Strona 199 z 451
Pokaż wyniki od 1,981 do 1,990 z 4506

Grudniowe mamusie

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    a co lepsze otulacz czy rozek? Otulacz chyba mniej krepuje ruchy? Przynajmniej z tego co widzę jest z miekkiego materiału.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ewelkaaa Zobacz posta
    a co lepsze otulacz czy rozek? Otulacz chyba mniej krepuje ruchy? Przynajmniej z tego co widzę jest z miekkiego materiału.
    Otulacz bardziej krepuje. I o to chodzi. Rozki sa duze , ale fajne na poczatek dzidzius w nim spi np. Moja corka miala takie moro, ze nie mogla spac i musialam mega ciasno ja spowijac

Ja niby rożek miałam ale używałam dwa dni tylko w szpitalu i ewentualnie jak któreś dziecko chciało potrzymać to w rożku dawałam.

Jak dla mnie chusteczki nawilżone do pupci dawały radę. Córka nigdy nie miała problemu z tyłkiem więc zasypek i kremów też nie uzywalysmy. Ewentualnie gdyby coś to zwykłą maka ziemniaczana . Działa tak samo a dostępna w każdym domu

Member
    aniaaa33

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-14 zobacz kalendarz
    Dziewczyny umieram miałam dziś obronę w taką duchote i właśnie wróciłam do domu. Tak się cieszę że już mam to z głowy . ...

Mi jeszcze nie powiedział gin czy będzie cc czy sn. Ja miałam cc z racji makrosomii płodu, tym razem też planuję mieć tą makrosomię . Chociaż nie wiem czy to zależne ode mnie czy nie ;-) . Ale mam przeczucie, że 2 dziecko samo sobie wybierze termin, bo z 1 to miałam zaplanowany .
    Ubranka mam wiosenno/ letnie, ale nie zamierzam kupować wcześniej. U nas ogólnie dziecko z ubranek 74 weszło od razu na lidlowe 86/92, więc używaliśmy bardzo długo tych samych , więc może drugie się jakoś dopasuje w te rozmiary . A do porodu brałam 62, wzięłam parę 56 ( w razie co :P ) , ale położna od razu kazała zanieść do domu ) . Ogólnie spakowałam się wg listy , a ubranek starczyło na 1,5 dnia... także donosił mąż.

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Marte to ile Twoj maluch miał cm?

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Marte Zobacz posta
    Mi jeszcze nie powiedział gin czy będzie cc czy sn. Ja miałam cc z racji makrosomii płodu, tym razem też planuję mieć tą makrosomię . Chociaż nie wiem czy to zależne ode mnie czy nie ;-)
    Makrosomia zdarza się przy cukrzycy ciążowej

Zarejestrowałam się dziś do poradni diabetologicznej - najbliższy termin mam 27 lipca I co, do tego czasu mam żyć wskazówkami z internetu? Masakra... Mój facet tak się wkurzył, że od razu mi się udzieliło i się popłakałam :P
    Ja mam jakiś kryzys - po bardzo intensywnym, pracowitym weekendzie nie mogę dojść do siebie psychicznie. Wczoraj w końcu jakoś się zebrałam, wsiadłam na rower i sobie pojeździłam ok. 5 kilometrów. Podjechałam na siłownię outdoorową i próbowałam powywijać trochę swoim ciężkim, zastygłym cielskiem :P

BOJĘ SIĘ PORODU. Nieważne, jakiego. Po prostu się boję. Obie metody są obciążone komplikacjami, bo jeśli nie nietrzymanie moczu i pęknięcie krocza, to krwotok na stole operacyjnym i puszczanie szwów. Z dwojga złego WOLAŁABYM rodzić CC - możecie mnie nazwać złą matką, albo nawet i nie-matką, ale boję się tego całego bałaganu, jaki może narobić w kobiecie poród naturalny. Każda kobieta, która rodziła SN jest dla mnie bohaterką. Ale ja nie wiem, czy sama świadomie chcę się porwać na taki heroizm. Od dłuższego czasu zanim jeszcze zaszłam w ciążę, podejrzewałam się o tokofobię Nie planuję porodu - niech zadecyduje życie. Jednak jeśli w trakcie porodu, trwającego +/- 10 godzin lekarz zadecyduje o cesarce, to urwę mu dupę przy samej głowie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    BliBlaBlu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-09 zobacz kalendarz
    Kocia mama jak ja dobrze Cię rozumiem. I podziwiam, bo tak mało kobiet odważyłoby się to powiedzieć!

Senior Member Awatar Alex27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-17 zobacz kalendarz
    Kocia mama mam tak samo. Ostatnio mój facet nie wiadomo skąd patrzy i się pyta, skarbie a ty boisz się porodu? Bo Jak chcesz to załatwimy cesarke. Ale z własnego wyboru chyba bym się na nią nie zdecydowała co by nie było to jestem mega przerażona

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kocia mama Zobacz posta
    Makrosomia zdarza się przy cukrzycy ciążowej

Zarejestrowałam się dziś do poradni diabetologicznej - najbliższy termin mam 27 lipca I co, do tego czasu mam żyć wskazówkami z internetu? Masakra... Mój facet tak się wkurzył, że od razu mi się udzieliło i się popłakałam :P
    Jest nowa ustawa "za zyciem", ze kobieta w ciąży w ciagu 7 dni powinna byc przyjeta do lekarza, ale wiem że w praktyce wychodzi inaczej, czytałam na innych forach że mimo powołania się na to, w przychodni nic sobie z tego nie robia. Nie wglebiałam sie w temat, ale moze Cie zainteresuje http://matkaprawnik.pl/bezplatnie-i-...obiet-w-ciazy/

Polecam Wam tez artykuł na temat praw kobiet na porodówce http://matkaprawnik.pl/twoje-prawa-na-porodowce-cz-i/ ja sobie wydrukuje i z tym pojade

Ja całe zycie bałam się porodu, to przez bolesne miesiaczki, nienawidze tego bólu, skurczów, nie raz zemdlałam, ale odkąd jestem w ciąży, zeszło to na dalszy plan. Zostawiam to naturze. Nie czytam, nie nakrecam sie bo też bym zwariowała. kto wie moze spanikuje dopiero pod koniec?

Ze wszystkich rzeczynajbardziej boje się lekarzy i położnych, ze trafie na ludzi ze znieczulicą, będę się meczyc godzinami, tyle sie teraz słyszy ze nie robia cesarki i dziecko sie dusi. Ze nie bede miała siły na poród naturalny a beda mnie zmuszać. To mnie przeraza. Ze lekarz podejmuje decyzje, a nie każdy jest ludzki...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów