Strona 256 z 451
Pokaż wyniki od 2,551 do 2,560 z 4509

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Kocia mama, słyszałam, że strasznie trudno jest pozbyć się gołębich przyjaciół z parapetów, czy balkonów, dlatego nie wiem, czy ryzykować. A jak to gniazdo zrobią, to ja głupia pewnie i dokarmiać będę, a wtedy to już będzie hodowla Pochodzę z Kołobrzegu, osiedle bardzo blisko morza - tam wszędobylskie, skrzeczące mewiska, z balkonu wszelkie jedzenie źle zapakowane w mig znikało. Zachciało mi się Wrocławia, zamiast mew mam gołębie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Paralea ja ostatnio wstawiłam buty na parapety i sroka chciała mi ukraść z buta wkładkę.

Pocwiczone i pospacerowane. Idę teraz prysznic i jeszcze z psem wyjdę.

Dziewczyny trzymajcie kciuki żebym miała w czym prac bo mój M zabrał się za wymianę łożysk w pralce. Czarno to widzę.

dziewcyny kiedyś była mowa o aplikacjach ciążowych możecie podać nazwy?

Aniołek 23.12.2016

Member Awatar NikaWero
    Mieszka w
    ok. Wrocławia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AsiaAsiula Zobacz posta
    dziewcyny kiedyś była mowa o aplikacjach ciążowych możecie podać nazwy?
    sprout, moja ciąża, happy baby

Senior Member
    miluniaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-06-25 zobacz kalendarz
    Nie było mnie 2 tygodnie, a Wy tyle napisałyście, że szok

Ja dla dziecka jeszcze nic nie kupiłam. Ciągle czekam, czy na 100 % będzie druga dziewczynka jeśli tak wszystko mam po córce także byłoby super

Ostatnio męczy mnie zgaga w pierwszej ciąży dopiero pod koniec mnie dopadła, a teraz już teraz oj piecze

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Paralea, kurczę, zazdroszczę Ci tego Wrocławia! Kocham to miasto, jest takie piękne i wdzięczne. Przez pewien czas się tam uczyłam i uzyskałam uprawnienia zawodowe w pionierskiej branży, dzięki czemu zaczęłam zarabiać na chleb

Ja dla dziecka mam łóżeczko z całym wyposażeniem - mój mężczyzna odkupił używane od kolegi za 400zł - nowe ponoć było za 800. Jestem średnio zadowolona, bo za 500-600 można kupić zupełnie nowe i bardziej funkcjonalne, chociażby takie z wyciąganą ścianką :/ Nie wiem, czy jego kolega doliczył w cenę 1 komplet pościeli z ochraniaczami łóżeczkowymi i kilkoma zabawkami, czy o co chodzi w tej cenie. Ale nie chcę brzęczeć już mojemu facetowi, bo miał dobre intencje i nie chcę go obarczać poczuciem winy.

Hej. U mnie brzydko wręcz paskudnie na dworze.
    Nie śpię od 4 łeb mi chce pęknąć ciśnienie 90/53 masakra...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar JOŁanna-ER
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-09 zobacz kalendarz
    Data
    9 lipca 2015
    Dzień dobry cieżaróweczki. Ja wlasnie zbieram się w sobie żeby podnieść tyłek.

Witam pozioomka. Co do płci z Natką czułam od początku że bedzie dziewuszka i nic się nie pomyliłam teraz czuję że bedzie chłopak. Tu moglabym się pomylić bo mam dużo rzeczy po mlodej.

Paralea - ja bym się pozbyla gołębi przez wzgląd na bakterie, zarazy i robactwo jakie roznoszą. Ponoć są jednymi z najbrudniekszych zwierząt na świecie. ;/

Z wyprawki nie mam za wiele bo po mlodej powydawalam większość rzeczy. Raz że nie mialam za bardzo gdzie tego trzymać dwa że nie batdzo spieszylo mi się wtedy do drugiej dzidzi. Teraz będę zbierać na nowo.

Senior Member
    BliBlaBlu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-09 zobacz kalendarz
    U nad to samo, fatalna pogoda. Już od wczoraj. Sesje musieliśmy przełożyć na przyszły tydzień

Junior Member
    poziomkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-13 zobacz kalendarz
    No i niestety moja dzidzia jest tak nisko ułożona, że ginekolog nie jest w stanie stwierdzić płci chyba wyprawkę zacznę kompletować od pampersów albo zostaną mi rzeczy neutralne...
    Co do gołębi też słyszałam, że to jedne ze zwierząt, które roznoszą najwięcej bakterii .
    IloNka co z pralką udało się wymienić te łożyska ?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów