Strona 241 z 435
Pokaż wyniki od 2,401 do 2,410 z 4346

Grudniowe mamusie

Próbowałam już inhalacji z solą i z ziołami, wody morskiej, masaży i gorących okładów. Tylko gorące okłady dają efekt na chwile, reszta wcale.

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez wydra Zobacz posta
    Próbowałam już inhalacji z solą i z ziołami, wody morskiej, masaży i gorących okładów. Tylko gorące okłady dają efekt na chwile, reszta wcale.
    a może częściej i przez dłuższy czas rób te inhalacje

Aniołek 23.12.2016

mam wypłatę na koncie więc chyba coś zamówię dla dziecka

Aniołek 23.12.2016

Member Awatar Kasztaniaczka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-06 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AsiaAsiula Zobacz posta
    mam wypłatę na koncie więc chyba coś zamówię dla dziecka
    U mnie podobnie. Zastanawiam się - łóżeczko czy wózek?

Cytat Zamieszczone przez Kasztaniaczka Zobacz posta
    U mnie podobnie. Zastanawiam się - łóżeczko czy wózek?
    na wózek się jeszcze nie zdecydowałam no a łóżeczka chyba narazie nie będę kupowała bo zastanawiam się nad kołyską albo koszem

Aniołek 23.12.2016

Member Awatar NikaWero
    Mieszka w
    ok. Wrocławia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Dzisiaj przyszły mi ciuchy ciążowe z allegro, spodnie a la dzinsy, spodnie dresowe, spódnica, bluzka, getry, sukienka dresowa i getry 3/4 za coś ponad 200zł do tego dali spódniczkę gratis i 2 pasy ciążowe Tylko się zastanawiam do czego te pasy potrzebne?

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    NikaWero pasy ciążowe czy po ciążowe? Jak ciążowe to do ubrań np. Możesz ubrać spódnice na gumce i pod nią pas tak żeby na brzuszek nachodził i na górę bluzka. Zazwyczaj bluzki robią się krótkie a pasy zasłaniają brzuszek i plecy.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar NikaWero
    Mieszka w
    ok. Wrocławia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    To fajnie, na jesień/zimę będzie jak znalazł fajne tam mają te ciuchy, zastanawiam się czy spodenek krótkich sobie nie wziąść jeszcze hmm..
    Jak by któraś chciała to tu http://allegro.pl/listing/user/listi...522743&order=m

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    współczuje Wam dziewczyny choroby, tym bardziej ze w ciazy nic nie mozna brac z leków. Ja na szczescie z tych niechorujących jestem (odpukać). Wiecie ze raz w zyciu bralam antybiotyk? I to jako dorosła osoba, przy anginie. Czasem sie zastanawiam czy to zasługa mojej mamy, w dzieciństwie kazała nam pić okropny syrop z cebuli i inne wynalazki, a choroba mijała po 2 dniach Jestem przerazona tym, jak teraz w dzieci są ładowane antybiotyki.

U mnie dzisiaj straszna duchota była. Na szczescie teraz jest czym oddychać. Ja jeszcze czekam na wypłate, ale nie wiem co dalej kupować, czekam na połówkowe badanie żeby na 100% potwierdzić płeć. Chciałabym już zamówić pościel, i te kocyki minki są urocze http://allegro.pl/mamo-tato-kocyk-mi...rs_rule_id=201 sama bym taki chciała
    Ostatnio edytowane przez Ewelkaaa ; 07-07-17 o 19:22

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    A ja dziś zaszalałam oj zaszalałam na zakupach. Mam już garderobę na jesień. Jeszcze mi tylko bucików brakuje. Tyle swetrów w stradivardiusie jest po 29.90 aż grzech ich nie przygarnac.

Oczywiście M i Cora też obkupieni i nawet bobek malutki coś ma hihihi

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów