Strona 207 z 451
Pokaż wyniki od 2,061 do 2,070 z 4509

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Marte Zobacz posta
    Kocia mama a przy cukrzycy to nie jest cc ? bo coś kojarzę, że chyba się rodzi wcześniej ? Dietę stosuj, ile dni już ? u mnie ze 2 były najgorsze, a teraz zła jestem bo sobie odpuściłam za bardzo No ale muszę znowu reżim cukierkowy wprowadzić jednak .

A co do cc na życzenie to ja jakoś nie widzę w tym problemu. Jeśli ktoś chcę to co komu innemu do tego, krzywdy dziecku w żadnej sposób nie robi. Moim zdaniem najważniejsze jest dziecko a nie poród . I to czy będzie urodzone czy wydobyte, to i tak najważniejsze, żeby miało miłość i opiekę rodziców .
    Cukrzyca sama w sobie nie jest wskazaniem do cc, chyba, że bobas jest duży i moze zrobić sobie i mamie krzywdę porodem naturalnym Dietę stosuję jakoś od tygodnia, z przerwą na weekend, gdzie bez bicia przynam-
    - nie miałam ani czasu, ani warunków do diety. Dla mnie każdy dzień jest trudny

Jak wspominałam, dla mnie obie formy porodu to masakra I obie formy są obarczone dużym ryzykiem, więc cc nigdy nie traktowałam jako pójścia na łatwiznę. Nigdy nie miałam żadnych zabiegów w życiu, nie miałam znieczulenia (nawet u dentysty), a cesarka to operacja z poważnym naruszeniem powłok ciała.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Jak dla mnie za bardzo daje po oczach. Ja nie lubię takich mocnych kolorów bo się męczę przy nich. Nie wiem jak maluchy u mnie zawsze było wszystko stonowane a młoda miała może z dwie zabawki z mocnym kontrastem a i tak wolała coś spokojnego.

O mnie
    Kocia_Mama ja w ciągu tygodnia miałam dwie narkozy całkowite. Po pierwszej obudziłam się i myślałam że każdego pozabijam. Ale czułam że zabieg się nie powiódł i lekarz spieprzyl sprawę. Po drugiej obudziłam się głupia i do każdego uśmiechałam .

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    Kocia_Mama ja w ciągu tygodnia miałam dwie narkozy całkowite. Po pierwszej obudziłam się i myślałam że każdego pozabijam. Ale czułam że zabieg się nie powiódł i lekarz spieprzyl sprawę. Po drugiej obudziłam się głupia i do każdego uśmiechałam .
    Pamiętam jak odwiedzałam przyjaciółkę po operacji więzadeł kolanowych. Miała znieczulenie od pasa w dół. Wpadła w straszną panikę, telepała się z zimna (latem jej farelkę koło łóżka postawili) i wyprosiła mnie z pokoju, bo nie radziła sobie z zejściem znieczulenia :/

oglądam rzeczy dla dzieci i tak żałuję że jestem bez grosza :/ np w hm są body z długim rękawem 6 pak za niecałe 60 zł

Aniołek 23.12.2016

Cytat Zamieszczone przez AsiaAsiula Zobacz posta
    oglądam rzeczy dla dzieci i tak żałuję że jestem bez grosza :/ np w hm są body z długim rękawem 6 pak za niecałe 60 zł
    Nie kuś chociaż ja tam wolę ubranka z pepco. Ta sama jakość a czasem lepsza niż w sieciowkach.

O mnie
    AsiaAsiula ja też czekam na kasę z zus (nadal) Dobrze że mamy konto oszczędnościowe to z niego żyjemy.
    Nie oglądaj tych promocji po co masz się zamartwiać. Ja tak robię.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    jakoś to jest silniejsze ode mnie nie mogę kupić to chociaż pooglądam

Aniołek 23.12.2016

Senior Member Awatar JOŁanna-ER
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-09 zobacz kalendarz
    Data
    9 lipca 2015
    Dziewczyny ja też narazie nic nie kupuje dla maluszka poki co skupiam się na remoncie łazienki i wc. Mam już zaplanowane. Muszę kupic materialy a potem.. a potem bedzie chaos. pozniej przyjdzie czas na pokój dla dzieci.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez JOŁanna-ER Zobacz posta
    Dziewczyny ja też narazie nic nie kupuje dla maluszka poki co skupiam się na remoncie łazienki i wc. Mam już zaplanowane. Muszę kupic materialy a potem.. a potem bedzie chaos. pozniej przyjdzie czas na pokój dla dzieci.
    My tez się najpierw musimy urządzić - remont pokoju i łazienki, bo mamy stan developerski dosłownie No i czekamy do określenia płci dziecka, mam nadzieję, że już się uda podczas kolejnego badania USG 2 osoby już mi się zadeklarowały z ubrankami i akcesoriami, ale będą po chłopcach Ale mi tam nie przeszkadza, by chłopiec miał różowe zabawki, a dziewczynka body z wozem strażackim - ważne, by dziecko było zdrowe i czyste Poza tym część rzeczy będzie uniwersalna, jak np. jakieś maty edukacyjne itd.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów