Strona 276 z 435
Pokaż wyniki od 2,751 do 2,760 z 4346

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Ale nie wiem czemu bokiem sie dodalo

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Weronika_s Zobacz posta
    Ale nie wiem czemu bokiem sie dodalo
    Weronika, gratuluję wkroczenia w 18 tydzień - PIĄTECZKA! Szykuje się nam wigilijne bobo, co? Będzie kogo do żłóbka ułożyć Czujesz ruchy przez brzuszek? Ja tylko łaskotanie w macicy :P Jutro idę do lekarza, może w końcu zrobią mi USG i dowiem się, co tam w środku się rozwije: syn czy córa Ostatnie USG miałam w 12 tc i czuję niepokój, gdy za długo nie widzę swojego Robaczka Chyba kupię sobie ten detektor tętna dla własnego spokoju.
    W ogóle idę na wizytę bez żadnych wyników, badań itd. To będzie dziwne, co mi zrobią? ciśnienie, waga i do widzenia? :<

O mnie
    Czuje ale tez w srodku. No ja mam nadzieje ze wyjdzie wczesniej.zreszta kazdy ma zawsze taka nadzieje
    A pewnie sie przeciagnie i jeszcze w styczniu urodze

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Weronika piękny brzuszek! W ogole wszystkie dziewczyny jestescie ładne i zgrabne

Kocia mama, ja bym nie wytrzymała tyle, srednio chodze co 3 tygodnie, a w pierwszym trymestrze zdarzało sie być co 2 tygodnie. Teraz myslałam ze już z górki, ale nie kazdy etap ciąży ma swoje zmartwienia, teraz martwie sie czy szyjka sie nie skraca i takie tam. No i te nieszczesne krwiaki. Tylko usg to wykrywa. Ale lekarz sprawdza tetno dziecka? czy jak to sie odbywa?

Wczoraj na szkole rodzenia uczyłysmy sie oddychac przepona, tak zle sie po tym czułam, myslalam ze umrę, byłam nadmuchana jak balon, w nocy tez się meczylam, nie wiem nałykałam się tego powietrza czy co. W ogole to jestem bardzo zadowolona ze SR, poznając te połozne jakos czuje się pewniej

Byłam właśnie na kawie u dziadków i oczywiście wlazlam do pepco ale dla maleństwa kupiłam tylko spodnie na 68 bo nic więcej mi się nie podobało widziałam te body po 5 zł ale nie urzekły mnie

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Ewelkaaa Zobacz posta
    Weronika piękny brzuszek! W ogole wszystkie dziewczyny jestescie ładne i zgrabne

Kocia mama, ja bym nie wytrzymała tyle, srednio chodze co 3 tygodnie, a w pierwszym trymestrze zdarzało sie być co 2 tygodnie. Teraz myslałam ze już z górki, ale nie kazdy etap ciąży ma swoje zmartwienia, teraz martwie sie czy szyjka sie nie skraca i takie tam. No i te nieszczesne krwiaki. Tylko usg to wykrywa. Ale lekarz sprawdza tetno dziecka? czy jak to sie odbywa?

Wczoraj na szkole rodzenia uczyłysmy sie oddychac przepona, tak zle sie po tym czułam, myslalam ze umrę, byłam nadmuchana jak balon, w nocy tez się meczylam, nie wiem nałykałam się tego powietrza czy co. W ogole to jestem bardzo zadowolona ze SR, poznając te połozne jakos czuje się pewniej
    Zrobilas sobie hiperwentylacje pewnie Ci sie wglowie tez krecilo, co. Ekstra ze sie uczycie. Oddech przepona dotlenia maluszka mocno na skurczach.
    Ja dzieki jodze naturalnie oddycham brzuchem. Ale wiem ze duzo osob ma z tym problem.
    A fajne masz mamusie na szkole rodzenia?

Cytat Zamieszczone przez Ewelkaaa Zobacz posta
    wydra, z jednej strony Cie rozumiem, ze chciałabyś dorobić i wyrwac się z domu, a z drugiej - uważam że to nie w porządku ukrywac swoj stan.

Poza tym uwierz, ale ZUS sie Ciebie czepi, moja kolezanka miała duze problemy, musiała udowadniać w sądzie że nie zatrudniła się tylko po to by wyłudzić świadczenia. Mało tego, to pracodawca moze zgłosić zusowi ze zataiłaś to przed nim - i wtedy bedziesz mieć problem. Znam takie przypadki osobiscie.

Myśle że uczciwie było by, pracować na umowę zlecenie, albo po prostu powiedzieć jak wygląda sytuacja. ja w swojej firmie pracuje od 2 lat, poszłam na L4 w 5 miesiacu ciazy, a i tak krzywo na mnie patrzyli i nie wiem czy przedłużą mi umowę. Takie życie. Było mi przykro, ale już mi to wisi. Niestety dla pracodawcy to problem. No chyba ze trafi sie na kogos wyrozumiałego ale to rzadko sie zdarza
    Pod względem prawnym nie istnieje coś takiego jak zatajenie ciąży. Nie mam obowiązku (oczywiście prawnego) nikogo informować o moim stanie zdrowia łącznie z ciążą. A ZUS niech się czepia, skoro nic złego nie robię, to czego mam się bać, zwłaszcza jeśli będzie miało miejsce realne świadczenie pracy.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Weronika Ty okruszku. Super wyglądasz.

Ja właśnie ze spaceru wróciłam. Nogi mam w d... jak zwykle. Młoda jechała na rowerze to ja miałam szybki marsz. Zaraz odkurzacz i mop idą w ruch.

Ewelkaa super że już chodzisz do szkoły. Ja chyba id września zacznę. W zależności jakie godziny będą.

Ja do szkoły rodzenia się nie wybieram. Wg mnie to strata czasu. Skoro już mam jedno dziecko to drugie wymaga takiej samej obsługi nic nowego się nie dowiem poza tym szkole rodzenia mam daleko więc pół dnia by minęło zanim bym zzajechala odbyła zajęcia i wróciła. Szkoda mi czasu

O mnie
    Ja tez nie ide. W koncu bylam na niej 1,5 roku temu. Ae wybiore sie na indywidualne spotkanie przed porodem z moja babka od laktacji. Ona tez wlansie prowadzila ta szkole rodzenia. Ale w 1 ciazy ciesze sie ze chodzilam. Mega babki. Mega wiedza i fajne dziewczyny tez poznalam. Oprocz tego mialam z kim pogadac o ciazy. Bo u mnie znajomi nikt nie dzieciaty. Wiec temat dla nich nudny

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów