Strona 273 z 451
Pokaż wyniki od 2,721 do 2,730 z 4506

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Ja bym nie szukala w ciazy pracy, bo to nie uczciwe od poczatku. Ale wiadomo. Zalezy jaka masz sytuacje.... ale jak ktos wyzej napisal. Duza firma gdzie mnostwo pracownikow, jeszcze bym przelknela. Mala rodzinna firma. Nie. Potem sie dziwia kurcze ze kobiet nie chca zatrudniac, bo ludzie sie juz boja takich kwoatkow... i problemow

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Alex27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-17 zobacz kalendarz
    Jeżeli szukasz pracy, żeby faktycznie pracowa to tak czy inaczej troche nie odpowiedni czas, najwyzej popracujesz pół roku i tak bedziesz musisała zrobic przerwe. Ale szczerze powiedziawszy wcale tego nie neguje, sama przez chwile bedąc w chyba 10 tygodniu myslałam ze bede musiała szukac pracy na szczescie ułożyło się inaczej. Nie bez powodu nie masz obowiązku informowac pracodawcy o ciąży. Wątpie żeby ktoś sam z siebie zatrudnił kobiete w 5 miesiącu ciąży w takim kraju żyjemy. Więc jeśli Ty nie widzisz w tym nic złego i dobrze się czujesz z taką sytuacją to najważniejsze

To smutne, bo po Waszych wpisach mam wrażenie, że jestem oszustką, która chce coś wyłudzić. Chyba nie ma społecznego przyzwolenia na szukanie pracy w ciąży, żeby normalnie pracować i zarabiać na życie. Szkoda, bo nie mam na celu nikomu robić na złość, tylko uczciwie zarobić na rodzinę

Cytat Zamieszczone przez wydra Zobacz posta
    To smutne, bo po Waszych wpisach mam wrażenie, że jestem oszustką, która chce coś wyłudzić. Chyba nie ma społecznego przyzwolenia na szukanie pracy w ciąży, żeby normalnie pracować i zarabiać na życie. Szkoda, bo nie mam na celu nikomu robić na złość, tylko uczciwie zarobić na rodzinę
    zapytałaś o zdanie więc każda z nas ci napisała ale nikt Cię nie oceniał.

Aniołek 23.12.2016

Cytat Zamieszczone przez AsiaAsiula Zobacz posta
    zapytałaś o zdanie więc każda z nas ci napisała ale nikt Cię nie oceniał.
    Wiem, to miłe z Waszej strony. Każdy ma inną sytuację, więc rozumiem Wasze zdania.

Przy okazji: macie już mleko?

ja jeszcze nie mam chyba że chcesz w kartonie :P

Aniołek 23.12.2016

Senior Member Awatar justa30+
    Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Wiem, to miłe z Waszej strony. Każdy ma inną sytuację, więc rozumiem Wasze zdania.
    Straciłam pracę na skutek zwolnienia grupowego po 9 latach pracy i straciłam również prawo do zasiłku macierzyńskiego,takie mamy prawo więc też będę w czarnej dupie po narodzinach dziecka bo kasa marna bez pracy i z 2 dzieci.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    poziomkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-13 zobacz kalendarz
    To nie tak dziewczyny po prostu postawiły się w roli pracodawcy nie każdy zatrudniłby kobietę w ciąży wiedząc o tym, bo wiąże się to z jakimiś nieudogodnieniami. Na wszystko potrzeba czasu, wyszkolenie pracownika trwa, podejrzewam , że musiałby dostosować trochę warunki pracy dla Ciebie , bynajmniej u nas tak jest nawet jeśli chodzi o prace przy monitorze czy prace w godzinach nadliczbowych. Jeśli szuka kogoś na dłużej to też może być problem bo wiadomo , że w ciąży nigdy nie wiadomo jak kobieta będzie się czuła i ile czasu tak naprawdę będzie miała możliwość wykonywać swoją prace czasem jest to niezależne od nas niestety. No i wiadomo , że jak pojawi się dzidziuś to też wiąże się z tym , że będzie musiał szukać kogoś na zastępstwo. Moim zdaniem raczej nikt świadomie nie zatrudniłby kobiety w ciąży niestety. A ja powiem szczerze szukałabym pracy chyba tylko jakby zmusiła mnie do tego sytuacja i to w jakiejś większej firmie. W małej czy rodzinnej postawiłabym sytuacje jasno i powiedziała , że spodziewam się dziecka. Inaczej głupio byłoby mi mijać takiego potencjalnego pracodawcę z rosnącym brzuszkiem Ale raczej w naszym stanie skupiłabym się na dziecku i sobie warto trochę odpocząć.

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Dziewczęta, byłam dziś na rozmowie o pracę i zastanawiam się, co uważacie na temat mówienia lub nie mówienia potencjalnemu pracodawcy o ciąży?.
    Wydra, nie wiem, skąd jesteś, ale w moim regionie regularnie widzę oferty pracy na czas próbny, albo zastępstwa do sklepów, także MOŻE coś Ci się uda znaleźć Nie wiem, w jakim wieku jesteś, jakie masz umiejetności, wykształcenie i doswiadczenie, ale może zacznij szukać najpierw w gronie bliskich - popytaj rodzinę, przyjaciół, znajomych. Możesz dać ogłoszenie (najpierw nawet na facebooku - potęga internetu!) że jesteś w ciąży, szczerze przedstaw sytuację, że musisz dorobić do porodu. Na świecie jest jednak wielu ludzi, którzy mają dobre serca Co do utajenia faktu o ciąży przed pracodawcą, to moim zdaniem byłoby baaaardzo nie w porządku - pracodawca powinien wiedzieć o tym, bo on też musi sobie zaplanować czas, kiedy Ciebie już nie będzie. Nasz stan jest szczególny i nigdy nie wiadomo, kiedy wylecimy z obiegu zawodowego (zagrożenie ciąży, przedwczesny poród) Zatrudnianie pracownika często wiąże się z doszkalaniem go i czasami po prostu może mu się nie opłacać, skoro za chwilę znikniesz na pół roku albo rok.

Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    wydra, kibicuję Ci, zdaję sobie sprawę, że niestety bezrobotne ciężarne na rynku pracy są na przegranej pozycji. A ta dzisiejsza rozmowa kwalifikacyjna - kiedy dadzą znać? Powiedziałaś o ciąży?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów