Strona 251 z 451
Pokaż wyniki od 2,501 do 2,510 z 4506

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Ja mam rowniez wanienke na stelazu. I to mala i wciaz w niej kapie moja 13m corke bo nie mamy wanny ani brodzika nawet wiec nie mamy wyjscia

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    BliBlaBlu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-09 zobacz kalendarz
    Ewelkaaa patrząc na to, że Twoja ciąża jest starsza to faktycznie też może mnie to męczyć pomagało Ci coś?

Cytat Zamieszczone przez Weronika_s Zobacz posta
    Ja mam rowniez wanienke na stelazu. I to mala i wciaz w niej kapie moja 13m corke bo nie mamy wanny ani brodzika nawet wiec nie mamy wyjscia
    No to jeszcze nic. Moja córa ogólnie sama dojrzewa do pewnych rzeczy dużo później niż rówieśnicy taka jej natura i w związku z tym mała wanienka była używana do jakiegoś jeszcze tygodnia może dwóch temu. Nie chciała do dużej wanny w wanience się nie mieściła więc rok czasu stawialismy wanienke na podłodze w pokoju bo nawet do łazienki wejść nie chciała ręcznik pod nogi i kąpiel obok wanienki. Na szczęście teraz się przełamała i zdecydowała że ona chce do dużej wanny.

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez BliBlaBlu Zobacz posta
    Ewelkaaa patrząc na to, że Twoja ciąża jest starsza to faktycznie też może mnie to męczyć pomagało Ci coś?
    Chodziłam kilka dni przygarbiona bo nie mogłam się wyprostować

a tak serio to biore luteine dopochwowo od tygodnia, no i jak ręką odjął, nawet brzuch sie zmniejszył i nie jest juz taki twardy, skurcze ustały i to rozciąganie też. Ja wiem ze macica się przygotowuje itp itd, ale ja od poczatku ciąży mam bóle brzucha i chyba bym nie dała rady bez wspomagaczy.

Senior Member
    BliBlaBlu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-09 zobacz kalendarz
    Właśnie też chciałam spróbować luteine, więc wieczorem sobie zaaplikuje dziękuję za wskazówki!!!

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez wichrowa14 Zobacz posta
    No to jeszcze nic. Moja córa ogólnie sama dojrzewa do pewnych rzeczy dużo później niż rówieśnicy taka jej natura i w związku z tym mała wanienka była używana do jakiegoś jeszcze tygodnia może dwóch temu. Nie chciała do dużej wanny w wanience się nie mieściła więc rok czasu stawialismy wanienke na podłodze w pokoju bo nawet do łazienki wejść nie chciała ręcznik pod nogi i kąpiel obok wanienki. Na szczęście teraz się przełamała i zdecydowała że ona chce do dużej wanny.
    U nas odkad usiadla to na siedzaco i tak sie kapie wiec zajmuje mniej miejsca niz na lezaco to moze sie kapac :P dopiero w domu bedziemy miec wanne. Ale to na wiosne ;(

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    BliBlaBlu ja bardzo polecam wiaderko. Jestem mega zadowolona i nie wyobrażam sobie teraz zmienić na wanienke. Lena wchodziła nawet do roku do wiaderka. Ale my mieliśmy kiedyś wannę i w niej też pływała.

Ewelkaa w wiaderku można od pierwszych dni. Nie miałam strachu by ja myć mimo że robiłam to pierwszy raz. Wszystko oglądałam na youtubie.

Znajomej gdy polecilam wiaderko a córka jej miała kolki to musiała dwa razy co kąpiel wodę zmieniać. Bo malutka tak odpływała że robiła kupę do wody.

Dziś spełniłam swą zachciankę ciążową. Zdobyłam dżem różany i normalnie miałam orgazm jak go jadłam.

Dziewczyny czy teraz też Wam idzie waga szybciej w górę. Ja mam 57 i byłam w szoku mimo iż ćwiczę i patrzę na to co jem. Lekarz powiedział że za szybko tyje ale co ja mam jeszcze zrobić ?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży

Wink

Dziewczyny czy teraz też Wam idzie waga szybciej w górę. Ja mam 57 i byłam w szoku mimo iż ćwiczę i patrzę na to co jem. Lekarz powiedział że za szybko tyje ale co ja mam jeszcze zrobić ?[/QUOTE]

hmm ja jeszcze nie przytyłam chyba nic. Może 1 kg ale tyle to wody i dziecko ważą więc u mnie narazie nic się z wagą nie dzieje a uwierzcie mi lubię sobie pojeść

właśnie dostałam dużą paczkę z ciuszkami dla małej. koniec z zakupami narazie

byłam w przedszkolu dowiedziałam się ze trzylatki beda mieć ksiązki i bedzie im trzeba zrobić wyprawkę ale to we wrześniu więc teraz robię stop i zajmuje się wyprawieniem dziecka do przedszkola. w październiku dokończe wyprawkę i będe szykować komodę na ubranka
    teraz sierpień urlop i wesele w rodzinie a potem na wariata przygotowywanie do przedszkola jak ogarnę ten temat to zacznę się ostro szykować z wyprawką dla maleństwa niby mi się termin przesunął na 27 listopada więc dziecko podrosło wg usg więc przygotować należy się wcześniej
    chociaż znając mnie to torbę do szpitala bede szykować jak dostanę skurczy porodowych

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez BliBlaBlu Zobacz posta
    Właśnie też chciałam spróbować luteine, więc wieczorem sobie zaaplikuje dziękuję za wskazówki!!!
    tylko upławy są po tym okropne no ale coś za coś.

Ilonka, ja dawno się nie ważyłam sama jestem ciekawa, ale nie widzę jakiejś dużej zmiany w swoim wyglądzie. Napewno teraz zacznie rosnąć to normalne. Ile przytyłaś ze lekarz zwrócił uwagę? Ja mam jakieś 4-5 kg na plusie ale fajnie się rozkłada nie widać za bardzo.

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Ewelkaa no właśnie ja przytyłam 4kg. Też niby się rozkłada ale jest mi smutno że lekarz uważa iż to za szybko. Na początku też wymiotowałam więc chudłam a teraz nie wymiotuje. Nie wiem sama co o tym myślec. Idę się przespać ważne że dżem zdobyłam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów