Strona 244 z 435
Pokaż wyniki od 2,431 do 2,440 z 4346

Grudniowe mamusie

Mimo szczerych chęci nie wstawię zdjęcia. Rozmiar pliku jest za duży

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar miaaga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-04 zobacz kalendarz
    Wichrowa kliknij na zdjęcie lewym przyciskiem myszy, wybierz edytuj, powinno otworzyć się w paint, wybierz opcję zmień rozmiar i tam gdzie 100 wpisz 50 w obydwu oknach, zapisz plik pod inną nazwą i ten wklej

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Wichrowa super wieści. Fajnie że macie pamiątkowe zdjęcie bo nasz urwisek spał dupka do góry i tylko plecy widzieliśmy.

Wysłałam moje dziecko na tydzień na wakacje. I co ja teraz będę robić. Muszę sobie zajęcia znaleźć

Nasze też chętne do pozowania nie było ale lekarz mnie badał 25 minut więc no musiała się odwrócić nie było wyjścia.

Member Awatar Kasztaniaczka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-06 zobacz kalendarz

Unhappy

Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    Kasztanieczka to zrobiłaś mega zakup.
    U nas też wyprawka szkolna się szykuje ale o tym pomyśle w sierpniu. Już wiem jaki plecak kupić a przybory to sama przyjemność. Książki szkoła wybiera więc biegania nie będzie.
    O, zerówka się kroi czy pierwsza klasa ?
    Czyżbyśmy miały dzieci w podobnym wieku?

Ufff, dziewczyny - wreszcie jestem na bieżąco! Piszecie jak szalone, a ja ciagle się nie odzywam bo próbuje nadgonić z czytaniem. I się udało, choć nie było łatwo

W temacie łóżeczek - nam sprawdziło się takie małe łóżeczko (chyba ok. 40/90), które najpierw bez bocznej ścianki dostawiliśmy do boku naszego łóżka, potem już z boczną ścianką ale na płozach (jako kołyskę) trzymałam koło naszego łóżka na okazję "trudnych nocy", a potem już bez płóz miałam w salonie na okazję, jak potrzebowałam młodego na chwile unieszkodliwić nie tracąc go z oka, czyli bez wynoszenia do jego pokoju. Polecam.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    A jeszcze pisałyście o karmieniu piersią. Pewnie po porodzie życie zweryfikuje dzisiejsze deklaracje, ale wszystkim, które boją się problemow z brodawkami mogę z czystym sumieniem polecić nakładki silikonowe. Ja miałam straszny problem, 10 dni byłam z młodym w szpitalu po porodzie i wszystkie pielęgniary zamiast pomóc tylko patrzyły i cmokały, wreszcie któraś dała mi nakładkę i dopiero zatrybiło. Co ważne - potem wypróbowałam chyba wszystkie dostępne na rynku, większość do bani, u mnie sprawdzał się tylko nuk.

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Kasztanieczka młoda ma 7 lat więc pierwsza klasa.
    U nas do przedszkola nie było dużo do kupowania.

Dzidziuś tak już szaleje. Wczoraj jak przywalił kopniaki trzy to aż pępek mnie kuł. Właśnie to kopniaki? Czy dziecko całym ciałem tak skacze?

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    Kasztanieczka młoda ma 7 lat więc pierwsza klasa.
    U nas do przedszkola nie było dużo do kupowania.

Dzidziuś tak już szaleje. Wczoraj jak przywalił kopniaki trzy to aż pępek mnie kuł. Właśnie to kopniaki? Czy dziecko całym ciałem tak skacze?
    Ja odczuwam różne ruchy. Czasem delikatne puknięcia - wtedy mysle ze to nozki albo raczki, a czasem wypycha całe ciałko albo główke bo czuje uwypuklenie jak połowa mojej dłoni. Więc rózne akrobacje tam zachodza Niestety mój mąż jeszcze tego nie czuje, przykłada ręke i nic, choć mój brzuch już się podnosi, widać gdzie maluszek się wierci.

Cytat Zamieszczone przez wichrowa14 Zobacz posta
    Wszystko w porządku zdrowa dziewczynka nam się szykuje
    gratulacje! Czyli Twoje przeczucie się sprawdziło to tak jak u mnie. Jednak intuiacja matki jest niezawodna

Dziewczyny w Tesco F&F są całkiem fajne ciuszki dla niemowlaków. A jakie przeceny! Tylko wiekszosc na krótki rękawek. Kupujecie w ogóle coś na krótki rękawek? Ile sztuk? Nie pytam o przyszłość ale o te zimowe miesiące. Bo ja narazie nie mam nic na krótki.

Nie moge się wyprostowac, czuje dyskomfort tak jakby brzuch ciągneło mi w dól, nie wiem to jakiś ból mięsni, albo więzadła, chodzę przygarbiona, sama nie wiem czy pocwiczyc i to rozciągać. Jeszcze upał sie szykuje uffffff

Miłego dnia

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów