Strona 265 z 451
Pokaż wyniki od 2,641 do 2,650 z 4506

Grudniowe mamusie

Hej. Mąż sprząta a my z córka oglądamy bajki

Dzisiaj tylko ugotuje zupę i to wszystko. Więcej nie gotuje. Trochę poukładam córce w puzzlach i będę robić miejsce dla maleństwa w szafie. Póki co tam bo w komodzie to muszę mieć większa wenę. A z reszta pewnie i tak będzie eksmitowana do pokoju córki więc muszę się wstrzymać że sprzątaniem w niej.

2. dzieckozakupy.pl
    Jedna połówka szafy ogarnięta. Drugiej mi się nie chce. Brzuch mnie boli. Zupa wstawiona więc siedzę z dzieckiem na podwórku

ja dziś na obiad ziemniaczki i kalafior smażony a na deser ciasto z jagodami i malinami tylko muszę jakiś przepis poszukać

Aniołek 23.12.2016

Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Rano mając niespodziewany przypływ energii spacerowo obeszłam wszystkie okoliczne stragany - na placu, na którym w sobotę starsi zazwyczaj ludzie rozkładają na kocach skarby ze swoich strychów. Swego czasu trafiałam na prawdziwe perełki, dziś jednak nic mnie nie ujęło. Dokonałam jedynie smutnego odkrycia... zlikwidowali mój ulubiony i jednocześnie najbliższy sklep z używaną odzieżą jestem niepocieszona

Chmurzy się brzydko, dobrze, że po zakupy wstąpiłam po drodze. Wieczorem planujemy odwiedzić znajomych. W zasadzie znajomych męża, ale może być sympatycznie. Muszę wyjść do ludzi, bo dziczeję pomału. (:

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    U mnie już się gotują gołąbki z kaszą i mięsem a drugie z kaszą i pieczarkami
    Jeszcze sos z kurek muszę do nich zrobić.

U nas w castoramie mają storczyki po 15zl a że M ma hodowlę to jedziemy po dwa.

Dzisiaj też wieczorne wyjście się szykuje a ja nie spałam w nocy z 4 godziny. Nie wiem jak to ogarnę

Ja dzisiaj bez sił kompletnie przelezalabym calu dzień na kanapie najlepiej

Cytat Zamieszczone przez Alex27 Zobacz posta
    Dziewczyny odwiedziałm pepco, ale był tam ruch.. wszyscy sie rzucali na te bodziaki nie powiem bo fajne ale rozmiarówka spora, bo zaczynało sie chyba od 62. Osobiscie kupiłam spodenki i jedno body nie chciałam szalec, bo albo róż albo niebieskie

Ciuchy z pepco są trochę zaniżone . Także takie 62 może być dobre na start .
    Na początek to polecam te body zapinane po bokach . One są w pepco i auchan. Mi jako początkującej bardzo pomogły, bo przecież dziecko jest z porcelany i strach dotknąć, żeby nie uszkodzić . Dopóki dziecko nie siedziało to ja nie zakładałam tych przez głowę.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    Weronika mam pytanie bo Ty latająca ciężarówka brałaś jakieś leki za granicę Dla siebie dodatkowo? Do kiedy można latać. Musimy ogarnąć wakacje a chcemy jakieś last i chcemy we wrześniu do Anglii polecieć.
    Ja do 7 miesiąca bym latała . Co do leków to na pewno na przeziębienie, bo ja się załatwiłam klimą w samolocie. Zresztą my leków przecież prawie żadnych nie możemy to nie ma w czym wybierać.
    Karta ekuz i w drogę.

W poprzedniej ciąży leciałam, w tej bym nie poleciała .

obiad zrobiony, ciasto się piecze ale za sprzątanie jakoś nie moge się zabrać

Aniołek 23.12.2016

Senior Member
    BliBlaBlu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-09 zobacz kalendarz
    A my właśnie wracamy z Krakowa i mieliśmy stłuczkę na światłach. Jakiś pajac nas nie zauważył i dobił do naszego zderzaka. Na szczęście lekko,więc nic się nie stało. Ale coś czuje, że dzisiaj będę wyczekiwała ruchów małego

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów