Strona 23 z 451
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 4509

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar MamiBaby
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez happymum. Zobacz posta
    Witajcie

Jestem tutaj nowa, przewidywany termin porodu to 26 grudzien Z moich obliczen wychodzi 4+2

Kochane,
    Czy branie furaginum mogłoby zaszkodzic mojemu maleństwu? Jeszcze gdy nie wiedzialam ze jestem w ciazy, bylam lekko przeziebiona i bralam przez 2 dni furaginum, obliczylam ze był to 23dc. Martwię się bo dopiero gdy zobaczylam 2 kreski na tescie, zaczelam myslec co dokladnie robilam w czasie kiedy bylam nieswiadoma ciązy. Na uloce było napisane ze nie mozna łykac tabletek w I trymestrze ciazy.
    Dodam jeszcze ze 3 dnii wczesnije przed zażyciem furaginum byłam na urodzinach mojej przyjaciolki i wypilam delikatne 3 drinki przez całą noc. był to wtedy 20dc.
    Martwię się bardzo. Czy któras z Was była w podobnej sytuacji ( pytam mamusie ktore są teraz już w drugiej ciazy, bo widzialam ze jest Was tu kilka )
    Czy jest czego się obawiac?
    Wizyta u ginekologa za parę dni.

Pozdrawiam cieplutko wszystkie przyszłe mamusie
    o ten sam termin mamy ;-)))
    Nie stresuj się, powinno wszystko być ok.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar MamiBaby
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-22 zobacz kalendarz
    Rossiczka - Mnie w pierwszej ciąży ciągnęło do słodyczy a teraz mam ochotę na jakieś wymyślne kwaśne rzeczy

Senior Member
    BliBlaBlu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-09 zobacz kalendarz
    Mnie na chwilę obecna wręcz odrzuca od jedzenia! Ale Dietetyk kazał mi się trzymać diety dla dobra maluszka

Junior Member
    Kar

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-04 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny! Chciałabym do Was dołączyć.Termin porodu mam 4 grudnia. Jestem już popierwszej wizycie u gine i widziałam małe bijące serduszko. Od dwóch tygodni strasznie sie męczę z mdlosciami (( wy tez tak macie?

Senior Member
    BliBlaBlu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-09 zobacz kalendarz
    Gratuluję! I jak wrażenia? W którym tygodniu ciąży byłaś u lekarza?

Member
    aniaaa33

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-14 zobacz kalendarz
    Ja dopiero dziś mam mdłości ale jeszcze takie do zniesienia i mam nadzieję że tylko tak zostanie.

Cześć Kar
    Moja apka też wylicza na 4.12 ale zobaczymy co wyjdzie z usg. Mi tez non stop niedobrze.
    Mandarynka - ja tez jestem na macierzyńskim ale jak zobacze serduszko na usg to poprosze o L4 bo wtedy ZUS płaci od nowa 100% a nie jak teraz 60.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Mi też aplikacja pokazuje 3-4.12 :-) ja śmieje się do męża że znając moje predyspozycje to w Mikołajki urodze ;-)

Junior Member
    Kar

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-04 zobacz kalendarz
    O jakie Wy szybkie z odpowiedzią! Dziękuje BliBlaBlu byłam w 7 tygodniu. Wrażenia bardzo pozytywne! Aniaaa33 masz jakieś sposoby na mdłości? Słyszałam o imbirze ale po nim mi jeszcze gorzej. Cześć Isback i Rossiczka to super ze mamy ten sam termin! jeśli któraś z Was jest z Poznania to zobaczymy sie na porodówce! ja również Gratuluje Wam wszystkim i miło Was poznać!

Ja nie mialam zadnych zachcianek, ale codziennie prawie zjadalam batonika, teraz poki co nie mam ochoty na slodkie i mam zamiar sie tego trzymac

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów