Strona 246 z 435
Pokaż wyniki od 2,451 do 2,460 z 4346

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar Alex27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-17 zobacz kalendarz
    My wczoraj nie na basen tylko nad jezioro.. basen w planach jest tym bardziej, że moje plecy zaczynają mi dokuczać,
    Czy wiecie może czy bóle pleców w ciąży mogą przypominać bóle takie jak przy chorych korzonkach? Bo korzonki przerabiałam i wiem co to za uczucie jak promieniuje przy podnoszeniu nóg a zaczyna mnie to męczyć i zastanawiam się czy to ciąża czy znowu korzonki ;/

2. dzieckozakupy.pl
    No my w szaflarach byliśmy.
    Fajnie było ja tam infekcji się nie obawiam i tak non stop coś mi dolega więc żadna różnica. ale kręgosłup na dole mnie boli bo siedziałam pod jedna dysza chyba że 30 minut bo mnie często tam boli więc chciałam się pomasować. Dzisiaj nie mogę się oprzeć

W czwartek wizyta u ginekologa dowiedziałam się że mam łożysko na przedniej ścianie więc pewnie stąd te moje problemy z brakiem czucia ruchów małej. Zapytam go na wizycie

Byłam już rano zrobiłam krew i mocz w środę odbiorę wyniki.

Idę właśnie szykować basen córce niech się jeszcze wykąpie chwilę jak chce bo coś się chmurzy

Senior Member Awatar MamiBaby
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-22 zobacz kalendarz
    Hej
    Jestem, czytam na bieżąco ale mam jakąś depresję i ciągle jestem smutna. To forum to jedyny miejsce gdzie mogę popisać o mojej ciąży i moich problemach. Mąż i rodzina wspierają mnie a reszta nagle "olała", chodzi mi o bliskie koleżanki. Parę miesięcy temu same były w ciąży , gadały tylko o ciąży, wyprawce itp. oczywiście wysłuchiwałam tego godzinami a teraz, gdy ja mam ochotę pogadać o maluszku albo doradzić się to mnie olewają. Czemu tak jest? Wy też tak macie?

Byłam ostatnio na wizycie, nadal mam brać dupka i resztę, no i czekam teraz na połówkowe.

Wichrowa - gratuluje córeczki. Super, że wypoczęłaś na termach.
    Ilonka - to co opisujesz te "wypukłości" to chyba nie dzieciątko ,tylko macica się stawia. Czy masz tak, jak leżysz na plecach? Ja tak miałam i mam zakaz leżenia w tej pozycji, bo to są skurcze.

Fajnie, że tak szalejecie z zakupami ;-)

Senior Member Awatar MamiBaby
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-22 zobacz kalendarz
    Ewelka - śliczny masz brzuszek <3

Nic się nie martw to u mnie też norma. Też jakoś nie mam koleżanek ale w sumie zwisa mi to nie chcą się kolegować to nie. Bez laski. Jak one potrzebowały to ja byłam na każde zawołanie a teraz już ponad miesiąc milczą. Ich sprawa

Dostałam dzisiaj paczkę z ubraniami dla małej. niewiele bo jedne śpiochy jeden pajacyk i dwie pary bodow ale jaka radość jeszcze zostały trzy paczki które mają przyjść w tym tygodniu i koniec. Ubranek już nie kupuje i tak mam za dużo ale to jest tak jak się nie myśli co się robi

Jeszcze dwa tygodnie i maraton nam się zacznie. Jakbym was się kiedyś zapytała ,, o rany to już koniec sierpnia?" To proszę nie dziwcie się

W ogóle we wrześniu przedszkole się zaczyna a ja nie wiem nic. Ani czy będzie jakaś wyprawka do kupienia ani czy będzie jakies zebranie nic... :/ cholera na dobra sprawę to zapisałam dziecko i uznałam że się dostało bo to wiocha więc to u nas się tak odbywa. A właściwie nawet z wychowawczynią jeszcze nie rozmawiałam czy młoda jest przyjęta czy nie... muszę się zainteresować w końcu chyba...

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    MamiBaby, no co Ty przejmujesz sie tym? Ja tak naprawde tez nie mam z kim pogadac, mam 28 lat a najblizsi znajomi nawet nie mysla jeszcze o dzieciach, ciagle imprezy, wyjazdy, troche sie odciełam od tego bo musiałam. Nie są w stanie zrozumieć co czuje i ze wielu rzeczy po prostu nie mogę robić Owszem pytają jak się czuję i na tym koniec Trzeba to przezyć - sama wiem po sobie. Dlatego zapisałam się do szkoły rodzenia, żeby poznać inne mamy, chodzę na zajecia dla ciezarnych, i fajnie przezywam ten czas

Inna sprawa jest z koleżankami które już rodziły, te są bardziej zainteresowane Dziwna ta Twoja reakcja koleżanek, nie wiem z czego to wynika ale myślę że nie powinnaś się tym martwić.

Ale duchota, leje się ze mnie, wychodze z prysznica i już jestem spocona, ufffff.

Z reszta aż tak bardzo mi na tym miejscu dla niej nie zależy. Będzie miejsce to pójdzie a jak nie będzie to nie pójdzie i nic się też nie stanie w końcu i tak będę siedzieć w domu z dzieckiem i tak.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    aniaaa33

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-14 zobacz kalendarz
    Współczuję dziewczyny :/ To ja mam chyba jakieś szczęście bo moje koleżanki akurat się interesują bardzo . Wichrowa dobry pomysł mi z rana dałaś z tymi termami bo wczoraj też pojechaliśmy na basen ale zaludniony o dziwo był i tak myśleliśmy gdzie by kolejnym razem pojechać ... a do term z Podkarpacia tak daleko nie mam także pewnie się wybierzemy
    Ja dziś mam w końcu jakiś przypływ energii i juz pranie obiad prasowanie sprzątanie wszystko zrobione

Member Awatar Kasztaniaczka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-06 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ewelkaaa Zobacz posta
    Kasztaniaczka, super jest ta jedna posciel, ile wzorów, dodałam do ulubionych

zamówiłam dzisiaj pieluszki i kilka ubranek w smyku, te body koszulowe mnie urzekły http://www.smyk.com/catalog/product/...lugim-rekawem/ będzie miał na swięta

ubrania dla niemowlaków będą w lidlu https://www.opiniodajnia.pl/lidl-gaz...ipca/#slide/24 i zastanawiam się nad tym termometrem, czy faktycznie dobrze zmierzy temperature.
    Super są te body, ja zaraz (na 15:30) mam wizytę z usg i pytam o płeć. Jeśli to chłopiec, to również zakupię podobne
    Wspomniałaś o świętach, ja chyba nie będę na wigilii u rodziny, nie wiem czy pchać się do rodziny z takim noworodkiem, w połogu, z wielkim cycem. Trochę niekomfortowo. Ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie też wigilii spędzać tylko z mężem i dziećmi, jakoś tak... smutno.

MamiBaby u mnie nie tylko koleżanki się skończyły wraz z ciążą. Skończyli się też koledzy i znajomi-pary bez dzieci, a że wszyscy są bez dzieci, to spędzamy czas z rodziną. W ogóle większość moich i męża rówieśników zachowuje się jakby nie skończyli jeszcze gimnazjum. Zero pomysłu na siebie, zero zobowiązań i odpowiedzialności, plus bajkowe wyobrażenia o życiu i świecie. Nie przejmujcie się: koleżanki też będą musiały dojrzeć, a zawsze można nawiązać nowe znajomości.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów