Strona 231 z 451
Pokaż wyniki od 2,301 do 2,310 z 4506

Grudniowe mamusie

Ewelkaa ja ma baardzo podobny brzuch postaram się wstawić zdjęcię ale najpierw muszę myszkę do laptopa kupić bo nie mogę kopiować.
    ja mam niskie poniżej 100 i dobrze się z tym czuję w pierwszej ciąży próbowali mi je podnieść ale źle się czułam więc z tak niskim funkcjonuję

Aniołek 23.12.2016

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar NikaWero
    Mieszka w
    ok. Wrocławia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez wydra Zobacz posta
    Dziewczyny, czy któraś też ma problem ze zbyt niskim ciśnieniem? Ja ostatnio z tego powodu przestałam w ogóle funkcjonować. Nie wiem, co mam z tym zrobić.
    Lekarz powiedział że to normalne, gorzej jak by było za wysokie. Ja przed ciążą miałam książkowe 120/80 a teraz mam góra 101/67 a bywa że spada do 92/60, wtedy słaba kawka i jakoś żyję ;p Mierzyłam po kawie to było 117/75

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Ewelkaa powiem Ci że wolę ćwiczyć w domu. Robie sobie te ćwiczenia jak mam ochotę to dwa razy dziennie i rano inne i wieczorem inne a jak nie to tylko wieczorem. Staram się mieszać treningi by nie było codziennej monotonii. Po ćwiczeniach biorę szczotke i szczotkuje ciało. Nawet jak masz włosy na nogach to i tak są miłe i gładkie w dotyku. I pupa taka fajna. I później prysznic i balsam. Brzmi to jak pół dnia roboty a zajmuje chwilę. Jak policzyłam to mniej czasu niż pojechać na siłownię.

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Wzięło mnie ma paprykarz. Hmmm....niami

Senior Member
    BliBlaBlu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-09 zobacz kalendarz
    Ja mam za wysokie ciśnienie z kolei. Zdarza się ponad 150/90 puls 125. Cały czas biorę tabletki na obniżenie i jest dobrze. Dzisiaj idę po skierowanie do kardiologa.

No ja nie mam ciśnieniomierza w domu, ale mierzyłam u teściów, jak już się lepiej poczułam, czyli jak wzrosło. Było jakieś 85/45. Także nie radzę sobie wcale. Jedyne co działa, to jak mąż mnie zdenerwuje

Member
    aniaaa33

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-14 zobacz kalendarz
    Wydra czyli mąż musi regularnie Cie denerwować

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar NikaWero
    Mieszka w
    ok. Wrocławia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez wydra Zobacz posta
    No ja nie mam ciśnieniomierza w domu, ale mierzyłam u teściów, jak już się lepiej poczułam, czyli jak wzrosło. Było jakieś 85/45. Także nie radzę sobie wcale. Jedyne co działa, to jak mąż mnie zdenerwuje
    matko jak mi się w głowie kręci, a mam wyższe to sobie nie wyobrażam jak Ty funkcjonujesz...może do lekarza jakieś leki czy coś. Współczuję

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    Wiem o co Ci chodzi. Też odciągałam. Nam tak tłumaczyła położna że dzieci nie trzeba poić wodą czy broń boże koperkiem. Wiem że to mleko jest po prostu bardziej przejrzyste. Czasem mi się wydaje że może dlatego matki myślą że mają mało treściwy pokarm czy jak to nazywają bo widzą właśnie ten początek co leci.

Ja moją karmiłam bardzo długo cycem i czasem mi się wydaje że mogłam dłużej bo ta bliskość między nami była tylko nasza. Takie wspólne chwilę których nie mógł dac jej nikt inny. Teraz też zamierzam cyckowac do skutku.

Podziwiam Mamy które walczą o to by dziecko jadło ich pokarm bo naprawdę nic tego nie zastąpi.

We mnie aż się gotuje gdy mądre Ciotki podają mleko od krowy czy kozy. A znam takie. Albo dziecko ma ledwo 4miesiące a juz jakis rosół wcina a później się dziwią że kupki zrobić nie może.

Ręce opadają od takich mądrości.
    Ilona no to hi five! Mysle IDENTYCZNIE
    Ja nawet nie odstawilam jak teraz mi lekarka sugerowala, przez krwiaka. Chcialam do roku dociagnac i sie udalo i w sumie mi sie sama odstawila

W piątek mam wizytę, może mi coś przepisze, ale myślałam, że macie jakieś domowe patenty. Najbardziej boję się omdlenia, bo mogę się uderzyć w brzuch.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów