Strona 283 z 435
Pokaż wyniki od 2,821 do 2,830 z 4346

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Ewelkaa wiesz że ja też podejrzewałam luteine o stawianie się brzucha.

Wichrowa jak pobolewa to może skutki skracania się szyjki.
    Hmmm...Dziewczyny zaciskamy nogi i czekamy na listopad grudzień.

Poziomkaa z Twojmiasta i dopiero teraz się chwali ja uwielbiam Trójmiasto zimą. Byliśmy na ferie a czułam się jak latem. Taka piękna pogoda akurat była. Buzie opalone. A najlepiej młoda jak chciała nogi moczyć i kazała ściągnąć sobie rajstopy i kombinezon. No wariat.

Ja przy porodzie chce jak najmniej osób. Im więcej tym bardziej nie mogę się skupić.

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    poziomkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-13 zobacz kalendarz
    Od jakiegoś czasu sierpień jest u nas stanowczo ładniejszy od lipca bardziej słoneczny może w tym roku też tak będzie Co prawda nie pada u nas burzowo też nie jest, na spacer w sam raz ale brakuję trochę tego słońca i wyższych temperatur.

piszę po raz kolejny bo mi nie dodało. jestem po połówkowym. moja córcia stała się synkiem waży prawie pół kilo a dokładniej 440 wszystko jest w porządku tylko musimy kontrolować nereczki bo troszkę powiększone ale nie kazała się martwić i mówiła że tak często się zdarza

Aniołek 23.12.2016

Junior Member
    poziomkaaa

O mnie
    Coś w tym jest u nas lata nie są takie gorące jak na południu ale za to zimy też zazwyczaj mniej mroźne Ja też wolę mniejszą ilość ludzi przy porodzie bardziej skupiona będę. A właśnie zamierzacie mieć przy sobie kogoś bliskiego przy porodzie czy raczej nie?

Junior Member
    poziomkaaa

O mnie
    AsiaAsiula no to gratuluję synka

Asia Asiula a to niespodzianka. gratuluję synka

Ja czekam na paczkę. Wczoraj wysłana poczta niby 48 h ale mam nadzieję że już dzisiaj będzie.

Senior Member
    BliBlaBlu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-09 zobacz kalendarz
    AsiaAsiula witamy w mniejszości spodziewającej się syna! Widzę, że Twój też jest całkiem spory. Na wizycie powiedziałam mężowi, że jak młody dalej będzie tak rósł to sam Go sobie urodzi ale ginekolog się uśmiał

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar justa30+
    Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Asiula super wieści!!!

wichrowa my 6 sierpnia jedziemy nad morze liczę choć na 3dni pięknej pogody(na 7dni)

Senior Member Awatar justa30+
    Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Mi również straszliwie twardnieje brzuch.Co wyjście nawet najkrótszy spacer to kamień nawet buty zamieniłam na płaskie i poprawy nie ma,nie żebym na obcasach biegała tylko delikatne koturny.
    Leków żadnych poza witaminami nie biorę a i pokarmy lekkostrawne ze względu na moje zaparcia.
    Nie wiem jaka tego przyczyna a do wizyty jeszcze dużo czasu.

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AsiaAsiula Zobacz posta
    piszę po raz kolejny bo mi nie dodało. jestem po połówkowym. moja córcia stała się synkiem waży prawie pół kilo a dokładniej 440 wszystko jest w porządku tylko musimy kontrolować nereczki bo troszkę powiększone ale nie kazała się martwić i mówiła że tak często się zdarza
    Wooow ale niespodzianka! Zeby mój synek nie okazał się dzisiaj dziewczynka jak sie z tym czujesz? bo jak sie człowiek nastawi to smiesznie jest, ja już mówie do brzuszka "syneczku" no i gratuluje oczywiscie. Wiedziałam ze za duzo jest dziewczynek na forum!

Ja nad morze jade jutro, pogoda to loteria, mój brat jest od kilku dni i spalony jak nie wiem co - a na dolnym slasku jakos za duzo słonca nie było przez weekend, a nad morzem tak. Jeszcze nie mamy noclegu, bo czekalismy na dobra prognoze, po ostatniej sytuacji postanowilismy ze nigdy wiecej nie planujemy morza do przodu, ostatnio kilka dni padało, nie polecam, no chyba że ktoś lubi siedziec w pokoju. Mamy na oku 2 wolne hoteliki, takze jak ginekolog pozwoli to rezerwujemy i pakujemy sie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów