Strona 208 z 451
Pokaż wyniki od 2,071 do 2,080 z 4506

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Też często zerkam na strony z rzeczami dla maluszków, ale sama jeszcze nic nie kupiłam. Złapałam się na tym, że w pierwszej kolejności zawsze oglądam wszystko dla chłopaka dziewczęce róże i falbanki jakoś mnie nie kręcą.

2. dzieckozakupy.pl
    paralea ja mam odwrotnie, mimo iż liczyłam na syna to bardziej zwracałam uwagę na rzeczy dla dziewczynek nawet teraz jak chciałam poszukać czegoś neutralnego to falbanki i róże bardziej mnie kręciły

Aniołek 23.12.2016

Ja oglądam tylko róże . Nic więcej mnie nie kręci i nawet nie biorę pod uwagę.

Ramy ale mnie brzuch boli jak na okres ledwo chodzę i co najgorsze wzięłam nospe i nie mija

Senior Member Awatar JOŁanna-ER
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-09 zobacz kalendarz
    Data
    9 lipca 2015
    Kociamama - to życzę żebyście się wyrobili. szczerze nie znoszę remontów, ale uwielbiam ich efekt koncowy.

Paralea- mnie od zawsze bardziej podbaly się chłopięce ciuszki do tej pory czasem ubieram córkę na chlopaka.

Wichrowa - plamienia nie ma zadnego? A brzuch jak miekki?

Cytat Zamieszczone przez JOŁanna-ER Zobacz posta
    Kociamama - to życzę żebyście się wyrobili. szczerze nie znoszę remontów, ale uwielbiam ich efekt koncowy.

Paralea- mnie od zawsze bardziej podbaly się chłopięce ciuszki do tej pory czasem ubieram córkę na chlopaka.

Wichrowa - plamienia nie ma zadnego? A brzuch jak miekki?
    Plamienia nie ma brzuch też miękki. To nie są skurcze przepowiadajace. Nie wiem co jest grane może macica się rozciąga. Oby. Bo boli tak że łazić nie mogę :/
    Mogę się założyć że lekarz na wizycie 13 lipca da mi bana na wszelkiego rodzaju aktywność. Będzie kazał leżeć ale jak tu leżeć przy trzylatce ? Tego nie wiem... :/ już w pierwszej ciąży tak miałam i skończyło się na lezeniu od 20 do 36 tygodnia ciąży wtedy mogłam więcej sobie pofolgowac. Nie chodziłam tyle leżałam pół dnia wiadomo że obiad i te sprawy robiłam ale się oszczedzalam bardziej a teraz sobie tego nie wyobrażam ...
    Ostatnio edytowane przez wichrowa14 ; 30-06-17 o 19:13

Senior Member Awatar miaaga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-04 zobacz kalendarz
    Wichrowa, może jedz się zbadać do szpitala :/
    my dzisiaj słaby dzień, prawie cały przespałam teraz dopiero zupę pomidorową wstawiłam

O mnie
    Data
    9 lipca 2015
    A ja wlasnie tej ciazy wyjatkowo nie odczuwam. Z Anastazją caly czas bylam na podtrzymaniu, a potem wyjść nie chciała. Wczoraj pocwiczylam dzis trochę zakwasow ale nie odpuscilam i walczylam dalej. Liczę że jutro tez się uda. Oczywiście w miarę możliwości i nic na siłę bo M juz na mnie bykiem patry jak sie przebieram i matę rozkladam. Ale nie cwiczylam odkąd zaszlam w ciążę bo caly czas sie cholernie bałam, a teraz jakoś tak mniej się juz boję jak czuję że cos jest ponad moje możliwości to nie walczę z organizmem tylko odpoczywam i próbuje dalej. Po poprzedniej ciazy musialsm dlugo walczyć zeby dojść do siebie fizycznie i znow poczuć się kobietą.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Data
    9 lipca 2015
    Wichrowa jakby coś to nie czekaj tylko jedź na IP. Ale sama pewnie dobrze wiesz co robic.

wichrowa i jak z brzuchem?

Aniołek 23.12.2016

AsiaAsiula mi raczej chodziło, że dziecko spało wszędzie . Nie miałam ciśnienia, że mam go z gondoli przekładać do łóżeczka, albo z kanapy, albo ze spaceru zabierać, żeby spał w łóżeczku. A że na początku dziecko śpi co chwila to dla mniej bardziej uciążliwe byłoby przekładanie i zaglądanie do pokoju, w którym przez 3/4 dnia nikt nie przebywa. A jak zaczął się obracać i stabilizowała się sytuacja nocy i dnia to wtedy przenieśliśmy do łóżeczka. Nie było żadnego problemu.

Po prostu jestem zdania, żeby wybrać co nam się podoba i mieć z tego radochę, bo dziecko i tak nam nie powie co chce .
    A ogólnie jak się boisz kolorów to kup ochraniacz jakiś mniej rażący a z pościelą zaszalej . Bo ochraniacz jest cały czas, a pościel to może być zmieniana 3x dziennie .
    Z perspektywy czasu wybrałabym ochraniacz jakiś neutralny, żeby pasował do różnych pościeli .

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów