Strona 261 z 451
Pokaż wyniki od 2,601 do 2,610 z 4506

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Wichrowa ale nie dał Ci krążka? Przecież to bezpieczniejsze. A skoro masz małe dziecko to wiadomo że leżeć się nie da

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez Ewelkaaa Zobacz posta
    Mój suwaczek pokazuje 21 tydzień, ja juz się pogubiłam bo kazda aplikacja inaczej mierzy, musze policzyc to z ginem od początku. Ale czułam juz pierwszą czkawke maluszka - smieszne uczucie
    No u mnie też jedna aplikacja mówi że 22 tydzień a druga że 21. Nie przejmuje się . Wyznaczyłam sobie że nowy tydzień zaczyna mi się w sobotę więc zgodnie z jedna aplikacja także dopiero od jutra mam 22 tydzień a nie od środy jak to inna aplikacja podaje.
    Ważne jest to że dziecko zdrowe a który tydzień to już pal sześć

Postanowiłam że we wrześniu z mężem pierzemy wózek tzn ja on mi pomoże i we wrześniu zaczynam ostra walkę z wyprawka. Pranie i prasowanie. Już mi ciężko stać przy desce (właśnie robię mega prasowanie) a co dopiero będzie w październiku. W poprzedniej ciazy miałam więcej energii a teraz gdzieś mam lenia

Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    Wichrowa ale nie dał Ci krążka? Przecież to bezpieczniejsze. A skoro masz małe dziecko to wiadomo że leżeć się nie da

Mówił że jeżeli coś się będzie dziać to na oddział do niego albo do polowy sierpnia do niego do gabinetu i wtedy jak coś to założymy krążek.
    Narazić mówi żeby chodzić tak wiadomo nie szaleć więc wesele odpuszczamy idziemy tylko na obiad i na ślub ale tak mogę funkcjonować.
    Ja tam mu ufam. Mam nadzieję że wie co robi a skoro w trybie pilnym nie wysyła mnie na oddział to musi znaczyć że szyjka aż tak bardzo zła nie jest. Skrócona ale da się żyć

Senior Member Awatar MamiBaby
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-22 zobacz kalendarz
    Cześć mamuśki ;-)

Ilonka, wichrowa - urocze kuleczki ;-) postaram się później swój brzuszek pokazać

Wichrowa - no właśnie ile ma twoja szyjka?

Dzisiaj w pepco są bodziaki i fajne zawieszki pluszowe.

Co dzisiaj na obiad robicie? ;-) nie mam pomysłu na nic. Hmm może placki z cukinii zrobię.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kocia mama Zobacz posta
    Ja chyba o usg 3-4D boję się poprosić, bo przy dużej ilości tkanki tłuszczowej zdjecia nie wychodzą najlepiej Ja mam +2kg, a odmawiam sobie absolutnie wszystkiego (nawet owoce ograniczone do minimum). Jem jak niemowlak - mało i co 2 godziny i mam wrażenie, że ciągle to samo, bo nie można jeść niczego "standardowego". Plakać mi się chce od tej cukrzycy ciążowej, a najlepsze jest to, że termin u diabetologa mam dopiero za 2 tygodnie.
    Biedna Ty, musisz jakoś przetrwać z tą dietą.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez wichrowa14 Zobacz posta
    No u mnie też jedna aplikacja mówi że 22 tydzień a druga że 21. Nie przejmuje się . Wyznaczyłam sobie że nowy tydzień zaczyna mi się w sobotę więc zgodnie z jedna aplikacja także dopiero od jutra mam 22 tydzień a nie od środy jak to inna aplikacja podaje.
    Ważne jest to że dziecko zdrowe a który tydzień to już pal sześć

Postanowiłam że we wrześniu z mężem pierzemy wózek tzn ja on mi pomoże i we wrześniu zaczynam ostra walkę z wyprawka. Pranie i prasowanie. Już mi ciężko stać przy desce (właśnie robię mega prasowanie) a co dopiero będzie w październiku. W poprzedniej ciazy miałam więcej energii a teraz gdzieś mam lenia
    Ja już po córce mam przeprane ubranka i poprasowane, resztę też zamierzam robić we wrześniu. Ty, za bardzo nie szalej, oszczędzaj się. Lepiej jak dziecko rodzi się w terminie. Sama mam wcześniaka i dużo przeszliśmy. Najlepiej rodzić po 38 tyg.

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Ja gdzieś czytałam że nowe rzeczy dobrze wyprać w normalnym proszku i płynie, a potem jakoś miesiąc przed porodem jeszcze jedno pranie w płynie dla dzieciaczków. Ja mam wszystko nowe, więc zrobie 2 prania. A co mam czas to będę sobie prac

ide dzisiaj odebrać 2 paczki ze smyka, nie mogę się doczekać

Piszecie o pepco, byłam tam ostatnio ale rozmiarówka chyba jest jakaś zaniżona? bo rozmiar 56 to jak na małą laleczke jest!

To co wychodzi na to ze mam największy brzuch ale szczerze, to mam kompleks małego brzucha! Bo ciągle słysze " jaki mały brzuszek" w szkole rodzenia tez wszystkie dziewczyny wielkie brzuchy.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja gapa nie pytałam o ta szyjkę ile ma... :/

W pepco byłam wczoraj ale na małe ciuszki nie patrzyłam bo mam aż za dużo teraz tylko te dwie pieluszki flanelowe wzięłam ale jeszcze sobie dokupię i na kombinezonik będę polować dla małej. Ogólnie w pepco rzeczy mi się widzą bo są dobrej jakości i tanie tam ubieram córkę od urodzenia

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    kurcze szkoda że nie wiesz ile ma cm, a może masz w karcie zapisane? Bo ja mam 2,9 cm. I według gina to ok, ale zapisał luteine bo mogłaby być dłuższa. Idealnie jest jak ma 3-5 cm. 2,5 - to jest juz dolna granica do leczenia. Ale wiem że z 1 cm dziewczyny dają rade Najgorzej ze czseto skraca sie bezobjawowo.

Czytam tez inne fora i dziewczyny mają po 4-5 cm, szok, staram się nic sobie nie wkrecac ale same wiecie Czy macie mierzoną długość szyjki? Ja specjalnie o to poprosiłam, bo do tego musi być usg dopochwowe, i niby dopiero po 20 tygodniu sie mierzy.

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Mam cukinie szpinak smietane. Co zeobic na obiad dla siebie i roczniaka? Jestem kuchennym beztalenciem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów