Strona 217 z 435
Pokaż wyniki od 2,161 do 2,170 z 4346

Grudniowe mamusie

Senior Member
    BliBlaBlu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-09 zobacz kalendarz
    Ja wiem tylko gdzie bym chciała urodzić ale kompletnie nic więcej! Pierwszy poród, nie wiem czego się spodziewać:P co do znieczulenia- przeciwniczką nie jestem.

2. dzieckozakupy.pl
    A chciałabyś w towarzystwie przyszłego taty, czy sama? Mój chce być.

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez wydra Zobacz posta
    A chciałabyś w towarzystwie przyszłego taty, czy sama? Mój chce być.
    O jeju! Tylko z mezem! W zyciu nie dalabym rady bez niego . A ja szpital nie wiem jaki. W 1 ciazy musialam wysokiej referyncyjnosci. I dobrze wspominam mimo przychylnego personelu. Ale ostatnia faza porodu mnie zawiodla ;(. I nie wiem czy teraz nie chce bardziej kameralnie rodzic....

Senior Member Awatar justa30+
    Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Dzień doberek

Witaj wydra
    Jaki posiew?nic nie wiem nie miałam pierwsze słyszę
    Ja biorę Vitaminer prenatal wcześniej miałam Falvit mama

Ja powiem szczerze z lekami na bakier u mnie. Nigdy nie pamiętam że trzeba te witaminy brać i wychodzi na to że nie biorę wcale albo bardzo bardzo rzadko. Wiem nieładnie ale skleroza bierze górę.

Co do porodu wiem gdzie i wiem że sama. Nie chce męża. Niepotrzebny jest. Byleby urodzić a dziecka za mnie nie urodzi więc lepiej niech się córka w domu zajmie jak mnie już odwiezie na porodowke .

Senior Member Awatar justa30+
    Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Spać na lewym boku nie mogę bo mam uszkodzony lewy bark i polegiwanie na tym boku sprawia mi ogromny ból więc zasypiam na wznak i obracam się na prawy bok.
    Już w środę będę miała poduchę i liczę że nocny sen będzie przyjemniejszy.

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez wydra Zobacz posta
    A jak często się myjesz lub odświeżasz? Podobno zbyt częste mycie skraca życie: to znaczy wyjaławia, a brak flory bakteryjnej powoduje częstsze infekcje. Mój mąż krzyczy na mnie, że za często się myję...
    Wiesz co to troche prawda, ze zbyt czeste mycie narusza naturalną florę bakteryjną. W ciąży jest zwiększona ilość białych upławów, ja tak mam, mój ginekolog mówi że to dobrze, że to jest nieprzepuszczalna bariera dla bakterii i po to się wytwarza, i wszedzie piszą że to normalne. Nie należy tego na siłe zmywac kilka razy dziennie.

Co do witamin ja biore pregna plus od samego początku,bo zawiera zmetabolizowany kwas foliowy. I chyba zostanie ze mna do konca

Ja tez staram się spać na lewym boku i tak mi najlepiej, jak spie na prawym to cos mnie kłuje i uciska pecherz, ale wiem ze w nocy zmieniam pozycje milion razy

Koszule do karmienia upatrzyłam taką https://szykownamama.pl/product-pol-...ensis-roz.html ale nie wiem czy tu nie są potrzebne dwie rece zeby wyjac pierś jak myslicie?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja też chciałam sama, ale w końcu to też jego potomek i jakby ma do niego jakieś prawa.

Ewelkaaa koszulka ładna, wydaje się praktyczna i nie jest infantylna, co się często zdarza.

Cytat Zamieszczone przez Ewelkaaa Zobacz posta
    Wiesz co to troche prawda, ze zbyt czeste mycie narusza naturalną florę bakteryjną. W ciąży jest zwiększona ilość białych upławów, ja tak mam, mój ginekolog mówi że to dobrze, że to jest nieprzepuszczalna bariera dla bakterii i po to się wytwarza, i wszedzie piszą że to normalne. Nie należy tego na siłe zmywac kilka razy dziennie.

Co do witamin ja biore pregna plus od samego początku,bo zawiera zmetabolizowany kwas foliowy. I chyba zostanie ze mna do konca

Ja tez staram się spać na lewym boku i tak mi najlepiej, jak spie na prawym to cos mnie kłuje i uciska pecherz, ale wiem ze w nocy zmieniam pozycje milion razy

Koszule do karmienia upatrzyłam taką https://szykownamama.pl/product-pol-...ensis-roz.html ale nie wiem czy tu nie są potrzebne dwie rece zeby wyjac pierś jak myslicie?
    No mnie się wydaje że ciężko będzie cyca wyciagnac ale kto to wie

Czy wy też czujecie dziecko tak bardzo nisko. Jak ma czkawkę to tak nisko że szok. Wcześniej w pierwszej ciąży tak nie miałam :/

Wichrowa, ja też. Pytałam lekarza i własnie mówił, że jest wyjątkowo nisko zarodek. I nawet teraz dopóki się nie najem to brzucha nie widać, bo wszystko w miednicy jest.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów