Strona 215 z 451
Pokaż wyniki od 2,141 do 2,150 z 4506

Grudniowe mamusie

Jakie płyny do higieny przetestowałyście? Który był najlepszy?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Ja używam Lactacyd ochronny ma kwas mlekowy wysoko w składzie, jakoś mi pasuje https://www.doz.pl/apteka/p79805-Lac...50_ml_z_pompka i w ciągu dnia chusteczki tez lactacyd do odświeżenia.

Od kilku dni jestem ciagle głodna. Ide spać głodna, i budzę się głodna. Mimo że zjadłam już kolacje.

A jak często się myjesz lub odświeżasz? Podobno zbyt częste mycie skraca życie: to znaczy wyjaławia, a brak flory bakteryjnej powoduje częstsze infekcje. Mój mąż krzyczy na mnie, że za często się myję...

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Ja ostatnio poprosiłam ginekolog o dobranie preparatu dopochwowego, bo często w związku z pracą jeżdżę i załatwiam się na trasie w publicznych WC na stacjach itd. Poleciła mi lactovaginal właśnie, ale jeszcze nie kupiłam. Stosuję zwykły żel do higieny intymnej z Ziai, nie zmieniałam nic w czasie ciąży, ale są specjalne preparaty dla ciężarnych (chyba z perfecty albo bielendy). Ogólnie też polecam przewiewną, wygodną bieliznę. Stringi na tyłku ostatni raz miałam w wieku nastoletnim, a po koronkowych szortach z sieciówki dostałam hardkorowego zapalenia, więc od wielu lat noszę bawełniane figi lub szorty

Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Publiczne toalety to dramat, niestety też często korzystam. Jeśli chodzi o te w galeriach handlowych, tu przynajmniej wiem, by omijać te na końcach i wybierać środkowe. Te pierwsze zawsze wybierają sobie panie, od których jedzie na kilometr. Myją się tam i przesiadują godzinami...

Senior Member Awatar justa30+
    Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez paralea Zobacz posta
    Publiczne toalety to dramat, niestety też często korzystam. Jeśli chodzi o te w galeriach handlowych, tu przynajmniej wiem, by omijać te na końcach i wybierać środkowe. Te pierwsze zawsze wybierają sobie panie, od których jedzie na kilometr. Myją się tam i przesiadują godzinami...
    Kurde jutro wybieram się do CH to
    sprawdzę

Cześć :-) Witam nowa mamusie i gratuluję wigilijnego prezentu ;-)
    u Nas dziś deszczowo więc poszalalam trochę na wyprzedażach w galerii :-P choć tyle dobrego :-)
    Córcia zaczęła stawiać samodzielne kroki, jestem z niej taka dumna :-)
    Miaaga właśnie zauważyłam że termin mamy ten sam :-) sama jestem ciekawa jak to jest z kolejnym cc.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Ja w ciąży zmieniłam na perfecta płyn do higieny. Moje wyniki moczu są bardziej skierowane na piasek na nerkach. Czekam na wizytę co powie lekarz. To już tylko 4 dni a nie chce nic na własną rękę robić. Pije dużo i chyba więcej się już nie da.

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jest 4 rano więc Dzień dobry

Beczułka teraz będziecie maszerować dużo na nóżkach.

Jak to jest z spaniem w nocy? Czy my musimy już tylko na lewym boku? Czy można jeszcze przybierać wygodne dla siebie pozycje?

Mamy które nie dawno rodziły: mieliście przed porodem chyba w 35tc pobierany posiew z pochwy i odbytu? Ja pamiętam że miałam tylko z pochwy a czytam że w szpitalu wymagają. Kurczę czy aż tyle przez 7 lat się zmieniło?

Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    Jest 4 rano więc Dzień dobry

Beczułka teraz będziecie maszerować dużo na nóżkach.

Jak to jest z spaniem w nocy? Czy my musimy już tylko na lewym boku? Czy można jeszcze przybierać wygodne dla siebie pozycje?

Mamy które nie dawno rodziły: mieliście przed porodem chyba w 35tc pobierany posiew z pochwy i odbytu? Ja pamiętam że miałam tylko z pochwy a czytam że w szpitalu wymagają. Kurczę czy aż tyle przez 7 lat się zmieniło?

czesć dziewczyny co do spania to ja nadal spie jeszcze na brzuchu co do posiewu nie wiem jak jest teraz...

nie moge sie doczekać badań połówkowych w sobote

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów