Strona 24 z 435
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 4346

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Ja właśnie odebrałam wyniki z labolatorium. Jestem nastawiona jutro na najgorsze..... będzie to cud jak serce usłyszę

siedzę i mam ochotę ryczeć, a nie mogę bo obok moje dziecko....

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar mandarynkaa
    O mnie
    Jestem mamą Kamila
    Isback ja nie mialam pojecia to tak dziala na macierzynskim to l4!! Moze pojde wczesniej.

Rosiczka beta ci zmalala czy co? Moze martwisz sie na zapas!

Co się stało!???

Ja za to mam ochotę i na słone i na słodkie :-) czego to ja bym teraz nie zjadła :-P

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Beta wzrosła, ale jak na mój tydzień 29348 wydaje mi się małym wynikiem. Ten kalkulator on-line pokazuje, że niby w normie.
    Progesteron spadł okrutnie z 20 do 14....
    A TSH zaszalalo i wynosi 2,850 wiec na pewno do zbicia....

spac dzisiaj nie bede

Nie pokazało mi dwóch stron wpisów :-(
    Witam nowa grudnioweczke :-) super ze widziałaś już serduszko :-)
    Rossiczka nie załamuj się, może będzie wszystko dobrze, co w wynikach wyczytalas?

Trzymaj się dzielnie i nie miej złych myśli, my wszystkie tu trzymamy za Cb i serduszko maleństwa kciuki i czekamy na wieści z wizyty :-*

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Jutro napiszesz że jest bum cyk cyk a wyniki lekarz niech ocenia. Nie czytaj w necie bo osiwiejesz i to napewno rak mózgu... na mysli mam ze każdy moze napisac w necie co mu ślina na język przyniesie. Glowa do góry. Zamartwianie się nic nie da

Senior Member Awatar mandarynkaa
    O mnie
    Jestem mamą Kamila
    Rossiczka nic nie jest przesadzone! Nie sugeruj sie kalkulatorem! Jutro wrocisz od gina i napiszesz ze jest ok

O kurcze ale sie rozpisalysie
    Co do substancji szkodliwych to ja w pierwszej ciazy sie upilam i dodatkowo palilam zanim zrobilam test. Ale cora zdrowa a ginekolog tlumaczyl ze to ok 6 czy 5 tygodnia zarodek dopiero zaczyna byc najbardziej narazony na substancje szkodliwe.
    Teraz nie bylo problemu.
    Z tym l4 to ja w pierwszej ciazy poszlam prawie na poczatku ale glownie przez to ze mam prace fizyczna i ze srodkami chemicznymi np chlorem. No i gin zasugerowal ze w moim wieku (wrrrr....) to lepiej jakbym nie ryzykowala.
    Teraz jestem na macierzyńskim wiec jak sie skonczy wybiore czesc urlopu i pewnie dalej dostane l4.
    A do slodyczy to mnie w pierwszej ciazy ciagnelo a ja nigdy za slodkim nie bylam noni wyszlo mi to bokiem bo 30kg na plusie mialam. Teraz zrzucilam to i na szczescie nie mam ssania na slodkie.
    I tez uwazam ze nie ma co czytac o wynikach w necie bo tylko sie nerwicy mozna nabawic. Tez czytalam o wszystkim i doszlam juz do paranoi ze nawet zle mydlo mi zaszkodzi i dziecku . Kazda ciaza inna i rozne rozniaste rzeczy sie zdarzaja a rzadko ktora jest podrecznikowa.
    Witajcie nowe mamusie :*

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów