Strona 237 z 435
Pokaż wyniki od 2,361 do 2,370 z 4346

Grudniowe mamusie

Senior Member
    BliBlaBlu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-09 zobacz kalendarz
    A co dziewczyny myślicie o koszu Mojżesza? Bo my skłaniam się do jego zakupy na początek. Wybraliśmy kosz shnuggle. Później będziemy urządzać osobny pokoik dla małego z łóżeczkiem.

2. dzieckozakupy.pl
    No nie jest to miseczka A, ale jakiś wyróżniający się też nie jest. To podobno nie zależy od wielkości. Czytałam też, że nastawienie do karmienia ma wpływ. To znaczy, jak wierzysz, że będzie dobrze, to będzie dobrze. Wtedy nie blokujesz laktacji "złymi" hormonami. Może za dużo wiary...

Hej. my od dwóch dni porzeczki robimy a dzis i jutro agrest trzeba zrobić. zaraz biorę dziecko na spacer.
    wczoraj dostałam paczkę zamówioną z rzeczami dla maleństwa no i to mnie akurat ucieszyło
    chyba z ciuszków maleństwa mam wszystko. no może jeszcze ten kombinezonik zamówie na wyjścia ale najpierw mąż musi cenowo zaakceptować

jeszcze posciel zostanie takim większym wydatkiem, materac i rzeczy pierwszej potrzeby ta cała drobnica będzie kosztować najwięcej. i właściwie to tyle.
    w sobotę połówkowe nie mogę się doczekać

Member Awatar NikaWero
    Mieszka w
    ok. Wrocławia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Fajne łóżeczka są na allegro, nawet całe zestawy. Tyllko zwykle w rozmiarze 120 na 60, a wydaje mi sie że takie 140/70 było by na dłużej i też zwykle przerabiają się na tapczanik dla starszego dziecka.

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez BliBlaBlu Zobacz posta
    A co dziewczyny myślicie o koszu Mojżesza? Bo my skłaniam się do jego zakupy na początek. Wybraliśmy kosz shnuggle. Później będziemy urządzać osobny pokoik dla małego z łóżeczkiem.
    Bardzo mi się podobają ale ja skłaniam się ku używanemu. Jeszcze nie wiem czy kupie, zależy od tego jak wyrobimy się z remontem. Dziecko ogólnie spi tam 6 max miesięcy, trochę przesadna cena ale są piekne

Senior Member
    BliBlaBlu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-09 zobacz kalendarz
    Mnie najbardziej przekonują wymiary i mobilność. Na początku chcę mieć małego przy sobie, więc akurat 6 miesięcy A później do swojego pokoju

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez wydra Zobacz posta
    No nie jest to miseczka A, ale jakiś wyróżniający się też nie jest. To podobno nie zależy od wielkości. Czytałam też, że nastawienie do karmienia ma wpływ. To znaczy, jak wierzysz, że będzie dobrze, to będzie dobrze. Wtedy nie blokujesz laktacji "złymi" hormonami. Może za dużo wiary...
    Ale to prawda. Nastawienie to 90% sukcesu. Bo zeby byl pokarm musi byc wyrzut oksytocyny ktory uaktywnia wyplywanie pokarmu . Jak sie stresujesz to mleko nie chce leciec. Wszystko jestvw GLOWIE

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    BliBlaBlu ja też kupuje kosz mojzesza bądź kołyske. Skłaniam się do firmy Babybjorn. Oczywiście chce kupić używana.

Jak mnie szlak trafia gdy idę do sklepu typu market a zwłaszcza takie polo i kupuje mięso a tam Pani i mięso takie surowe i wędliny nakłada ta sama rękawiczka. Mam ochotę zabić. Zawsze opierdzielam czy jak w domu przygotowuje mielone to później nie umytymi rękoma robi sobie kanapkę z wędlina. Nauczyłam się że tam biorę tylko surowe i to jak jest świeże a wędliny zawsze kupuje u jednej Pani w innym sklepie. U mnie wędliny bardzo mało schodzi ale jednak coś. Nie chce się zatruć a nie wyobrażam sobie myc plasterków wędliny.

Idę zaraz z Cora po zwrot kasy z przedszkola hihihi będzie miała na wakacje.

Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Ależ jestem zawiedziona, znów nie dowiedziałam jaka płeć. Kolejna szansa dopiero 25, na połowkowym. To czekanie jest okropne Ale posłuchałam serduszka. Najpierw u położnej, potem doktor włączył. Cudna muzyka.I najważniejsze - tętno prawidłowe.

I taka historia: wychodzę od położnej, grubo po swojej godzinie przyjęcia, pytam, czy reszta pań do ginekologa wchodzi godzinowo - tak, oczywiście, bo jakże inaczej. No to grzecznie pytam, czy nie mają nic przeciwko żebym weszła przed nimi tłumacząc, że się przedłużyło, dlaczego, itd. Osz jak mnie babsko zjechało z góry na dół, że PRZECIEŻ NIE JESTEM W ZAAWANSOWANEJ CIĄŻY i NIE MAM PRAWA. Na końcu języka miałam już, że z chamstwem nie wygram, ale pokornie usiadłam, no przecież nie będę się prosić. Sekundę potem wyszła położna z gabinetu doktora, dała mi podpisane papiery, spojrzała na tę kobiecinę, potem na mnie i powiedziała tak głośno, że chyba cała przychodnia słyszała - "gdy pacjentka wyjdzie z gabinetu, proszę wejść po niej" . Uwierzcie mi, mina tej pani - bezcenna.

Kosze Mojżesza są cudne, ale dla mnie niepraktyczne ze względu na dość krótki okres użytkowania. Stawiam na łóżeczko z funkcją tapczanika, koniecznie z szufladą. Ważny jest też materac. Myślę, że warto w niego zainwestować nieco więcej pieniążków.

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Paralea takie baby powinny za karę dostać największy wziernik aż ich w dupie za przeproszeniem zaboli

Niestety chamstwa nie brakuje. A zapomniały jak same w ciąży chodziły i były puszczane w kolejce co trzecia za czasów kartek? Dwie kolejki się ustawiały jedna z ciezarnymi i małymi dziećmi a druga normalna. I te ciężarne były obsługiwane po 3 i ktoś normalny i znów 3 ciężarne i ktoś normalny. Jak to mawiają "zapomniał wół jak cielęciem był"

A moje ulubione powowdzenie: nie ruszaj gówna bo będzie śmierdzieć

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów