Strona 20 z 451
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 4506

Grudniowe mamusie

Ja prowadzę na NFZ, mam niemiłe doświadczenie z lekarzem prywatnym który kiedy miałam silne bóle i krwawienie kazał przyjść na następny dzień na wizytę, nie muszę mówić że nie doczekalam tej wizyty i wylądowałam w szpitalu, czułam się zignorowana, ale co Lekarz to inne podejście:-)

2. dzieckozakupy.pl
    Ja chodzę prywatnie bo chodzę do niego od ok 5 lat. I on jest bardzo przewrażliwiony i jak coś się dzieje to od razu na szpital.

Aniołek 23.12.2016

Senior Member Awatar MamiBaby
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-22 zobacz kalendarz
    Ja też mam swojego sprawdzonego lekarza, ale w tej ciąży wykupiliśmy pakiet w luxmedzie i jesteśmy zadowoleni

Dziewczyny, a pijecie kawę?

Ja piję jedną dziennie z ekspresu. Jak nie wypije to będę miała takie bóle głowy że mdłości mam

Aniołek 23.12.2016

Senior Member Awatar mandarynkaa
    O mnie
    Jestem mamą Kamila
    Hej, witam niwe mamy.

W pierwszej ciazy robilam bete, teraz odpuscilam. Kawe pije jedna dziennie. Lekarza mam na nfz ale nie dosteje od niego skierowan na badania wiec traktuje go jak polprywantego hehe

Hej. Ja bety tez nie robilam. A do ginekologa chodze prywatnie. Ale to dlatego ze jeszcze jako nastolatka mialam takie przejscia z ginami na nfz ze do dzisiaj mam uraz.

Member
    aniaaa33

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-14 zobacz kalendarz
    hejo ja chodzę prywatnie bo moja babeczka na nfz to jakiś archaiczny sprzęt ma i by mnie niepotrzebnie stresowała.... a jeśli chodzi o kawę to niestety piję 1 dziennie bo to moje małe uzależnienie i całkiem nie umię odpuścic a jak się czujecie dziewczyny dopadają Was jakieś mdlości ?? bo mnie powoli chyba tak niestety :/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    BliBlaBlu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-09 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie przyszłe mamusie!

Na święta dostałam najlepszy prezent- dwie kreski na teście! Nie mogłam w to uwierzyć, więc dla potwierdzenia zrobiłam drugi Według moich obliczeń to końcówka 6tyg.!!
    W styczniu wybrałam się do ginekologa, bo chcieliśmy zacząć się starać o dzidziusia. Na wizycie dowiedziałam się, że mam zespół policystycznych jajników. Wyobraźcie sobie moje zdziwienie! Od lat regularnie chodziłam do ginekologa (na nfz) i nigdy niczego nie zauważył! Zaczęłam brać suplementy i kwas foliowy. Na wizycie w marcu (22 dzień cyklu) na usg nie było śladu owulacji. W sumie wiadomo- byłam jakiś tydzień po niej Pan doktor stwierdził, że od przyszłego miesiąca będziemy ją wywoływać lekami i zobaczymy co dalej.
    Tak więc czekałam na pierwszy dzień nowego cyklu i się go nie doczekałam! Za to tydzień później pojawiły się mdłości i ogólnie złe samopoczucie. Nawet nie brałam pod uwagę tego, że mogę być w ciąży! Ale właśnie w święta pojawiły się wymioty i inne objawy. Test był już tylko formalnością

27 kwietnia idę na pierwsze usg (koniec 7 tygodnia). Mam nadzieję, że wszystko będzie ok, bo nie mogę się już doczekać mojego maleństwa!

Swoją drogą czeka mnie bardzo ciekawy miesiąc- w maju wychodzę za mąż!! Ciekawe czy w 3 miesiącu ciąży będzie już bardzo widoczny brzuszek, bo chcemy zrobić gościom niespodziankę

Pozdrawiam Was serdecznie!!!

Member
    aniaaa33

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-14 zobacz kalendarz
    Super gratuluję BliBlaBlu to mamy podobnie ja mam 5+4 ale na szczęscie nie wymiotuję a kiedy planujecie iść na zwolnienie?

Senior Member Awatar mandarynkaa
    O mnie
    Jestem mamą Kamila
    Biliblablu witam. Twoja historia brzmi niesamowicie! Super ze wam sie udalo!

Bedziemy mialy podobny termin. Ja jestem 5+4. Ja na zwolnenie pojde jakos w sierpniu jak skonczy mi sie macierzynski.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów