Strona 232 z 451
Pokaż wyniki od 2,311 do 2,320 z 4506

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar Alex27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-17 zobacz kalendarz
    Wydra ja ciśnienie też mam niskie, ale nie aż tak... a żeby było mało to jem grejpfruty, które jeszcze je obniżają ale jakoś żyje, jak faktycznie gorzej się czuje to kawa, ewentualnie łóżeczko żeby odpocząć
    Ale jestem umęczona po zakupach, chciałam jeszcze do pepco jechać ale sił mi zabrakło obiadek wstawiony, pranie też więc chwila spokoju dla mnie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    I się rozpadało.

Z ciśnieniem na szczęście problemów nie mam. Odebrałam wyniki morfo i dupa blada. Po miesiącu przyjmowania Tardyferonu absolutnie żadnej poprawy. Tsh... szkoda gadać.
    Znowu się zacznie łażenie po lekarzach.

Ależ dziś maruda jestem.

Idę jutro do gina, znów posłucham serduszka <3

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Hej! Ja mam skaczące ciśnienie - w spoczynku 125/85, w chwilach stresu (ZAWSZE u lekarza! ) mam 140/90. Dlatego dostałam Dopegyt od endokrynologa na unormowanie ciśnienia, ale dalej widzę, że bywa różnie. Wczoraj miałam na przykład 150/92. Puls w okolicach 95-105. Dostałam od ginekologa także ACARD oraz Aspargin już na moją prośbę, bo przed ciążą brałam magnez i potas w sporych dawkach i czułam się lepiej. Mam predyspozycje do wypłukiwania magnezu i potasu, co objawia się podenerwowaniem, problemami z zasypianiem i koncentracją, a także drżeniem mięsni i latającą powieką. Swego czasu byłam tak niedopotasowana, że oko mi się zwężało do cienkiej szparki i ograniczało mi pole widzenia Wtedy ktoś mądry polecił mi właśnie potas - wystarczyły 3 dni suplementacji i objawy zmalały.

Paralea, jakie masz TSH? Ja w ciążę zaszłam przy TSH prawie 7 Cud nad cudy :P

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Ja też jutro do gina.

Poszłam do piwnicy i wygrzebałam stare spodnie ciążowe. Maja proste nogawki więc zaniosłam do krawcowej. Odpicujemy te spodnie. I będą super

Czuje się jak Pinki i Mózg z tymi moimi pomysłami. Chyba w tej ciąży zawładne tym światem.

Idę z córką grać w statki

Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kocia mama Zobacz posta

Paralea, jakie masz TSH? Ja w ciążę zaszłam przy TSH prawie 7 Cud nad cudy :P

Dziś 9,8. A pobierali krew już po euthyroxie, czyli wynik i tak trochę zaniżony. A tyle lat udawało się utrzymać w normie :/
    Ale widzisz, jedno jest pewne - cuda się zdarzają

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez paralea Zobacz posta
    Dziś 9,8. A pobierali krew już po euthyroxie, czyli wynik i tak trochę zaniżony. A tyle lat udawało się utrzymać w normie :/
    Oj, to za wysoki! :O Bierzesz jod dodatkowo? Ja dostałam jodid, ale że w femibionie jest też jod, to muszę trochę manipulować dawką. Mi podnieśli euthyrox ze 137 do 150 + jodid 200 i TSH z 7 spadło do 2,2.

Koniecznie śmigaj do endokrynologa. Powinnaś mieć pierwszeństwo z racji ciąży. Trzeba to natychmiastowo wyregulować.

A i to, że to po tabletce, czy nie - to nie ma znaczącego wpływu. Te hormony nawet miesiąc potrafią się utrzymać w organizmie, my codzienną suplementacją jedynie podtrzymujemy ich stały poziom. Jeśli zrobiłabyś bez tabletki, a potem ponowiła po tabletce, to wynik nie różniłby się prawdopodobnie w znaczący sposób Poza tym Twój wynik to ten właśnie po tabletce - bo po to codziennie bierzesz hormony
    Ostatnio edytowane przez Kocia mama ; 05-07-17 o 15:55

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez paralea Zobacz posta
    o kurcze to masz wysoki wynik, ja sie stresuje swoim na poziomie 2-3 ale nie ma co będe kontrolować częściej. Wiem że magnez też dobrze wpływa na tarczyce. I tak jak kocia mama pisze - jod. Fajny artykuł http://qchenne-inspiracje.pl/jak-pop...rzymierzencem/

Uwielbiam tego bloga, i przepisy, przez 2 miesiace codziennie piłam koktajl http://qchenne-inspiracje.pl/koktajl...a-jak-petarda/ i nigdy nie miałam takich dobrych wyników TSH. Muszę do niego koniecznie wrócić.

Dziewczyna jest dietetykiem, rozpisuje diety, ma tez diety dla cięzarnych, i ogólnie "leczy" ludzi. Czytałam komentarze na fb, gdyby nie to że czeka sie ponad 2 miesiace aż odpisze, sama bym skorzystała.

http://qchenne-inspiracje.pl/przykla...mestrze-ciazy/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar justa30+
    Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Hello dziewczyny

Znowu naskrobałyscie,że hej,pogody nie ma to forum okupowane

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez justa30+ Zobacz posta
    Hello dziewczyny

Znowu naskrobałyscie,że hej,pogody nie ma to forum okupowane
    Oj tam, oj tam Zaraz "pogody nie ma" - zaraz na rower wskakuję! O! Buziaki :*

Senior Member Awatar justa30+
    Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Zauważyłam,że ostro dyskutowałyście nad karmieniem piersią

Ja Tym razem się nie poddam,w sumie przy córce się nie poddałam tak wyszło,była bardzo wymagająca.
    Powiem uczciwie przez 3 dni z mężem rozmawialiśmy na temat przejścia na mleko modyfikowane,byłam załamana i miałam wyrzuty sumienia okropne,płakałam z bezsilności a córka która ciągle wisiała na piersiach również bo wiecznie głodna.
    Wyglądałam i chodziłam jak ZOOMBIE i wspólnie z mężem doszliśmy do wniosku że nadszedł ten czas.
    Dziecko się konkretnie najadło i nie płakała a Ja również byłam szczęśliwa.

ale teraz chcę zmienić front,jestem sporo mądrzejsza więc trzymam kciuki aby się udało

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów