Strona 22 z 451
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 4509

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Suwaczek będzie, jak serce zobaczę ;-) dzisiaj 7+3

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Wczoraj sie trzy razy rozpisywalam i za kazdym razem wszystko mi usuwalo... ten post to ostatnia szansa dla forum : )
    Wyskoczyły mi trzy opryszczki czy krosty na wargach... walcze z dziadostwem i smaruje.

Dzisiaj bylam w pracy, mdlilo mnie troche.

Boli mnie tylko prawa piers.

Co do kawy to pracuje w firmie kawiarnianej i pilam codziennie. Teraz rzucam w odstawke.

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Dalo rade, nie wykasowalo mi tekstu : ) i ostrożnie wstawiam buzki z odstepem

Wlasnie jade po mlodsza do przedszkola, dzisiaj jest jej pierwszy dzien. Jestem bardzo ciekawa jak jej poszlo i jakos nie stresuje sie. W ogole nerwy mam jakies przytlumione jak w poprzedniej ciazy i nic mnie nie rusza. Fajnie byc obojetnym na stres

Po wizycie u gina zaczelam brac kwas foliowy i wit d3.

Ciekawa jestem jak bedzie gdy zaczna sie mdlosci, w pracy mam bardzo daleko do sedesu hehe A co do zwolnienia-dopoki sie nic nie dzieje to po co mam brac i naduzywac. Korci mnie, ale jednak zawsze to niefajnie wyglada. Moge poronic i dziwnie bedzie wracac do pracy. Albo moze mnie nie byc 2 lata w sumie i powrót bedzie związany ze zwolnieniem z pracy. Mam kredyt i jestem ostrozna, wole chuchac na moja posadke. Oczywiscie jak cos zacznie sie dziac, wezme l4 jak bedzie potrzeba. Na razie czuje sie dobrze.

Ktoras pytala o lekarza. Ja chodzilam w poprzednich ciazach na nfz, teraz mam pakiet z pracy i chodze prywatnie. Zreszta dowiadywalam sie u mojego lekarza na nfz i nie bylo terminu przed 10tc, a to jest warunek do otrzymania becikowego.

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

O mnie
    będę znowu Mamą
    Ja pierwszą ciążę prywatnie byłam bardzo zadowolona więc drugą też. My też mamy pakiety opieki medycznej, ale ciąży tam nie prowadzę.

Co do l4 to każdy robi jak uważa, przecież nie z każdej pracy zwalniają po powrocie z macierzyńskiego :-) ja akurat nie pracuje, zajmuje się moim dzieckiem i pomagam mężowi w jego działalności

Member
    aniaaa33

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-14 zobacz kalendarz
    No w sumie tak tak się pytam bo z jednej strony poszłabym na l4 jak skończę 3 miesiąc bo mam mega stresującą pracę i 30 osób pod sobą które naprawdę potrafią wkurzać i ciągle jestem zestresowana a z drugiej strony szkoda mi zostawiac Szefa z tym wszystkim bo jest w porządku no i nie wiem czy bym się nie zanudziła na śmierc

Senior Member Awatar mandarynkaa
    O mnie
    Jestem mamą Kamila
    Ja tez zaloze suwaczek jak zobacze serducho!

Ja w pracy narazona jestem na choroby zakazne bo pracuje z dziecmi dlatego wole l4 i spokoj psychiczny. Z tego co was czytam to zadna z nas nie uslyszala jeszcze upragnionego bicia serduszka! Wszystko niebawem przed nami!!!

Junior Member
    happymum.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Witajcie

Jestem tutaj nowa, przewidywany termin porodu to 26 grudzien Z moich obliczen wychodzi 4+2

Kochane,
    Czy branie furaginum mogłoby zaszkodzic mojemu maleństwu? Jeszcze gdy nie wiedzialam ze jestem w ciazy, bylam lekko przeziebiona i bralam przez 2 dni furaginum, obliczylam ze był to 23dc. Martwię się bo dopiero gdy zobaczylam 2 kreski na tescie, zaczelam myslec co dokladnie robilam w czasie kiedy bylam nieswiadoma ciązy. Na uloce było napisane ze nie mozna łykac tabletek w I trymestrze ciazy.
    Dodam jeszcze ze 3 dnii wczesnije przed zażyciem furaginum byłam na urodzinach mojej przyjaciolki i wypilam delikatne 3 drinki przez całą noc. był to wtedy 20dc.
    Martwię się bardzo. Czy któras z Was była w podobnej sytuacji ( pytam mamusie ktore są teraz już w drugiej ciazy, bo widzialam ze jest Was tu kilka )
    Czy jest czego się obawiac?
    Wizyta u ginekologa za parę dni.

Pozdrawiam cieplutko wszystkie przyszłe mamusie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    aniaaa33

O mnie
    Co do furaginum to też słyszałam że nie można . Ale drinkami się nie martw bo myślę że nie jedna z kobiet v piła jak nie wiedziała jeszcze o ciąży przykładem jest moja siostra i sąsiadka . Obydwie w czasie ciąży mega się upily oczywiście wtedy też nie wiedziały o niczym a teraz mają zdrowe dzieci

O mnie
    będę znowu Mamą
    Myślę, że o furaginum też powinnaś być spokojna. Do 4 tygodnia zarodek ma bardzo duże zdolności "naprawcze". Poza tym gdyby coś było nie tak, pewnie organizm by odrzucił ciążę.
    Ja też zanim wiedziałam że jestem w ciąży, wzięłam dwie tabletki mocne bo mnie zęby bolały, ginekolog mnie uspokoił że nic złego się nie stało.
    Jeszcze jest jedna kwestia, wiele koncernów farmaceutycznych tak broni się przed konsekwencjami pewnymi, nawet na paracetamolu w pełni bezpiecznym w ciąży w ulotce jest, żeby skontaktować się z lekarzem, A najlepiej Nie brać ;-)

Czy Was też tak ciągnie do słodyczy? Ja lasuchem nie jestem, A teraz powstrzymać się nie mogę. Dzień bez ptasiego mleczka, dniem straconym

Member
    aniaaa33

O mnie
    Mnie nie ciągnie Wogole wręcz odrzuca ale ciągle mam ochotę na słone

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów