Strona 274 z 451
Pokaż wyniki od 2,731 do 2,740 z 4506

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar justa30+
    Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AsiaAsiula Zobacz posta
    ja jeszcze nie mam chyba że chcesz w kartonie :P
    Ode Mnie nawet 2 dziś świeżo zakupione

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    poziomkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-13 zobacz kalendarz
    Ja to wcale nie przygotowana jestem o mleku nawet jeszcze nie pomyślałam, czekam z niecierpliwością na wiadomość o płci dzidziusia i denerwuję się bo wszędzie wokoło przeceny widzę W smyku takie świetne rzeczy 50% taniej i niestety zdązyłam kupić skarpetki i te rękawiczki żeby noworodek się nie podrapał nie wiem jak się to nazywa. 2 pary spodni zamówiłam tak się cieszyłam , że coś neutralnego trafiłam co podobało mi się i niestety potem dostałam @ , że produkt już niedostępny. Chyba zacznę te pieluchy kupować przynajmniej to przyda się w przypadku dziewczynki jak i chłopca ...

Cytat Zamieszczone przez paralea Zobacz posta
    wydra, kibicuję Ci, zdaję sobie sprawę, że niestety bezrobotne ciężarne na rynku pracy są na przegranej pozycji. A ta dzisiejsza rozmowa kwalifikacyjna - kiedy dadzą znać? Powiedziałaś o ciąży?
    Mają dać znać w przyszłym tygodniu. Póki, co nie mówiłam i nie pokazywałam brzuszka. Niech ocenią moje kompetencje, a nie zawartość brzucha. Ale myślę, że gdybym miała podpisać umowę, to nie chciałabym opowiadać o ciąży, ale z drugiej strony taka praca byłaby potem bardzo stresująca. Poza tym znam sytuację od strony pracodawcy i ją rozumiem. Myślę, że po prostu ubrałabym się tak, że byłaby sprawa jasna. I niech wtedy zdecydują.

Senior Member Awatar justa30+
    Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Poziomkaaa nie martw się jeszcze zdążysz kupić fajne ciuszki z wyprzedaży.
    Ja czekam na konkret w sprawie płci do 2 sierpnia.

ja mam połówkowe teraz w środę i nie mogę się doczekać

Aniołek 23.12.2016

Senior Member
    BliBlaBlu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-09 zobacz kalendarz
    A ja właśnie po badaniach mały leżał tyłkiem do góry Ale udało się uchwycić ptaszka więc to już pewne- będę miała syna!!
    Jeżeli chodzi o wyprawkę to od początku kupowałam niebieskie i szare,ale nie z motywami stricte chłopiecymi. Dla dziewczynki też byłyby dobre poza tym pościel kupiłam z różowymi elementami. Ani mi, ani mężowi to nie przeszkadza A tym bardziej małemu
    Pierwsze krople mleka pojawiły się w zeszłym tygodniu, ale na bieliźnie nic nie widać na szczęście

Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    wydra, w takim razie oby się udało.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Jeśli chodzi o mleko to u mnie już można podbierać do kawy

Co do pracy to ja zawsze sprawę stawiam jasno. Źle bym się czuła że swoim sumieniem. Fajnie napisała Kocia_Mama w 100% popieram.

Wczoraj wyciągnęłam moje stadko na spacer. Nie nawidza mnie za to wróciliśmy a córka do mnie mówi "Mamo jak masz tyle energii to idź pobiegać z Tofikiem". A ja oczywiście jeszcze odkurzanie i ogarnięcie mieszkania i jeszcze super pomysł na krem z kukurydzy o 22.

Zapowiada się piękna pogoda.

Dzień dobry. U mnie jeszcze mleka nie ma. Ale cieszę się. Mam jeszcze czas

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez justa30+ Zobacz posta
    Ode Mnie nawet 2 dziś świeżo zakupione
    Ja w 1 ciazy mleka przed porodem nie mialam. Dostalam w chwili urodzenia dziecka pieknie dziala ta nasza natura. Znaczy dziecko sobie wypracowalo to mleko ssac

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów