Strona 230 z 451
Pokaż wyniki od 2,291 do 2,300 z 4506

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar Alex27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-17 zobacz kalendarz
    Ewelka ale Ty to faktycznie masz już brzuszek
    A u mnie dziś na obiad rosól i gulasz, a przynajmniej taki jest plan jeszcze trzeba wstać i jechać na zakupy a to już problematyczne, tak mi się nie chce wyjść z łóżka a tyle pracy przede mną

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ewelkaaa Zobacz posta
    ja chce ja chce!

kupiłam fajną koszule do spania w reserved, i łatwo z niej wyciagnąć cyca pochwalcie się swoimi brzuszkami ja z tygodnia na tydzien widze duże zmiany

Załącznik 101287
    Woooow ale brzusio! Ja mam malutki.
    Wciaz nie umiem dodawac tu zdjec

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    Weronika podzielam Twoje zdanie jeśli chodzi o karmienie. Co do mleka z cyca to na początku początku owszem leci siara później woda bo dzidziuś też musi się napić i dopiero mleko właściwe. Jak już siary nie ma to zaczyna ciągnąć cyca od takiego wodnistego mleka.

Miagga dzięki za pomysł na obiad a zastanawiałam się jak tu ominąć robotę z gołąbkami. U mnie była wczoraj golonka ale nie dla mnie

Ewelkaa no super wyglądasz. Jak pisałaś że masz duży brzuch to ja już sobie wyobrażałam nie wiadomo co. Masz śliczny brzusio.
    Ale Ilonka. Wodniste mleko to wcisz mleko a nie woda. Jak odciagalam mleko to fajnie widac te rozdzielone fazy.

O mnie
    A Ilonka cw z Lewandowska masz z tej plyty dla ciezarnych? Czy sa gdzies w necie?

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Wiem o co Ci chodzi. Też odciągałam. Nam tak tłumaczyła położna że dzieci nie trzeba poić wodą czy broń boże koperkiem. Wiem że to mleko jest po prostu bardziej przejrzyste. Czasem mi się wydaje że może dlatego matki myślą że mają mało treściwy pokarm czy jak to nazywają bo widzą właśnie ten początek co leci.

Ja moją karmiłam bardzo długo cycem i czasem mi się wydaje że mogłam dłużej bo ta bliskość między nami była tylko nasza. Takie wspólne chwilę których nie mógł dac jej nikt inny. Teraz też zamierzam cyckowac do skutku.

Podziwiam Mamy które walczą o to by dziecko jadło ich pokarm bo naprawdę nic tego nie zastąpi.

We mnie aż się gotuje gdy mądre Ciotki podają mleko od krowy czy kozy. A znam takie. Albo dziecko ma ledwo 4miesiące a juz jakis rosół wcina a później się dziwią że kupki zrobić nie może.

Ręce opadają od takich mądrości.

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Weronika kupiłam płytę. Ma 6 różnych programów do ćwiczeń. W empiku jest promocja ale przez Internet.

Senior Member
    BliBlaBlu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-09 zobacz kalendarz
    Ewelkaaa śliczny brzusio! I koszulka

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez NikaWero Zobacz posta
    Ewelka, ale już ładny brzusio
    U mnie dziś przyszła przesyłka z bebiprogram i listonosz na siłę wcisnął ją do skrzynki...nie trzba mówić że teczka kartonowa na dokumenty itp. się zgniotła Jakoś ją doprowadziłam do porządku, ale widać że uszkodzona. Przysłali też przytulankę sensoryczną i planszę czarno białą dla maluszka, książeczkę przewodnik, 1000 pierwszych dni.
    Tez czekam na tą paczuszke ja sie czasem dziwie jak listonosz potrafi tam coś wcisnąc

Dzieki dziewczyny u mnie taki przełom to był jakoś 17 tydzień... w pracy brzuszka nie było widać a nagle bach! Wszyscy mówią że wyrósł w kilka dni To moja pierwsza tak zaawansowana ciąża, ludzie gapią się na mój brzuch z uśmiechem. Dlatego że na tym etapie wygląda "słodko". Starsze panie, i głównie mamy z dziecmi. Wszyscy w sklepach są mili, czuje się wyjątkowo ♥

Dziewczyny, czy któraś też ma problem ze zbyt niskim ciśnieniem? Ja ostatnio z tego powodu przestałam w ogóle funkcjonować. Nie wiem, co mam z tym zrobić.

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    NikaWero też dostałam. Moja cała. Ma listonosz szczęście bo wie że mój pies go nie lubi

Wiecie jak mnie pośladki bolą od ćwiczeń z Lewandowska. Byłam przeciwniczką ale ćwiczenia ma super.
    czyli poślady pracują tez sie zastanawiałam nad tą płytą, ale ide w czwartek na pierwsze zajęcia aktywna mama, jak to przeżyje to kupie płytke

wydra, ja mam niskie cisnienie, a w ciąży mi się obnizyło. Ale nie jest tak cały czas, zwykle mam 120/70, a w momentach kryzysu spada poniżej 100. No i wtedy po prostu musze się położyć bo boli mnie głowa, z jakis czas przechodzi. W upały było bardzo zle, przy tej pogodzie jest lepiej. Nie wiem co z tym zrobić, podejrzewam ze nic Nie pytałam jeszcze gina, bo odkryłam to kilka dni temu jak pozyczylam cisnieniomierz. A Ty jak sobie radzisz?
    Ostatnio edytowane przez Ewelkaaa ; 05-07-17 o 08:48

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów