Strona 270 z 435
Pokaż wyniki od 2,691 do 2,700 z 4346

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Zaraz moje dziecko pójdzie ze mną na smyczy a pies luzem. Nie chce iść pipka mała na spacer.

U nas pochmurno a miało być 24 stopnie. Ehe....chyba w d....

2. dzieckozakupy.pl
    No u nas też pochmurno więc ja prasuje. Kurde co wyprasuje to nowa kupa prania... zaraz wstawiam pralkę.

Senior Member Awatar Alex27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-17 zobacz kalendarz
    U nas od rana padało teraz świeci słońce, mam tyle rzeczy do zrobienia a totalnie nic mi się nie chce.
    Ja na razie nie narzekam bo położną w przychodni mam świetną więc jak czegoś nie wiem albo mam pytania nawet takie co wydają się idiotyczne to nie patrzy na mnie jak na kretynke, tylko wszystko mi ładnie powiem i robie się spokojniejsza. Prawda jest taka, że wszystkiego wiedziec nie musimy i od tego one są. Więc na razie na zapas martwic sie szpitalem nie zamierzam

NikaWero ja na szczęcie etap szukania komody mam za sobą stoi od wczoraj pusta i czeka

Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Weronika_s Zobacz posta
    O mamo! W zyciu. W wiekszosci te polozne pozal sie boze! Na poporodowych salach gowno wiedza. I chca tylko by dziecko przestalo ryczec. Maja w dupie dziewczyny.
    No nie powiem, żeby zabrzmiało to jakoś optymistycznie. Cóż, nie pozostaje nic innego jak w szpitalu być pewnym swego i cierpliwie czekać na wypis.

Cytat Zamieszczone przez Ewelkaaa Zobacz posta
    ja bardzo lubie Babydream, (...) chusteczki tez mają fajne, używam ich od lat za prosty skład
    Jeśli szukacie dla malucha chusteczek o prostym składzie to polecam WaterWipes - ganialne: 99,9% woda i 0,1% wyciąg z pestek grejpfruta. W Polsce do kupienia chyba tylko na necie (niestety drogo), ale jeśli macie kogoś bliskiego na wyspach, to warto sobie sprowadzić, tam są w bardziej cywilizowanej cenie.
    A do wyprawki proponuję dodać bepanthen - u nas ze wszystkich możliwych kremów tylko ten daje radę i to na wszystkie siedem boleści.

A i ważne: bepanthen ten klasyczny, bo po tym "extra" tylko nam się odparzenie bardziej rozbabralo

Senior Member
    BliBlaBlu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-09 zobacz kalendarz

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez BliBlaBlu Zobacz posta
    A hubiworld.widziałam że mają bogata ofertę ale ja pozostałam wierna jednemu sprzedawcy

Nie dość że młoda tak wcześnie wstała to jeszcze pogoda beznadziejna. Oby do wieczora bo nie wiem czy z nią wyrobię dzisiaj w spokoju.

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Alex27 Zobacz posta
    U nas od rana padało teraz świeci słońce, mam tyle rzeczy do zrobienia a totalnie nic mi się nie chce.
    Ja na razie nie narzekam bo położną w przychodni mam świetną więc jak czegoś nie wiem albo mam pytania nawet takie co wydają się idiotyczne to nie patrzy na mnie jak na kretynke, tylko wszystko mi ładnie powiem i robie się spokojniejsza. Prawda jest taka, że wszystkiego wiedziec nie musimy i od tego one są. Więc na razie na zapas martwic sie szpitalem nie zamierzam

NikaWero ja na szczęcie etap szukania komody mam za sobą stoi od wczoraj pusta i czeka
    Chodzisz na nfz czy jak? U mojego ginekologa nie ma położnej, tylko on przyjmuje.

U mnie w szpitalu położne podobno są fajne. Z reszta prowadzą szkołe rodzenia, i mają dużą wiedzę medyczna domyślam się ze nie kazda, zależy na kogo się trafi. Nie podoba mi się tylko jedno, że nie chetnie pomagają w karmieniu piersią, na to najczesciej skarżą sie rodzące dziewczyny, czasem potrzeba troche czasu żeby laktacja się rozkręciła, a one karmią dziecko kiedy chcą. I dzidziuś nie chce ssać cyca. Wiadomo nie można go tez głodzić, ale kolezanka mi mówiła zeby zwrócić na to uwagę.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów