. To szybciej. A zesra sie 5 razy przed wyjsciem. I dawaj znowu klik klik

Cytat Zamieszczone przez Weronika_s Zobacz posta
    Napy beda wkur* lepiej na zamek. Fakt. Tym bardziej ze goraco w tym. To szybciej. A zesra sie 5 razy przed wyjsciem. I dawaj znowu klik klik
    Tak też myślałam

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Alex27 Zobacz posta
    Dziewczyny muszę Wam coś pokazać
    Oto spodenki, obie pary zakupione w pepco i żeby było śmieszniej obie pary rozmiar 56 Wczoraj dopiero to zauważyłam bo jedne dostałam od koleżanki i myślę sobie coś duże kupiła a tu taki numer
    Załącznik 101403
    Ale numer ja wlasnie bylam kiedys w pepco i widziałam te malutkie ze zdjecia i mysle co to jest z tym rozmiarem na małego chinczyka chyba i sie zniecheciłam przez to

wichrowa, kombinezon fajny, ale tak jak dziewczyny pisza moze byc niepraktyczny bo dzieci nie lubia ubierania przebierania i jest dosc niedrogi! Ja nie widzialam kombinezonu ponizej 100 zł wiec cena spoko. Obawiam sie ze pazdziernik/listopad to beda jeszcze drozsze, musze sie rozejrzec za jakims

Member
    aniaaa33

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-14 zobacz kalendarz
    Alex ja tez dziś byłam w pepco i jak zobaczyłam te rozmiary to brałam na 62 żeby później niespodzianek nie było że za małe
    Już mnie dzidziuś kopie piąte dni ale fajne uczucie
    a jeśli chodzi o wakacje to też myśleliśmy o morzu ale z Podkarpacia mamy kawał drogi więc chyba uderzymy na Węgry bo szybciej
    Ilonka no to gratuluje synka ale Wam niespodziankę zrobił

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja dzisiaj byłam na wizycie i mój synek zmienia się w córkę ale też nic do końca nie jest pewne na 100% od dziś czuje ruchy dziecka, już zapomniałam jakie to wspaniałe uczucie. Pomiary dziecka ok. kolejna wizyta za miesiąc.

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Alex u mnie dziewczynka będzie Mia Klara a chłopak Leo.

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Aniaaa to Asi zrobił synek niespodziankę ja mam jutro połówkowe.

Ewelkaa no facet jak się patrzy

Dopiero wróciliśmy z basenu. Płakałam ze śmiechu z M i córki. Oczywiście rozmazałam się cała. Szkoda że nie mogę się moczyć ale chociaż stopy schłodziłam.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów