Strona 285 z 435
Pokaż wyniki od 2,841 do 2,850 z 4346

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    AsiaAsiula a to niespodzianka. Kurczę ja mam jutro połówkowe i już się stresuje że mój brzuszek okaże się chłopcem. Ja będę płakać na bank a Mąż skakać do góry.

Dzidzia dziś takie tańce wyprawia.

Znajomi pojechali do Chorwacji a tam takie pożary akurat koło ich miejscowości. Wysłali zdjęcia i mówią że jak dalej tak będzie to się zwijają. Chyba nasze morze będzie najbezpieczniejsze w tym roku.

2. dzieckozakupy.pl
    Ilo nka może nie będzie aż tak źle z tym brzuszkiem
    U mnie dziewczynka nadal jest dziewczynka także luzik. Nie stresuj się. Może gwiazda zostanie gwiazda

Przy obiedzie teraz z teściowa luźna rozmowa o imieninach była i mówi że jak teraz byli na wakacjach to były animatorki ale żadne dziecko nie miało na imię tak jak nasza córa. I zapytałam czy jakaś Rozalka była. powiedziała że raczej nie slyszala. Wspomniała tylko że ktoś znajomy ma wnuczkę o takim imieniu.
    Ja tam mam super teściowa tolerancyjna kobietka jakkolwiek byśmy dziecka nie nazwali to ona się i tak nie przyzna czy jej się podoba czy nie. Chyba że mojemu mężowi mówi a on mi nie
    Moja mama tak samo. Co prawda nie pamięta jeszcze tego imienia i jakoś ostatnio się zastanawiała jak to lleciało

Inni za to do komentowania są pierwsi.

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Wichrowa ja mam sąsiadkę Rozalie. Młoda dziewczynka

AsiaAsiula Ty chyba pisałaś o kosmetykach Momme czy jakoś tak. Teraz jest promocja w Hebe-30%

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    My już po wizycie, mój synek nadal jest synkiem w 100% Pierwsze co zobaczyliśmy na ekranie po włączeniu USG to właśnie ten widok ze zdjecia ale buźki pokazać nie chciał. Lekarz wysłał mnie na soczek, wrócilam po jakims czasie i dalej uparciuch wtulony we mnie. Za tydzien ide na kontrole i mówi ze mam zjesc coś slodkiego zeby pobudzić dziecko, moze uda sie złapać buźke. Mam kilka zdjec twarzy ale bardzo niewyrazne, oczami wyobrazni widze jak bedzie wyglądać... Aa no i podobno wcale nie mam twardego brzucha, wszystko jest ok. Uspokoił mnie trochę, ale to nie zmienia faktu ze ciagle mam twardy brzuch, a wyników krwi i moczu nigdy nie miałam tak dobrych 409 gram!

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20170719_005.jpg
Wyświetleń:	41
Rozmiar:	93.9 KB
ID:	101402
    Ostatnio edytowane przez Ewelkaaa ; 19-07-17 o 16:24

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Ja mam corke Zoje. Polowa osob mowila mi ze zna takiego psa. Wiec mam nie dawac. Polowa pytala "jak???!!". Naszczesxie moja rodzina wie dlaczego zojka i wszyscy sie cieszyli. A i tak finalnie to maz wybral to imie nie ja

O mnie
    Ja jak rodzilam. To nie mialam pojecia o studentach. Nikt mnie nie pytal. A jak rodzilam glowke na samolocie. Rozwalona jak ta lala to nagle z 15 osob wchodzi!!!!!! Ale bylam tak zdezorientowana, ze o dziwo mi to nie przeszkadzalo. Serio polozyli mi dzidzie i juz ich nie bylo. Mega syzbko. No ale... co sie napatrzyli to ich. Przed gdybym wiedziala, w zyciu bym sie nie zgodzila

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez AsiaAsiula Zobacz posta
    Ewelka mój lekarz od razu powiedział że być może to będzie dziewczynka ale nie może sprawdzić więc ja się nie nastawiałam i jeszcze wczoraj mówiłam że na pewno coś tam między nogami wyrosło.
    mój bardzo zadowolony ale bardziej go interesowało czy zdrowe
    Jak bedzie pozniej potrzeba jakas-
    Oby nie. To moge o nerkach poopowiadac. Ale za wczensie na wrozenie napewno wszystko sie cofnie.
    U mnie mloda ma chora nerke wiec jestem zaprawiona. W 30tyg nam wyszly powiekszenia...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar miaaga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-04 zobacz kalendarz
    AsiaAsiula GRATULUJĘ SYNKA
    jak któraś będzie w drodze nad morze przez Słupsk przejeżdżać to zapraszam na kawkę a jest któraś z pomorskiego?

Senior Member Awatar Alex27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ewelkaaa Zobacz posta
    My już po wizycie, mój synek nadal jest synkiem w 100% Pierwsze co zobaczyliśmy na ekranie po włączeniu USG to właśnie ten widok ze zdjecia ale buźki pokazać nie chciał. Lekarz wysłał mnie na soczek, wrócilam po jakims czasie i dalej uparciuch wtulony we mnie. Za tydzien ide na kontrole i mówi ze mam zjesc coś slodkiego zeby pobudzić dziecko, moze uda sie złapać buźke. Mam kilka zdjec twarzy ale bardzo niewyrazne, oczami wyobrazni widze jak bedzie wyglądać... Aa no i podobno wcale nie mam twardego brzucha, wszystko jest ok. Uspokoił mnie trochę, ale to nie zmienia faktu ze ciagle mam twardy brzuch, a wyników krwi i moczu nigdy nie miałam tak dobrych 409 gram!

Nazwa:	WP_20170719_005.jpg
Wyświetleń:	41
Rozmiar:	93.9 KB
ID:	101402
    Ewelka a to Ci bezwstydnik mały, ale dobrze, ze się uspokoiłas

Senior Member Awatar Alex27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-17 zobacz kalendarz
    Dziewczyny muszę Wam coś pokazać
    Oto spodenki, obie pary zakupione w pepco i żeby było śmieszniej obie pary rozmiar 56 Wczoraj dopiero to zauważyłam bo jedne dostałam od koleżanki i myślę sobie coś duże kupiła a tu taki numer

Nazwa:	DSC_0324.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	88.9 KB
ID:	101403

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów