Strona 284 z 435
Pokaż wyniki od 2,831 do 2,840 z 4346

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar justa30+
    Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    A propos szpitali klinicznych tam studenci są zawsze od pon.do piątku.W nocy ich nie ma.Miałam tę "przyjemność" jak się przypatrywali podczas mojego badania- pęknięcie torbieli na jajniku.Wtedy nie wiedziałam,że mogę poprosić o badanie indywidualne .Jak rodzilam córkę to wypytałam co i jak.Możemy nie wyrazić zgody na ich obecność.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez NikaWero Zobacz posta
    W szkole średniej mieliśmy Rozalkę w klasie ostra babka była a imię miała takie dziewczęce, delikatne. Wołaliśmy ją Rozala albo Rozi Ładne imię i mało znane, moje też kiedyś takie było w naszej wiejskiej podstawówce swego czasu byłam jedna, a potem wystąpił bum i co druga dziewczynka była Weronika
    Ja tez weronika i zawsze bylam jedyna w szkole, zajeciach, gdziekolwiek nie bylam, dopiero tutaj mam konkurencje

Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Asiula a jak Twój małżonek zareagował że będzie męski potomek bo rozumiem że Ty jesteś super zadowolona.

My jedziemy z 29 na 30 lipca i do 9.08 mam nadzieję że będzie ładnie chociaż kilka dni. Chciałabym żeby córka coś skorzystała upałów może nie być ale żeby mogła wejść do morza jeśli wyrazi taka chęć.
    Znajoma była teraz i mówi loteria jak do południa ładnie to po południu pogoda się psuje i na odwrót. Ale no cóż. Taki klimat

Dziewczyny gdzie jedziecie na te wakacje ? My kierunek jastarnia

Ewelka mój lekarz od razu powiedział że być może to będzie dziewczynka ale nie może sprawdzić więc ja się nie nastawiałam i jeszcze wczoraj mówiłam że na pewno coś tam między nogami wyrosło.
    mój bardzo zadowolony ale bardziej go interesowało czy zdrowe

Aniołek 23.12.2016

Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    AsiaAsiula a zatem gratuluję synka

Ja na pewno ponownie odwiedzę rodziców w Kołobrzegu. Ale raczej koniec sierpnia/początek września. To miasto w pełnym sezonie dla mnie to dramat. Zdecydowanie większego uroku nabiera gdy pustoszeje. A jesień tam... cudo.

Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez wichrowa14 Zobacz posta
    My jedziemy z 29 na 30 lipca i do 9.08 mam nadzieję że będzie ładnie chociaż kilka dni. Chciałabym żeby córka coś skorzystała upałów może nie być ale żeby mogła wejść do morza jeśli wyrazi taka chęć.
    Znajoma była teraz i mówi loteria jak do południa ładnie to po południu pogoda się psuje i na odwrót. Ale no cóż. Taki klimat

Dziewczyny gdzie jedziecie na te wakacje ? My kierunek jastarnia
    Uwierz córcia na pewno skorzysta ja nie wiem jak to jest dla Nas woda zimna a dzieci korzystają z kąpieli na maksa tak było 3lata temu.
    W ubiegłym roku mieliśmy cudną pogodę i morze idealne.
    Zobaczymy jak będzie w tym sezonie.
    My atakujemy Międzyzdroje

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez justa30+ Zobacz posta
    Uwierz córcia na pewno skorzysta ja nie wiem jak to jest dla Nas woda zimna a dzieci korzystają z kąpieli na maksa tak było 3lata temu.
    W ubiegłym roku mieliśmy cudną pogodę i morze idealne.
    Zobaczymy jak będzie w tym sezonie.
    My atakujemy Międzyzdroje
    To zdaj potem relacje jak z cenami tam bo panuje przekonanie że tam drogo.

Moje dziecko należy do tych bardziej strachliwych także nie mamy pewności czy wejdzie do wody w poprzednim roku wodę z morza przynosilismy jej w wiaderku po piasku kopalismy dołek i tak się babrala. Nie chciała wejść
    Ostatnio edytowane przez wichrowa14 ; 19-07-17 o 13:09

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Gratuluję syna! Ja dalej bez znajomości płci, a byłam dziś na wizycie u ginekologa :P Ostatnie USG miałam w 12tc, a 7 sierpnia idę na połówkowe, wiec może w końcu się dowiem Żadnych przypuszczeń, intuicja zazwyczaj nad wyraz aktywna teraz niczego mi nie podpowiada.

Dziś lekarka zasugerowała mi, bym szła na L4...

Member Awatar Kasztaniaczka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-06 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez NemoNi Zobacz posta
    Dziewczyny a jak na borowskiej i na klinikach na porodówce wygląda sprawa ze studentami? Leżałam na borowskiej na patologii ciąży i była pod tym względem masakra, co chwile jakaś wycieczka w sali... chyba głównie z tego powodu biorę pod uwagę poród na kamienskiego, chociaż mój prowadzący jest z borowskiej (ja też z wrocka, jak widać
    Przy przyjęciu podpisujesz zgodę na wgląd studentów do Twojej dokumentacji medycznej.
    Na sali chorych/położnic studenci są widziani jedynie podczas porannego obchodu. Mi oni nie przeszkadzają, ponieważ zawsze zachowują się kulturalnie i dyskretnie. Regulamin zabrania im nawet rozmów miedzy nimi na oddziale.
    Podczas badania ginekologicznego jest możliwość że oprócz lekarza jest 1-2 studentów.
    Własciwie czasem ciężko rozpoznać kto jest studentem, kto stażystą, kto rezydentem, a kto lekarzem ponieważ wszyscy są w białych kitlach.

AsiaAsiula GRATULACJE!!
    Ostatnio edytowane przez Kasztaniaczka ; 19-07-17 o 13:57

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów