Strona 238 z 451
Pokaż wyniki od 2,371 do 2,380 z 4506

Grudniowe mamusie

takie wredne baby są wszędzie a najgorsze że baby są gorsze od faetów bo Ci rozumieją że kobieta jest w ciąży aa kobiety nie bardzo.
    ja teraz też się zastanawiam nad koszem mojżesza albo kołyską ale też używaną.
    na obiad zrobiłam naleśniki, dzieciom z dżemem a sobie z serem, malinami i porzeczkami, normalnie niebo ww gębie
    zazdroszcze wam zakupów dla dzieciaczkow, ja jeszcze nic nie mam

Aniołek 23.12.2016

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Mnie w tym wszystkim najbardziej irytuje fakt, że człowiek jest grzeczny, kulturalny, a to się potrafi tak wydrzeć, że zawału idzie dostać. Nie mam w zwyczaju się kłócić i gdyby położna nie zareagowała to bym pewnie siedziała jak ta ofiara losu i czekała. Dziś miałam farta. (:

U mnie obiadu brak, męża dziś nie ma, nie ma co się nadwyrężać w kuchni

Jakie wredne babsko. :/ ja to bym zaraz wybuchła.

Czy wy się też tak szybko teraz męczycie? 5 minut spaceru i ja juz mam dość

Senior Member
    BliBlaBlu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-09 zobacz kalendarz
    Też nie rozumiem tego chamstwa. A moim zdaniem najgorsi są emeryci- zawsze się spieszą!
    U mnie u ginekologa są numerki wyświetlane na ekranie. Nie ma problemu z tym która kiedy wchodzi. Ale do innych lekarzy są cyrki!!

wichrowa normalny spacer nie ale mała górka lub schody i już odpadam

Aniołek 23.12.2016

Cytat Zamieszczone przez AsiaAsiula Zobacz posta
    wichrowa normalny spacer nie ale mała górka lub schody i już odpadam
    no to dobrze , ze nie jestem sama

numerki fajna sprawa chociaż ja nie mam problemu u ginekologa.Chodzę prywatnie i jakoś tam nie mam problemu. Jesteśmy umawiane na godziny i lekarz ma każdą pacjentkę 20 minut więc nie trzeba się prosić o przepuszczenie. mam wizyte na 17:20 to wchodzę 17:20 czasem 17:25 zalezy jak się przeciągnie to wiadomo ale każda cierpliwie czeka

własnie sobie uświadomiłam, że muszę badania zrobic przed czwartkową wizytą. chyba w poniedzialek pojade rano zrobić i w środę odbiorę.

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    BliBlaBlu, takie numerki to niezła sprawa. Ład i porządek. U mnie na tą samą godzinę bywa, że trzy pacjentki są zapisywane. Wówczas dopiero cyrki się dzieją.

wichrowa14, łazić mogę do woli. Nie takim szybkim marszem jak kiedyś, ale i tak jest dobrze. Ale jak dziś porwałam się na piąte piętro... to był co najmniej głupi pomysł

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    U mnie ginekolog wyczytuje nazwiska, ma liste kto o której i woła po kolei. Czasem przychodze, widze kolejke i mysle ja pierdziele znów tyle czekania, i co sie okazuje - za 10 minut mnie woła. Bo te wszystkie Panie są po mnie, przyszły za szybko, ludzie sami robią niepotrzebne kolejki!

Ja brzucha juz nie ukryje, ale ogolnie jak ktos nie chce to nie widzi, udaje, obraca sie zeby tylko mnie w kolejce nie przepuscic, powiem wam szczerze ze nigdy nie przepuscilam kobiety w ciazy bo nie przypominam sobie takiej sytuacji zeby gdzies za mną stała, a moze widzialam brzuszek ale myślałam ze jest grubsza al na pewno nie miałabym nic przeciwko gdyby poprosiła o pierwszenstwo

Byłam na zajęciach "aktywna mama" i powiem Wam ze były dość aktywne! dzisiaj z piłkami, ćwiczyłam ostrożnie ale troche się bałam, mam nadzieje ze wszystko będzie ok

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez paralea Zobacz posta
    wichrowa14, łazić mogę do woli. Nie takim szybkim marszem jak kiedyś, ale i tak jest dobrze. Ale jak dziś porwałam się na piąte piętro... to był co najmniej głupi pomysł
    a ja mieszkam na 4 pietrze i wchodze z przystankami . Normalny spacer jest ok, ale po schodach jeszcze z zakupami toż to masakra!

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Ewelkaaa Zobacz posta
    a ja mieszkam na 4 pietrze i wchodze z przystankami . Normalny spacer jest ok, ale po schodach jeszcze z zakupami toż to masakra!
    Bez windy? Czy trenujesz kondycję? U mnie to piąte to tak z marszu, nigdy problemów nie było. Dziś już na pierwszym zawahałam się, czy jednak nie skorzystać z windy A ta biedna woła o pomstę do nieba, strach jeździć.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów