Strona 203 z 451
Pokaż wyniki od 2,021 do 2,030 z 4506

Grudniowe mamusie

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Dziewczyny jestescie niezastąpione! Wszystko notuje Kilka dni temu miałam ogromny ból sutków i łuszczyła mi się skóra, ale to z przesuszenia i za małego stanika. A co dopiero jak się ssak przyssie!

U mnie w miescie jest jeden szpital, wiec nie mam wyjscia, ale porodowka po remoncie, nikt jakos szczególnie nie narzeka Nie mam zamiaru nikomu płacić, to jest ich praca i obowiązek, całą ciąże chodze prywatnie, nie będę płacić za poród, wiem ze można wykupić położna, ale co jak nie zapłacę to jej nie będzie? Ale każdy robi jak uważa. Ludzie sami przyzwyczajają do dawania w łapę.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Asia i Justa gratuluje dobrych wieści

Senior Member Awatar justa30+
    Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Dziś miałam wielkie plany na sprzątanie i dupa,kurze i podłogi muszą poczekać do jutra bo brzuch już mnie boli
    zakupy,pranie,obiad zrobione,poskładane do szaf 3 wcześniejsze pralki,nawodnione wszystkie kwiaty w domu...na dziś wystarczy
    teraz idę wyciągnąć nogi może jakąś kawkę wypiję....

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Ja tez chce kawę. Justa zrobisz mi? Z mlekiem

jej ale dzisiaj naskrobałyście

ja mam to szczęście że mój gin jest zastępcą ordynatora w szpitalu w którym pracuje więc o opiekę się nie martwię. i nie uważam że to coś złego jeśli kobieta dla własnego widzimisie ma cc. chociaż ja sama z własnej woli chyba bym się nie zdecydowała mimo że porodu sn panicznie się boję.

jeśli cchodzi o wyprawkę to oliwkę też odradzam lepiej balsam, a jesli chodzi o krem na odpażenia to poleca bepanten a poza tym zwykła mąka ziemniaczana najlepsza z pieluchami tetrowymi i flanelowymi też sstanowczo przesadzili niedrapki też nie potrzebne.
    podgrzewacz do butelek na początek raczej nie potrzebny, worczki do pokarmu też nie, a czopki glicerynowe to przydają się kobietą po porodzie.

Aniołek 23.12.2016

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AsiaAsiula Zobacz posta
    jej ale dzisiaj naskrobałyście
    , a czopki glicerynowe to przydają się kobietą po porodzie.
    Nie pomyslalam o takim przeznaczeniu
    Ja wzielam przed porodem lewatywe na zyczenie i mialam spokoj na 3 dni

Cytat Zamieszczone przez Weronika_s Zobacz posta
    Nie pomyslalam o takim przeznaczeniu
    Ja wzielam przed porodem lewatywe na zyczenie i mialam spokoj na 3 dni
    ja od razu jak tylko mogłam wstać to poszłam za potrzebą i nie miałam żadnego problemu ale wiem że większość kobiet ma z tym problem

Aniołek 23.12.2016

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez NikaWero Zobacz posta
    Kocia mama, ja chodzę do poradni patologii ciąży na wrocławskich klinikach. Tam mój lekarz pracuje i tam mnie kierował. Po prostu idziesz rejestrujesz się i tego samego dnia w ciągu godziny masz wizytę (zależnie od kolejki).
    NikaWero, tyle że ja już jestem prowadzona na patologii ciąży I mnie odesłali do innego szpitala. Najwyraźniej nie mają poradni diabetologicznej dla ciężarnych.

Wywołałam niezłą dyskusję o sposobach rodzenia, a Moje Panienki potem przeszły dalej do wyprawki
    Odebrałam zaświadczenie dla fizjoterapeuty - od jutra naprawiam plecy, bo po ostatnim weekendowym maratonie "kto dłużej ustoi na nogach" aż mi promieniuje ból do kolana :P

bo temat porodu to jak włożenie kija w mrowisko ale każdy ma prawo do własnego zdania.

Aniołek 23.12.2016

Member Awatar NikaWero
    Mieszka w
    ok. Wrocławia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Kocia mama http://slodkiemamy.edu.pl/specjalna_dieta/ tutaj masz to samo co ja stosuję, moje tabelki właśnie z tego programu, wszystko ładnie wyjaśnione i te tabelki czego ile i co można a co nie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów