Strona 221 z 451
Pokaż wyniki od 2,201 do 2,210 z 4506

Grudniowe mamusie

Cytat Zamieszczone przez mamanatka Zobacz posta
    Heej...dołączam .. pierwsze dziecko na same święta (25.12)
    Pozdrawiam :*
    witam. fajnie że grono nam się powiększa

Aniołek 23.12.2016

2. dzieckozakupy.pl
    Dziewczyny wy to widzicie ? Już u niektórych z nas półmetek . Leci tak szybko że szok. Jeszcze cztery miesiące i będziemy wypatrywać skurczy od początku listopada bo może być tak że któraś już w listopadzie urodzi

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Myślałam dużo o porodzie rodzinnym (z partnerem), ale chyba się nie zdecyduję. Dla wielu facetów to może być misja, której nie podołają i która wywrze na nich olbrzymie brzemię... wyrzutów sumienia. Czytałam historie, że najcięższe przy obecności podczas porodu jest bezsilność - kobieta cierpi, a mężczyzna nie jest w stanie jej w niczym pomóc. Dodatkowo, nie ukrywajmy, poród to sceny jak z rzezi - krew, często kał, krzyk, pot i łzy, świadomość, że przez drogi rodne przeszło ponad 3 kilogramowe dziecko. Nawet najwięksi twardziele mogą wymięknąć i poczuć niechęć do bliskości po porodzie, a tego bym nigdy nie zniosła.

Co do dziadków, to moi rodzice od razu zadeklarowali pomoc, za co jestem im ogromnie wdzięczna.

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    U mnie zawsze był mój brat na pierwszym miejscu a teraz spakowała manatki i się wyprowadził za granicę. Założył rodzinę i ma wszystko w nosie a ja taka głupia cipka nigdy się nie przecistawiłam. Do dziś. I w nosie to mam. Życie płynie dalej. Może faktycznie lepiej gdzieś za granicę uciec albo daleko i wtedy ma się święty spokój.

Moje duże dziecko faktycznie do aniołów nie należy Ale też nie jest diabłem. Wystarczy jej zajęcie znaleźć. Dziś pół ranka szyła sukienki i uberała lalki a ja posprzątałam i śniadanie zrobiłam.

Co do porodów to ja nie czytam czarnych scenariuszy. I poród tylko z M jeśli mnie nie wkurzy.

no ja termin mam na 25 listopada a na ostatniej wizycie lekarz mówił że ciążę możemy zakończyć trochę wcześniej jeśli dziecko też będzie takie duże.

Aniołek 23.12.2016

Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Moi rodzice i teście mieszkają ponad 400 km ode mnie, więc raczej - siłą rzeczy - nie liczę na jakąkolwiek pomoc. Co do porodu, mąż chciałby uczestniczyć. Ale chyba nie do końca zdaje sobie sprawę na co się porywa.

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Dziewczyny jeszcze na loveli dają próbki dla dzieci jak chcecie.

Dziewczyny nie jest tak źle jak myślicie. Ja sama byłam ciekawa porodu bo z boli mało co pamiętam a Mąż mi opowiadał chociaż. Któreś z nas chociaż wszystko pamięta. Spać mi się chce. Jak teraz usnę to już w nocy będzie lipa. Więc chyba się przemęcze. Albo będę Wam pisać o 3 postu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez AsiaAsiula Zobacz posta
    no ja termin mam na 25 listopada a na ostatniej wizycie lekarz mówił że ciążę możemy zakończyć trochę wcześniej jeśli dziecko też będzie takie duże.
    Ja mam na 24.11 moje to pewnie kruszynka. Dawno jej nie widziałam. Ciekawe ile teraz śmigła i czy nadal jest dziewczynka zdenerwowalabym się gdyby się miała okazać osobnikiem płci meskiej bo wyprawka szykowana jest na różowo powiem wam że śliczne te dwa kompleciki dzisiaj przyjechały. jeszcze domowilam sobie polspiochy i dwie pary bodow jedne z krótkim a drugie z długim rekawkiem i jeden dzień szpitalny można jakoś przeżyć

Senior Member Awatar miaaga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez wichrowa14 Zobacz posta
    Dziewczyny wy to widzicie ? Już u niektórych z nas półmetek . Leci tak szybko że szok. Jeszcze cztery miesiące i będziemy wypatrywać skurczy od początku listopada bo może być tak że któraś już w listopadzie urodzi
    Wichrowa ja to mam nadzieję, że w listopadzie około 20 Oczywiście tylko z mężem, Kocia mamo skąd taki czarny scenariusz? Na początku skurczy dwa czopki na wypróżnienie, kąpiel i dopiero do szpitala Rzezni wcale takiej nie ma, dopiero jak dziecko się rodzi są wody i trochę krwi, mąż nie musi patrzeć jak rodzi się łożysko, może towarzyszyć dzidziusiowi, przy ważeniu i mierzeniu. Po wszystkim położna mnie umyła i opatrzyła
    Witaj mamanatka

Cytat Zamieszczone przez wichrowa14 Zobacz posta
    Ja mam na 24.11 moje to pewnie kruszynka. Dawno jej nie widziałam. Ciekawe ile teraz śmigła i czy nadal jest dziewczynka zdenerwowalabym się gdyby się miała okazać osobnikiem płci meskiej bo wyprawka szykowana jest na różowo powiem wam że śliczne te dwa kompleciki dzisiaj przyjechały. jeszcze domowilam sobie polspiochy i dwie pary bodow jedne z krótkim a drugie z długim rekawkiem i jeden dzień szpitalny można jakoś przeżyć
    u nas w szpitalu jest zakaz przynoszenia własnych ciuszków, dzieci ubierane są w ciuszki szpitalne

Aniołek 23.12.2016

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów