Strona 257 z 451
Pokaż wyniki od 2,561 do 2,570 z 4506

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Pralka w częściach leży na balkonie dziś ciąg dalszy naprawy ale mam taką cichą nadzieję że może się nie uda i dostanę moja wymarzona pralko suszarkę

Dziś mnie wzięło na krupnik. Oczywiście nie potrafię ugotować mało więc jak któraś z Was ma ochotę to zapraszam

Poziomka ja też kupuje neutralne więc nic się nie martw dziewczynka w szarym też super wygląda.

BliBlaBlu lepiej przełożyć niż zmarznąć lub zmoknąc.

Chcecie zrobić sobie sesję ciążowa? Ja planuje późny wrzesień na taka piękna złota jesień

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Kocia mama, to prawda, urokliwe miasto, a co najważniejsze, mentalność mieszkańców jest tu zdecydowanie inna niż nad morzem. I jak przyjechałam na studia, tak już mi się zostało.

Mąż pozbył się fundamentów gniazda z parapetu i zawiesił w to miejsce odblaskową płytkę. Kto wie, może przyniesie jakiś efekt. Lecę zaraz znów do przychodni, znów kolejki, znów pół dnia z głowy.

A mam pytanko. Brzuszki rosną Wam tak wysoko? Jakie to ma znaczenie dla mamy i dziecka, że jedne są nisko, inne wysoko? Głupie pytanie, wiem, ale u mnie to się nie zapowiada, żeby coś chciało iść wyżej...

Junior Member
    poziomkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-13 zobacz kalendarz
    Szczerze nie mam pojęcia od czego jest to zależne u mnie jak narazie też nie zapowiada się żeby chciało iść wyżej rośnie jak już tylko dół brzucha może to kwestia ułożenia dziecka ? Bo u mnie właśnie podobno bardzo nisko jest maleństwo. Nie wiem ale też o tym myślałam.

Też mi się marzy taka pralko suszarka tym bardziej , że ja nie jestem szczęśliwą posiadaczką balkonu więc zostaje mi schodzenia na dół z praniem i wywieszaniem na dworze albo po prostu w domu...

Sesje planuję jesienią wydaję mi się, że bardziej urokliwa będzie niż w tej chwili, no i brzusio większy a na tą chwilę nie widać jeszcze po mnie takiego ciążowego brzuszka ...

A jak u Was z tymi brzusiami widać już coś po Was ?

U mnie powoli coś tam się zarysowuje. Ale najwyższy czas zaraz zaczynam 22 tydzień...

Właśnie się dowiedziałam że kuzynka męża poroniła

Senior Member
    BliBlaBlu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-09 zobacz kalendarz
    U mnie widać brzuszek jak założę obcisła sukienkę. Jak ubieram koszulę to nic A nic. A z tego co pamiętam to z Was dziewczyny takie kruszynki i jeszcze na wadze Tak mało przybieracie.. Ja się bardzo pilnuje, żeby nie przytyć za dużo, bo czułabym się jak wieloryb

Sesja ślubna mi chyba wystarczy. Poza tym mój mąż mnie obforografuje cały czas

Ja dzisiaj się porwalam na mycie okien..Ale to ostatni raz w tym roku :P mam manię mycia ich co 2 tygodnie teraz niech mąż to robi

wichrowa14 współczuję kuzynce który tydzień?

O mnie
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170707_164507.jpg
Wyświetleń:	53
Rozmiar:	98.1 KB
ID:	101326

O mnie
    No to ja wyglądam jak na zamieszczonym powyżej obrazku.
    BliBlaBlu podziwiam Cię za mycie okien bo ja nie znoszę tego robić.

Wracam do prasowania i będę zbierać się z psem na dwór.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    BliBlaBlu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-09 zobacz kalendarz
    Pięknie wyglądasz! I słodki brzuszek

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    U mnie tez w sukienkach widac. A w spodenkach/ koszuli 0. a brzuch mi rosnie wysoko. W 1 ciazy tez mialam wysoko i ciezko bylo oddychac

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Ilonka super wygladasz

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów