Strona 250 z 451
Pokaż wyniki od 2,491 do 2,500 z 4509

Grudniowe mamusie

Dla mnie osobiście seks jest bardzo ważny. Nie wyobrażam sobie takiej przerwy jak wy piszecie. W pierwszej ciąży miałam przerwę z uwagi na zdrowie i oboje bardzo się męczyliśmy. Plus przerwa po porodzie jakieś 3 tygodnie. Teraz dużo mniej, bo nasza kochana córka zasypia nawet o 23, a wtedy my razem z nią.

2. dzieckozakupy.pl
    A co do wanienki, to ja na początku myłam w powietrzu. Położne tak robiły w szpitalu i to było bardzo wygodne: jedną ręką łapie się malucha pod pachy, drugą mydli, potem pod kran, zarzuca się ręcznik na plecki i po odwróceniu dziecko ląduje owinięte w ramionach. Cała operacja trwa ze 3 minuty i nawet sprzątania po tym nie ma dużo. Na pierwszy tydzień polecam.

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Dla mnie mycie to taki jakby relaks. Pamiętam jak córką płakała w wanience a gdy kupiłam wiaderko spokojnie zasypiała nawet w nim. Była taka rozluźniona. Zawsze po kąpieli robiłam masaż. Ciekawe czy teraz mi się uda. Wiaderko też mało miejsca zajmuje i jest lekkie z wodą więc można postawić gdziekolwiek.

Senior Member
    BliBlaBlu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-09 zobacz kalendarz
    Właśnie miałam pytać czy któraś z Was używała wiaderka i czy go poleca
    Ilo Nka nie miałaś problemu na początku? Do którego miesiąca w nim kąpałas?

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    Dobrze że mam wiaderko do kąpieli bo nie będę musiała męczyć kręgosłupa przy wanience. W taki razie pytanie: w czym chcecie myc dzieci? Wanienka, wiaderko czy jeszcze coś innego. Teraz jest jakaś wanienka taka mała w której dziecko jakby siedzi. Czy któraś z Was wie co To?
    Ja nie wiem co to za wanienka ale wiaderko to chyba na pozniejsze miesiace co? Czy Ty od razu zaczynasz od wiaderka i trzymasz w nim dziecko?

Teraz wanienka ma opcje dodatkowego leżaczka, zeby dziecko w nim położyć. Ale jakies strasznie twarde mi sie to wydaje.

Cytat Zamieszczone przez wydra Zobacz posta
    Dla mnie osobiście seks jest bardzo ważny. Nie wyobrażam sobie takiej przerwy jak wy piszecie. W pierwszej ciąży miałam przerwę z uwagi na zdrowie i oboje bardzo się męczyliśmy. Plus przerwa po porodzie jakieś 3 tygodnie. Teraz dużo mniej, bo nasza kochana córka zasypia nawet o 23, a wtedy my razem z nią.
    Zgadzam się z Tobą, dla mnie to tez wazne u mnie przerwy to max 2 tygodnie chyba najgorzej będzie w połogu.

Ale sie wczoraj wystraszyłam, cały dzień nie czułam ruchów, ale spokojnie nie panikowałam, ale jak przyszła 22 godzina i dalej nic, to myślalam ze oszaleje. Gdyby nie detektor tętna, chyba bym dostała zawału. Aż się poryczałam z nerwów. Na szczęście w nocy i nad ranem mały już brykal

Od kiedy te ruchy powinny być regularne?

ja mam wanienkę i chyba przy niej zostanę.
    Ewelka u mnie ruchy tez nie są regularne a jakby tego było mało to ciągle są tak słabe jak w 16 tygodniu.

Aniołek 23.12.2016

Ja praktycznie w ogóle nie czuję ruchów a to już przecież 21 tydzień. Wszystko wina łożyska na przedniej ścianie. Jedynie jak mała ma czkawkę to coś tam czuję ale są dni że nie czuję nic nawet kilka dni pod rząd się tak zdarza

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    BliBlaBlu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-09 zobacz kalendarz
    Ja dopiero 3 dni temu poczułam małego- coś jakby bulgotanie. Dzisiaj w nocy trochę mocniejsze czy którąś z Was też ciągnie w dole brzucha? Jakby mięśnie.

Co do wiaderka to czytałam, że od początku w nim kąpia.

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez BliBlaBlu Zobacz posta
    Ja dopiero 3 dni temu poczułam małego- coś jakby bulgotanie. Dzisiaj w nocy trochę mocniejsze czy którąś z Was też ciągnie w dole brzucha? Jakby mięśnie.

Co do wiaderka to czytałam, że od początku w nim kąpia.
    Mnie tak ciagnęło kilka dni temu. Nie mogłam się przez to wyprostować, mam wrazenie ze brzuch mi się podniósł, więc to chyba przez to. W tej chwili przeszło ale nie było to przyjemne.

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Dla mnie te sex jest ultrawazny. I im czesciej sie go smakuje tym czesciej sie chce
    Ale co masz zrobic jak rzygasz calymi dniami . I padasz na pysk o 20. Wstajesz i znowu caly zoladek przy gardle. Chyba slabo sie bzykac jak czujesz sie jakbym umierala . Zazdroszcze dziewczynom co nie maja mdlosci i wyniotow . Naszczescie 2 trymest to miesic miodowy ciazy i jak reka odjal. Wymioty bardzo sporadyczne ale czuje sie rewelacyjne. Wiec i sex powrocil ale juz nie moge sie doczekac 3 trym i mam nadzieje ze bedzie jak w 1 ciazy :P meza strasznie podniecal moj duzy brzuch hahahah

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów