Strona 277 z 451
Pokaż wyniki od 2,761 do 2,770 z 4506

Grudniowe mamusie

ja do szkoły rodzenia się nie wybieram bo u mnie w pobliżu nie ma.
    weronika to ty masz taki mały brzuszek jakby tylko cię wzdęło a nie jakbyś w ciąży była

Aniołek 23.12.2016

2. dzieckozakupy.pl
    Ja odkąd wróciłam z morza to co dziennie zaprawiam ogórki w słoiki. Dziś od rana szybko ugotowałam pomidorową i dalej walka z ogórkami.
    Weronika świetnie wyglądasz.

Dziewczyny czy wypada na dwudniowe wesele zarówno w pierwszy jak i w drugi dzień iść w tej samej sukience ? Mam w domu inne ale nie wiem czy w sierpniu w jakaś wejdę a mam jedna tylko sukienkę . Jak myślicie ? Mam swoją sukienkę jeszcze fajna z poprawin jako druga ale jest długa i boję się że może młoda powie że chciałam ja przycmic

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AsiaAsiula Zobacz posta
    ja do szkoły rodzenia się nie wybieram bo u mnie w pobliżu nie ma.
    weronika to ty masz taki mały brzuszek jakby tylko cię wzdęło a nie jakbyś w ciąży była
    W 1 ciazy mialam jeszcze mniejsy. A na porodowce co lekarz wchodzil. To z tekste " ooo jaki maly brzuszek" cokolwiek to wnosilo do sprawy . A urodzilam normalne 3,5 kg dziecko.
    A nirmalnie to jestem wklesla. Nawet po porodzie juz bylam wklesla.
    Ale jestem dluga bardzo. I dzidzisie maja duzo miejsca w srodku by sie rozpychac.

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Wichrowa kiedy ślub? Chcesz sukienkę? Mogę Ci wysłać. Mam taka ciążowa elegancka i wiem że ja jej nie ubiorę bo nie mam gdzie po prostu.

Member Awatar NikaWero
    Mieszka w
    ok. Wrocławia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Mi szkoła rodzenia raczej nie potrzebna, jak ja cesarkę mam mieć...a siostra mnie denerwuje i ciągle pyta kiedy idę Przykre to jest bo też chciałabym rodzić normalnie, a przez to czuję się już teraz jakbym coś straciła ważnego, a takie uwagi niby ,,pomocne,, tylko mi większą przykrość robią

Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    Wichrowa kiedy ślub? Chcesz sukienkę? Mogę Ci wysłać. Mam taka ciążowa elegancka i wiem że ja jej nie ubiorę bo nie mam gdzie po prostu.
    Pokaż co posiadasz wesele w połowie sierpnia jest. Generalnie jeśli coś to pojadę w sobotę przed weselem i kupię coś na rynku

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Jak zrobię zdjęcie to Ci wyśle

Senior Member Awatar Kasztaniaczka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-06 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez wichrowa14 Zobacz posta
    Dziewczyny czy wypada na dwudniowe wesele zarówno w pierwszy jak i w drugi dzień iść w tej samej sukience ? Mam w domu inne ale nie wiem czy w sierpniu w jakaś wejdę a mam jedna tylko sukienkę . Jak myślicie ? Mam swoją sukienkę jeszcze fajna z poprawin jako druga ale jest długa i boję się że może młoda powie że chciałam ja przycmic
    Ja bym szła na poprawiny w drugiej, długiej sukience. Jeśli nie jest biała to nie widzę przeciwwskazań Poza tym pierwsza sukienka będzie na pewno przepocona, może nie wyschnąć po praniu itp
    Mnie też czeka wesele w ten weekend, a właściwie to wystawny obiad w restauracji, bez tańców Idę w czerwonej ołówkowej sukience do kolan, z pionową wężową falbaną z przodu. Jak już się wystroję, to podeślę zdjęcie
    Jeśli chodzi o ciążę to jestem w ciekawej sytuacji bo mój ginekolog to chirurg, mogę sobie wybrać czy chcę rodzić siłami natury z salą do CC w pogotowiu, czy wolę planowe CC w 38 tygodniu w wykonaniu mojego prowadzącego Szpital o 1 stopniu referencyjności we Wrocławiu. Szczerze to jestem happy. Musze przyznac że komfort mieć taki wybór, czuję się dużo pewniej.
    NikaWero nie przejmuj sie uwagami siostry tylko się ciesz i dostrzegaj plusy swojej sytuacji i podkreślaj je zawsze wszystkim Dużo kobiet placi za cesarki, a ty masz ze wskazań. Głowa do góry i patrz pozytywnie Bedziesz mieć dziecko, to najważniejsze, to Twoje szczęście i nie pozwól żeby ktokolwiek Ci to zatruwał.
    A tak jest że można się o wszystko pokłócić albo przyczepić, do ciąży, potem do porodu, do płci że sami chłopcy że same dziewczynki, potem o karmienie, o szczepienia, potraktuj to jako wylewanie frustracji

Senior Member Awatar Kasztaniaczka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-06 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez wydra Zobacz posta
    Dziewczęta, byłam dziś na rozmowie o pracę i zastanawiam się, co uważacie na temat mówienia lub nie mówienia potencjalnemu pracodawcy o ciąży?
    Opinia mojego męża prawnika - nie mówić. Jak myślisz dlaczego nawet pytania o ciąże są zabronione przez kodeks pracy? Odpowiedz sobie sama Twój stan to Twoja sprawa. Nie musisz o tym mówić, nie łamiesz w żaden sposób prawa i niczym nie grzeszysz Ryzyko pracodawcy. Aczkolwiek ja na twoim miejscu aplikowała bym do dużej firmy/korporacji, gdzie prawo pracy jest lepiej przestrzegane także to o zakazie mobbingu niż do małej firmy rodzinnej gdzie możesz się spotkać z nieprzychylnością, ponieważ każdy pracownik jest na wagę złota.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów