Strona 224 z 435
Pokaż wyniki od 2,231 do 2,240 z 4346

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Mi też śnił się poród, ale to był wyjątkowo głupi sen. Lekarz zabrał dziecko i już mi nie oddał. Wczoraj byłam zrobić morfo, dziś idę wyżebrać skierowanie na tsh do rodzinnego, gin stwierdził, że nie ma podstaw do tego, by on mi takowe wystawił. :/ no nic. Przy okazji spacer zaliczę, jakieś zakupy. Mój brzuch pomału zaczyna się powiększać, choć teraz wyglądam raczej, jakbym po prostu za dużo zjadła :d

2. dzieckozakupy.pl
    http://allegro.pl/kombinezon-zima-oc...611527916.html patrzcie trafilam przez przypadek na taki kombinezonik zimowy i się zastanawiam czy wystarczy na cały okres zimy czy jednak wziąć 62 rozmiar no i najważniejsze czy kupować strikte kombinezonik zimowy czy moze wiosenno-jesienny wystarczy? jak sądzicie? muszę się przespać z tą sprawą ale jak podpowiecie to będzie łatwiej

ten jeszcze też fajny
    http://allegro.pl/cieply-kombinezon-...839406970.html

cholerka przeglądam tego użytkownika i połowa rzeczy jest fajna
    Ostatnio edytowane przez wichrowa14 ; 04-07-17 o 08:48

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez paralea Zobacz posta
    Mi też śnił się poród, ale to był wyjątkowo głupi sen. Lekarz zabrał dziecko i już mi nie oddał. Wczoraj byłam zrobić morfo, dziś idę wyżebrać skierowanie na tsh do rodzinnego, gin stwierdził, że nie ma podstaw do tego, by on mi takowe wystawił. :/ no nic. Przy okazji spacer zaliczę, jakieś zakupy. Mój brzuch pomału zaczyna się powiększać, choć teraz wyglądam raczej, jakbym po prostu za dużo zjadła :d
    Jak to nie ma wskazań, chorej tarczycy nie widać np. u mnie, jak mnie to denerwuje, a jak ide prywatnie to endokrynolog kaze mi robić badania co 6 tygodni, i tak robie co miesiac, i wraz ze wzrostem dziecka tarczyca szaleje. A jak sie chodzi na nfz to mówia ze nie trzeba, standard

wichrowa, fajne te kombinezony, ale to zależy od wzrostu dziecka, nie wiem moja koleżanka teraz urodziła maluszka 50 cm, więc w takim 62 dziecko by się utopiło. Ja chyba sie wstrzymam do końca. Ale co to da, później już sie nie mierzy długości dziecka, i tak nie będę za dużo wiedzieć przed porodem, sama nie wiem. Rozumiem Twoje rozmyślenia mam to samo z drugiej strony i tak do wózka daje się kocyk, a te nasze zimy nie sa takie straszne. Wiec moze lepiej jesienno zimowy

Cytat Zamieszczone przez Ewelkaaa Zobacz posta
    Jak to nie ma wskazań, chorej tarczycy nie widać np. u mnie, jak mnie to denerwuje, a jak ide prywatnie to endokrynolog kaze mi robić badania co 6 tygodni, i tak robie co miesiac, i wraz ze wzrostem dziecka tarczyca szaleje. A jak sie chodzi na nfz to mówia ze nie trzeba, standard

wichrowa, fajne te kombinezony, ale to zależy od wzrostu dziecka, nie wiem moja koleżanka teraz urodziła maluszka 50 cm, więc w takim 62 dziecko by się utopiło. Ja chyba sie wstrzymam do końca. Ale co to da, później już sie nie mierzy długości dziecka, i tak nie będę za dużo wiedzieć przed porodem, sama nie wiem. Rozumiem Twoje rozmyślenia mam to samo z drugiej strony i tak do wózka daje się kocyk, a te nasze zimy nie sa takie straszne. Wiec moze lepiej jesienno zimowy
    No właśnie skłaniam się do jezienno zimowego moja córa jak się urodziła miała 57 cm więc ten 56 byłby ok . No nic. Zobaczę

Member
    aniaaa33

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-14 zobacz kalendarz
    Ilonka pewnie dlatego bo ja mam łożysko na przedniej ścianie wysoko więc pewnie jeszcze poczekam
    Ale Wam wszystkim fajnie już się rozgladacie za ciuszkami a ja najpierw muszę jakąś komode ogarnąć bo nie miałabym gdzie tego chować :P

Cytat Zamieszczone przez aniaaa33 Zobacz posta
    Ilonka pewnie dlatego bo ja mam łożysko na przedniej ścianie wysoko więc pewnie jeszcze poczekam
    Ale Wam wszystkim fajnie już się rozgladacie za ciuszkami a ja najpierw muszę jakąś komode ogarnąć bo nie miałabym gdzie tego chować :P
    ja też nie mam gdzie chować pakuje w karton

Wichrowa, ja bym wybrała 62. Na pewno się przyda, a jak będzie odrobinę za duży, to bąblowi też nie powinno przeszkadzać.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Ewelkaaa, też się zdziwiłam. Ale stwierdził, że skoro wynik robiony 3(!) miesiące temu był ok, to mi nowego skierowania wystawić nie może. Nawet w sytuacji, gdy niedoczynność mam stwierdzoną. Moja doktor rodzinna nigdy mi nie robiła problemów, zawsze wszystko na nfz, gdy wyniki były gorsze to dostawałam skierowanie na cito i nie czekałam jakoś strasznie długo do endokrynologa. Zobaczymy jak będzie teraz. Czekam pokornie w kolejce.

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Ja wczoraj kupiłam 56 kombinezon i sądzę że 62 byłoby wielkie. Mój kombinezon nie jest za gruby. Ale jak mam śpiwór do wózka plus kocyk plus ubranka to bez przesady. Nie mam zamiaru dziecka gotować.

Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    Ja wczoraj kupiłam 56 kombinezon i sądzę że 62 byłoby wielkie. Mój kombinezon nie jest za gruby. Ale jak mam śpiwór do wózka plus kocyk plus ubranka to bez przesady. Nie mam zamiaru dziecka gotować.
    Ja szczerze powiedziawszy zima nie wychodzę zbyt dużo więc wezmę jesienneo zimowy chyba a co do rozmiaru to między 56 a 62 jest aż 4 cm różnicy więc wezmę większy. 4 cm to prawie żadna różnica
    Ostatnio edytowane przez wichrowa14 ; 04-07-17 o 10:24

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów