Strona 205 z 451
Pokaż wyniki od 2,041 do 2,050 z 4506

Grudniowe mamusie

Cytat Zamieszczone przez Ewelkaaa Zobacz posta
    Gdzie zamówiłaś koszule? pochwal sie u mnie moje przeczucie się sprawdziło wiec wiesz może akurat trafiłaś

ja wczoraj odebrałam swoje zamówienia ze Smyka i kurcze rozmiarówke pomylili muszę to teraz zwracać. Zrobiłam maluchowi miejsce w szafie i już mam gdzie układać.
    http://allegro.pl/italian-koszula-ci...03983641.html# taką sobie zamówiłam tylko u innego sprzedawcy. mam już taką z pierwszej ciązy jedną i bardzo mi pasowała. jeszcze jedną sobie zamówie ale to już jawnie bo narazie to co kupuje to zachowuje w tajemnicy przed męzem. czego portfel nie czuje to sercu nie żal
    gdzies widziałam obrazek w internecie o tresci "Boże spraw zeby męża nie było w domu jak przyjedzie do mnie to wszystko co zamówiłam online". O tak to jest moja modlitwa na najbliższe dni

2. dzieckozakupy.pl
    dobrze że ja nie mam problemu ze znajomymi i praktycznie co weekend my do kogoś albo ktoś do nas. czasem też się zdarza że na obiad z kimś wychodzimy.
    też mnie korci żeby coś różowego zamówić ale chyba narazie neutralne będę kupowała

Aniołek 23.12.2016

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Kurczę Dziewczyny bo wpadnę w jakaś rozpacz. Tyle już kupujecie. A ja nic. Ale muszę być twarda.

Kupiłam płytę Lewandowskiej jest super. Już poćwiczone. Ma idealne zestawy ćwiczeń takie jak lubię. Jeszcze kupię jej książkę z dietą bo widziałam super przepisy.

Co do znajomych to ja lubię jak ktoś do mnie przychodzi ale nikomu nie wpraszam się na siłę. Staram się by ktoś zawsze czuł się u mnie dobrze. Mam naklejkę na przeciw drzwi wejściowych CI CO TEN PRÓG PRZEKRACZAJĄ. CZEGO NAM ŻYCZĄ NIECH I SAMI MAJĄ.

Muszę gdzieś dostać trawę cytrynową. Mam taką ochotę na krem z kukurydzy.

wichrowa super ta koszulka, też bym zamówiła ale na moim koncie jest pustka a też nie chciałabym żeby mój wiedział więc muszę poczekać do wypłaty

Aniołek 23.12.2016

Ewelkaa wzrost 58 cm, a wagowo na szczęście 4,2 . Na usg pokazywało 5 kg :P także dałam sobie spokój z pchaniem się na porodówkę hahahha.
    Kocia mama a przy cukrzycy to nie jest cc ? bo coś kojarzę, że chyba się rodzi wcześniej ? Dietę stosuj, ile dni już ? u mnie ze 2 były najgorsze, a teraz zła jestem bo sobie odpuściłam za bardzo No ale muszę znowu reżim cukierkowy wprowadzić jednak .

A co do cc na życzenie to ja jakoś nie widzę w tym problemu. Jeśli ktoś chcę to co komu innemu do tego, krzywdy dziecku w żadnej sposób nie robi. Moim zdaniem najważniejsze jest dziecko a nie poród . I to czy będzie urodzone czy wydobyte, to i tak najważniejsze, żeby miało miłość i opiekę rodziców .
    Ostatnio edytowane przez Marte ; 30-06-17 o 11:47

Cytat Zamieszczone przez AsiaAsiula Zobacz posta
    wichrowa super ta koszulka, też bym zamówiła ale na moim koncie jest pustka a też nie chciałabym żeby mój wiedział więc muszę poczekać do wypłaty
    ja swojej wypłaty nie mam. narazie nie pracuję. zawsze tam mi coś zostaje w portfelu wiec sobie ściułam ściułam i ściułam

Muszę sobie ogarnąć też jakieś miejsce na rzeczy dla maluszka. kurcze nie mam gdzie. niby tyle miejsca jest w domu ale no nie ma gdzie tego schować. w ogóle już sie zastanawiałam gdzie wstawić łózeczko bo mamy mega zagracony pokoj już i nie ma gdzie;/ ostatnio jak córa była mała to mieliśmy inny pokoj i tam miejsce było a teraz przenieśliśmy się do większego pokoju ten mniejszy jest teraz córki a my oczywiście większy to znaczy ze więcej mebli wejdzie i domówiliśmy szafę dużą i jedną komodę jeszcze. i nie ma teraz gdzie. została dziura przy grzejniku ale to nie jest najlepszy pomysł. chyba bedzie trzeba przesunąc szafę i wynieść jedną komodę do córki. inaczej się nie pomiescimy. nie ma szans ...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    BliBlaBlu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-09 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny
    Ja dzisiaj po pierwszych zajęciach fitness dla mam, tego mi było trzeba!

Jeżeli chodzi o wyprawkę, to ubranka mam już wszystkie poza kombinezonem na zimę. Na później zostały kosmetyki, łóżeczko, wózek itp. czyli najdroższe rzeczy. Dla malucha mam osobną komode i mam nadzieję, że te 6 szuflad mu na razie wystarczy

Fajna ta koszula . Ale ja to kupiłam tylko do porodu, bo wiedziałam, że i tak nie będę chodzić w koszulach. Bluzki na guziki i było ok . A do porodu też już mam .

Ja kombinezon mam rozmiar 74 , mam nadzieję, że będzie do przeżycia
    Ostatnio edytowane przez Marte ; 30-06-17 o 11:58

znalazłam dziewczyny fajną pościel dla dziecka. tylko nie wiem czy takie jaskrawe kolory to dobry pomysł. jak myslicie? nie bedzie to zbytnio pobudzać dziecka ? http://allegro.pl/nowe-wzory-8cz-pos...533285380.html to bedzie mój kolejny zakup chyba zakochałam się w tej pościeli tylko czy te kolory beda ok działać na dziecko? może coś podpowiecie. ostatnio córa miala pościel kremowa i było ok

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów