Strona 222 z 451
Pokaż wyniki od 2,211 do 2,220 z 4506

Grudniowe mamusie

Cytat Zamieszczone przez AsiaAsiula Zobacz posta
    u nas w szpitalu jest zakaz przynoszenia własnych ciuszków, dzieci ubierane są w ciuszki szpitalne
    u nas takiej zasady nie ma, a nawet gdyby była to ja na to nie pozwole. Bóg wie jak to wyglada jak było prane itd. Jak coś to się postawie i juz.... poza tym ja nie zamierzam karmić piersią, a tylko bede odciągać mleko laktatorem i podawać butelką. jak się będą mnie czepiać to im powiem co mysle.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez wichrowa14 Zobacz posta
    Może to dlatego. Ciekawe jak to będzie wpływać na poród. Muszę zapytać lekarza czy to nie wpłynie na szyjkę itd.
    Ja mialam mega nisko. Czkawke miala non stop a szyjka zamknieta i bylo trzeba jej pomoc.
    A jak wyszla to pierwsze miesiace tez non stop miala czlawke

u nas takiej zasady nie ma, a nawet gdyby była to ja na to nie pozwole. Bóg wie jak to wyglada jak było prane itd. Jak coś to się postawie i juz.... poza tym ja nie zamierzam karmić piersią, a tylko bede odciągać mleko laktatorem i podawać butelką. jak się będą mnie czepiać to im powiem co mysle.
    zakaz z ciuszkami nie jest dla ich widzi mi się tylko dla bezpieczeństwa i nie rozumiem oburzenia

Aniołek 23.12.2016

Cytat Zamieszczone przez AsiaAsiula Zobacz posta
    zakaz z ciuszkami nie jest dla ich widzi mi się tylko dla bezpieczeństwa i nie rozumiem oburzenia
    Nie wiem co to ma do bezpieczeństwa ale ok.
    moje dziecko i nie oni będą decydować w co he mam ubierac może leżeć nawet nago i to nie ich sprawa tak naprawdę
    Mam nadzieję jednak że nic się nie zmieniło w kwestii ubranek i nie będę się musiała awanturowac na pół oddziału

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    U mnie też nie było potrzeby brania ubranek. Ja rodziłam w prywatnej klinice i wszystko dawali. Nawet z kaftanikiem wyszłam do domu bo się okazało że nie mam tak małych ubranek.

Wichrowa szpitale mają wszystko prane i maglowane także akurat na pościel i ubranka nie ma co się skarżyć. Jak mają rozłożyć pościel to tak jakby rozrywały taka kostka jest z tego. Leżałam ten jeden tydzień w izolatce i ze względów higienicznych musiałam mieć wymieniana pościel codziennie. Salowe mnie nie nawidziły.

Mój bobek malutki tak skacze że chyba wyskoczy przez skórę. Córka dzisiaj tuli się do mnie i dostała kopniaka. Ale się uśmiałyśmy. Teraz z M na rowery poszli a ja zaraz zakładam strój i idę poćwiczyć na lepszy sen.

Wiem że są prane i maglowane ale jak dla mnie to nie wchodzi w grę o ile ja te trzy dni przetrwam to dziecko nie musi tego znosić. Najchętniej to urodzilabym i tego samego dnia wróciła do domu

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Wiem że są prane i maglowane ale jak dla mnie to nie wchodzi w grę o ile ja te trzy dni przetrwam to dziecko nie musi tego znosić. Najchętniej to urodzilabym i tego samego dnia wróciła do domu
    Przeciez mozesz sie wypisac na zyczenie. Ja jezeli bede rodzic w swieta to max 1 dzien i wracam do domu. Nie znioslabym psychicznie swiat sama. Bez meza i dziecka

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Weronika_s Zobacz posta
    Przeciez mozesz sie wypisac na zyczenie. Ja jezeli bede rodzic w swieta to max 1 dzien i wracam do domu. Nie znioslabym psychicznie swiat sama. Bez meza i dziecka
    Ostatnio wypisałam i siebie i dziecko w drugiej dobie więc teraz pewnie też tak zrobimy jak nie będzie maleństwo mieć mocnej zoltaczki i nie będzie trzeba lamp to im podziękuję za gościnę

Cytat Zamieszczone przez Weronika_s Zobacz posta
    No święta w szpitalu trochę kiepsko

Senior Member Awatar justa30+
    Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Witaj mamanatka mamy ten sam termin !

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów