Strona 279 z 451
Pokaż wyniki od 2,781 do 2,790 z 4506

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez paralea Zobacz posta
    Do szkoły rodzenia planuję zapisać się jakoś w przyszłym miesiącu, na wrzesień zaklepię sobie miejsce. Z czytania na necie mam tylko teorię, tam przełożę to na praktykę (mam nadzieję).

Któraś z Was już to tu pisała - jak się wstawia zdjęcia? ja na forum ostatnio w gimnazjum coś pisałam i teraz już nie ogarniam tematu
    Ja dzis wstawilam. Musialam kliknac by str odtorzyla soe via full site a nie wersja komorkowa. I normalnie jest ikonka by dodac fotke.
    A potem zeby wrocic do wersji telefonowej, to trzeba usunac cookies w tel. W przegladarce

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez paralea Zobacz posta
    O weselach wiem tyle, że słusznie jest unikać bieli, to kolor bowiem zarezerwowany dla panny młodej (chyba, że wybierze beże/écru). Czy strojność ma znaczenie? Jeśli suknia panny młodej okaże się skromniutka, to może być małe faux paux.

Pochwalę się też swoim bębenkiem. Od paru dni zaczyna go wręcz "wypychać". Moje 19 tygodni (za parę dni półmetek!) :

Piękny brzuszek

A co do wesela oczywiście że biel odpada i to w ogóle bezapelacyjnie.
    Zastanawiam się czy nie rozegrać to tak że zadzwonić do panny młodej i poprostu nie spytać czy nie będzie miała nic przeciwko jak ubiorę ta właśnie sukienkę. Na weselu u nas była wiec powinna kojarzyć.
    Nie chce jej poprostu zrobić przykrości bo to ma być jej dzień przecież

Member Awatar NikaWero
    Mieszka w
    ok. Wrocławia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Kasztaniaczka w któtym szpitalu będziesz rodzić we wro? Ja na klinikach na chałbińskiego, tam też pracuje mój lekarz i już 2 razy mnie operował i wszystko poszło ok. Tak więc mam już do niego zaufanie i nigdzie indziej nie idę
    Byłam dziś na badaniu i usg, szyjka mocno trzyma- jak to powiedział gin, brzucho miękki wszystko dobrze dzidzia ok wielkość odpowiiednia, ja tam tylko gówkę widziałam i czasem rączka migneła, widać ciasno już ma Termin wg usg się przesunął o 3 dni do przodu, ponoć to nie robi różnicy żadnej.
    Co do mojej siostry, to ona sama nie chodziła do SR, tłumaczy ją to że rodziła w norwegii, tylko po co mnie za wszelką cenę próbuje na siłę wysłać

Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Weronika_s, czyli da się prościej. Ja to poleciałam na okrętkę, jakieś albumy, załączniki...

Wrocławskie mamusie, ja przymierzam się do Borowskiej. Ale chyba tylko dlatego, że w miarę blisko i prysznic z kibelkiem jest w każdej sali z tego co wyczytałam.

Kurka wybraliśmy imię dla córki i każdy kto usłyszy imię to patrzy jak na wariatów i się wyśmiewa. I teraz się zastanawiam czy nie musimy go zmienić :/

Cytat Zamieszczone przez wichrowa14 Zobacz posta
    Kurka wybraliśmy imię dla córki i każdy kto usłyszy imię to patrzy jak na wariatów i się wyśmiewa. I teraz się zastanawiam czy nie musimy go zmienić :/
    a jakie?

Aniołek 23.12.2016

Cytat Zamieszczone przez AsiaAsiula Zobacz posta
    a jakie?
    miala byc Rozalia
    Zaczyna podobać mi się jeszcze Malwina ale to raczej jako drugie imię. Na pierwsze naprawdę nie mamy koncepcji
    Ostatnio edytowane przez wichrowa14 ; 18-07-17 o 19:21

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    A dlaczego nie Rozalia. To jest Wasza decyzja. Mnie jak ktoś pyta o imię to mówię że Klemens lub Klementynka bo nie chce podawać prawdziwego imienia. Właśnie dlatego że zaraz każdy ma tysiąc swoich podpowiedzi.

Paralea a ja nie widzę Twojego zdjęcia szkoda

Wichrowa to jednak tamta sukienka jest zbyt skromna. Masz rację zadzwoń do Pani Młodej i zapytaj o sukienkę. Moim zdaniem pięknie będziesz wyglądać w tej długiej. Ja uwielbiam długie suknie

Senior Member Awatar Kasztaniaczka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-06 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez NikaWero Zobacz posta
    Kasztaniaczka w któtym szpitalu będziesz rodzić we wro? Ja na klinikach na chałbińskiego, tam też pracuje mój lekarz i już 2 razy mnie operował i wszystko poszło ok. Tak więc mam już do niego zaufanie i nigdzie indziej nie idę
    Na Borowskiej. Mój prowadzący jest z Borowskiej, stąd mój wybór. Mam zaufanie ponieważ byłam tam operowana już w tym roku (usuwali mi jednego zapalonego węzła chłonnego z szyi) i jestem zadowolona z leków po narkozie (bardzo dobrze ją zniosłam, nie miałam drgawek), jak i z sali wybudzeń, na której było bardzo dużo aparatury. Czułam się bezpiecznie.
    Kilka razy w życiu leżałam pod pełną narkozą i na Borowskiej czułam się najbezpieczniej. Nie było też skutków ubocznych.
    Na Chałbinskiego slyszałam że są są wspaniali specjaliści Bywam tam często w por endokrynologicznej. Właściwie to będę jutro i pojutrze. Prawdziwy labirynt
    Na kiedy masz termin? Rozumiem że CC?

Wichrowa, Rozalia to przepiekne imię i nie rozumiem jak ktoś może się z niego śmiać Sama się nad nim zastanawiałam, ale w najbliższej rodzinie już ktoś ma plan tak nazwać dziecko. Poza tym to wam ma się podobać.
    Ostatnio edytowane przez Kasztaniaczka ; 18-07-17 o 19:44

Jak znajdę zdjęcie że ślubu to wam pokaże jutro jak ona przecudnie wygląda. Na drugi dzień była i wszyscy mówili że w pierwszy dzień miałam ładna sukienkę jak to Pani młoda ale że w drugi wyglądałam obłędnie
    Może faktycznie zadzwonię i zapytam młodej. Normalna dziewczyna kuzynka męża więc myślę że odpowie mi szczerze i nie będzie miała żalu że dzwonie i pytam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów