Strona 260 z 435
Pokaż wyniki od 2,591 do 2,600 z 4346

Grudniowe mamusie

mój ginekolog nie ma 3 ani 4 d więc nie robię ale za tydzień połówkowe to może dostanę jakąś ładną fotkę
    ja przy was też jak wieloryb i wczoraj jak chciałam sobie coś do ubrania kupić to tak też się czułam.
    jak wstawić zdjęcia z tel? bez zgrywania ich na komputer?

Aniołek 23.12.2016

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    justa30+ przed porodem... to aż boję się wyobrażać... a wyobraźnię mam co najmniej wybujałą

Wichrowa, ja mam taki fajny mix - rano tardyferon, w południe rozpuszczalne żelazo z wit C, na noc szelazo+sr. Jeżeli chodzi o zaparcia, to fakt, czuć różnicę. Niestety na niekorzyść. Jeśli naturalne metody zawodzą (cytrynka z wodą na czczo zazwyczaj daje radę i dużo, bardzo dużo niegazowanej wody) piję Dicopeg, jeśli jest bardzo źle, to już tylko czopki.

Kocia mama, podziwiam za wytrwałość.

Strach się bać tych zaparc...

W ogóle zaczynam się denerwować. Jest lipiec sierpień zleci raz dwa i wizyta u ginekologa. A to już będzie prawie 30 tydzień i będzie trzeba zacząć się prac i prasować i szykować torbę. Mówił żeby lepiej się przygotować że może się już coś dziać np w październiku. Będziemy oczywiście próbowali do listopada dotrwać ale szyjka się jednak skraca... chociaż z drugiej strony w tamtej ciąży też się skracala i dotrwałam do terminu chociaż więcej leżałam to może nie potrzebnie straszy.

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Wichrowa ja miałam żelazo i faktycznie miałam zaparcia. Tak jak Paralea pisze pić dużo wody. Woda z cytryną ale taka letnia z rana. A jak nie to zamów sobie bądź kup w aptece czopki eva/qu są bezpieczne dla kobiet w ciąży.

Kocia_Mama jesteś mega dzielna.

Nogi mnie dziś bolą.

AsiaAsiula włącz w telefonie opcje wersja na komputer. Później jak chce dodać zdjęcie to masz tak samo jak w komputerze

Ok czyli od rana letnia woda z cytryną.

Coś nie da się wyświetlić zdjęcia twojego

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Niestety jakiś błąd i nie chce mi się dodać.
    Chciałam Wam pokazać jakie zdjęcie będę robić co dwa tygodnie by mieć porównanie.

Senior Member Awatar Alex27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-17 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, ale miałam lenia wczoraj.. dosłownie nic nie zrobiłam, cały dzień leżałam
    Mnie zaparcia na ogół męczą więc dużo jabłuszek wcinam i winogrono Kupiłam też co prawda błonnik i len mielony ale wolę naturalne środki póki działają, więc zakupy stoją

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Nie było mnie kilka dni, fajnie ze jest co czytac, nadrabiam Was przy kawie!

Cytat Zamieszczone przez paralea Zobacz posta
    Większość widzę już obkupiona. Hmm... ja chyba liczę na cud, że w razie potrzeby wykrzesam coś ze starej garderoby. Tym bardziej, że nienawidzę obcisłych rzeczy i wszelakie bluzy, bluzki, koszulki są bardzo luźnawe. Płaszczyk zimowy też wiązany, no zobaczymy. Spodnie na pewno trzeba będzie wyczarować, w stare jeszcze się dopnę, ale to kwestia czasu. Cóż, póki co z optymizmem patrzę w przyszłość
    Spoko ja nie mam ani jednej rzeczy dla siebie z ubran, kupilam jedne spodnie ciazowe na lato, a tak to mam ogólnie luzne ciuchy. Nie wiem tez licze na cud ze zmieszcze sie w swetry i tuniki kurtke mam parke wiec jakos sie wcisne

Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    Chcecie zrobić sobie sesję ciążowa? Ja planuje późny wrzesień na taka piękna złota jesień
    Ja tez planuje na wrzesien, chyba sprawie sobie w urodziny mamy sesje slubna robiona jesienia, uwiebiam te zdjecia. Albo zrobie sobie sesje w rocznice slubu, razem z mężem 10 wrzesnia o!

i koniecznie sesja noworodkowa! cuda

Cytat Zamieszczone przez paralea Zobacz posta
    A mam pytanko. Brzuszki rosną Wam tak wysoko? Jakie to ma znaczenie dla mamy i dziecka, że jedne są nisko, inne wysoko? Głupie pytanie, wiem, ale u mnie to się nie zapowiada, żeby coś chciało iść wyżej...
    Spokojnie ja tez mam nisko ale już sie powoli podnosi zaczal sie podnosić jakos w 20 tygodniu... i ruchy tez czuje coraz wyzej, takze powoli powoli do góry

Cytat Zamieszczone przez poziomkaaa Zobacz posta
    Któraś z Was miała już robione USG 3D lub 4D? Co o tym myślicie będziecie robiły? Ja wczoraj rozmawiałam na ten temat z moją ginekolog i mówiła, żeby jeszcze poczekać z 3 tygodnie ale , że ogólnie to fajna sprawa. A Wy co na ten temat sądzicie bo w internecie zdania podzielone ?
    Ja miałam 3D na prenatalnych i teraz bede mieć na połówkowych słuchaj sie gina wie kiedy zrobić najlepsze

Cytat Zamieszczone przez wichrowa14 Zobacz posta
    W ogóle zaczynam się denerwować. Jest lipiec sierpień zleci raz dwa i wizyta u ginekologa. A to już będzie prawie 30 tydzień i będzie trzeba zacząć się prac i prasować i szykować torbę. Mówił żeby lepiej się przygotować że może się już coś dziać np w październiku. Będziemy oczywiście próbowali do listopada dotrwać ale szyjka się jednak skraca... chociaż z drugiej strony w tamtej ciąży też się skracala i dotrwałam do terminu chociaż więcej leżałam to może nie potrzebnie straszy.
    Myśle ze gin Cie nastraszył, mam kilka kolezanek które całą ciąże miały leżącą, krążek na szyjke i dotrwały do końca, nie da się tego przewidzieć, tylko Ty tez musisz się do tego dostosować, odpoczywaj więcej. Ile szyjka ma cm? Mój gin mówił ze przy pierwszej ciazy rzadko się skraca, pewnie bierze pod uwaga ze to Twoja kolejna ciąża i jest większe ryzyko.

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Mój suwaczek pokazuje 21 tydzień, ja juz się pogubiłam bo kazda aplikacja inaczej mierzy, musze policzyc to z ginem od początku. Ale czułam juz pierwszą czkawke maluszka - smieszne uczucie

Myśle ze gin Cie nastraszył, mam kilka kolezanek które całą ciąże miały leżącą, krążek na szyjke i dotrwały do końca, nie da się tego przewidzieć, tylko Ty tez musisz się do tego dostosować, odpoczywaj więcej. Ile szyjka ma cm? Mój gin mówił ze przy pierwszej ciazy rzadko się skraca, pewnie bierze pod uwaga ze to Twoja kolejna ciąża i jest większe ryzyko.[/QUOTE]

Mnie w pierwszej ciąży też się skracala także mam wrażenie że woli dmuchać na zimne

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów