Strona 192 z 451
Pokaż wyniki od 1,911 do 1,920 z 4506

Grudniowe mamusie

Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    Wichrowa ja mam w pracy tak wszystko poukładane i w biurze u Szefa że zawsze do mnie dzwoni i pyta gdzie co jest. A ja nawet w nocy potrafię mu powiedzieć która szafka, regał, segregator i jak się nazywa. Kiedyś jak zabrałam się za to układanie to robiłam to dwa tygodnie z przerwami na inne obowiązki ale chociaż teraz ma ręce i nogi.

ja się przygotowuje do zawodu nauczycielki więc wiesz zbieram wszystko co się może kiedyś przydać. już nawet nie mam gdzie tego trzymać prenumeruje czasopisma przedszkolne, drukuje co tylko wpadnie mi w rece plus notatki z okresu studiów. mam już tego 8 segregatorów i dwa pudła archiwizacyjne ale i tak baaaaaaaaaaardzo dużo materiałów leży luzem wiec trzeba to ułożyć i opisać zeby właśnie miało ręce i nogi. Zazdroszcze ludziom, którzy mają porządek w kwestii dokumentów

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    monia1423

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez wichrowa14 Zobacz posta
    ja się przygotowuje do zawodu nauczycielki więc wiesz zbieram wszystko co się może kiedyś przydać. już nawet nie mam gdzie tego trzymać prenumeruje czasopisma przedszkolne, drukuje co tylko wpadnie mi w rece plus notatki z okresu studiów. mam już tego 8 segregatorów i dwa pudła archiwizacyjne ale i tak baaaaaaaaaaardzo dużo materiałów leży luzem wiec trzeba to ułożyć i opisać zeby właśnie miało ręce i nogi. Zazdroszcze ludziom, którzy mają porządek w kwestii dokumentów
    A jak zaczniesz pracować to będziesz mieć tego 3 razy więcej ;P Teraz moje rzeczy z pracy zajmują 90% pokoju, a tu trzeba zrobić miejsce na rzeczy dla dziecka ;D A jeśli mogę zapytać to co prenumerujesz?

Senior Member Awatar JOŁanna-ER
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-09 zobacz kalendarz
    Data
    9 lipca 2015
    Miaaga - ja dzis mam taki dzien na pochlanianie. Zrobilam krupniczek i tak mi smakuje że non stop chodzę i dojadam. Nawt kanapki mlodej z kolacji niezjedzone dojadłam a z reguły robi to moj M. Brzuch mi wywaliło że hej. Teraz zapijam maslanką zeby wspomóc trochę organizm.

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    To ja się pięknie wspomogłam. Wymiotowałam znów. Masakra.

Ja na nauczycielkę chyba się nie nadaje chociaż każdy mówi inaczej. Mnie denerwuje hałas jaki robią dzieci. Mimo że je lubię. Jestem typową biurwą uwielbiam biurowe prace, pisanie pism, liczenie, układanie. Jak byłam mała to zawsze chodziłam i dawalam pieczątki każdemu. Teraz mi tak zostało.

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    ZUS płaci gdy pracodawca ma powyżej 20 pracowników poniżej płaci pracodawca.

Jeśli chodzi o poduszkę to ja polecam C. Lepiej się układa za plecami i pod dzidzia przy karmieniu. Miałam U przy córce i była to masakra. Uciekała mi z za pleców.
    A nie na odwrot? Zus placi do 20 pracownikow. A powyzej. To pracodawca ma ulgi na pozostalych pracownikow z tytulu zwolnienia lekarskiego tego jednego i pracodawca wyplaca pieniadze. U mnie powyzej i placi mi szef. Zawsze w terminie

jutro albo w czwartek jadę do wrocławia zawieźć skierowanie do tej nieszczęsnej kliniki bo jak moja koleżanka zawiozła to nie przyjęli bo trzeba osobiście i z dzieckiem. a tak mi się nie chce bo przeziębiona jestem i wszystko mnie boli

codo ciuszków u nas jak się komuś daje to na zawsze a nie pożycza więc nie ma problemu z plamami czy innym zniszczeniem

Aniołek 23.12.2016

Cytat Zamieszczone przez monia1423 Zobacz posta
    A jak zaczniesz pracować to będziesz mieć tego 3 razy więcej ;P Teraz moje rzeczy z pracy zajmują 90% pokoju, a tu trzeba zrobić miejsce na rzeczy dla dziecka ;D A jeśli mogę zapytać to co prenumerujesz?

Niezastąpione Bliżej przedszkola wg mnie to podstawa podstawy
    A czy mogę zapytać ty też nauczycielka ?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Chyba zrobię sobie swoją książkę kucharską. Często mam jakiś pomysł na danie i muszę je szybko zrobić. Także dziś M na kolację dostał sałatkę z burakami gotowanymi plus grzanki a było mi mało siedzenia w kuchni to smażyłam banany w wanilii z cukrem plus owoce letnie

Junior Member
    monia1423

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez wichrowa14 Zobacz posta
    Niezastąpione Bliżej przedszkola wg mnie to podstawa podstawy
    A czy mogę zapytać ty też nauczycielka ?
    Tak nauczycielka, pracuje w przedszkolu od 3 lat, tzn teraz mam przerwe ;-) a BP to rewelacja!

JOŁanna-ER , Paraela dziękuję za życzenia :-) nie mogę uwierzyć że moje maleństwo ma już rok i niebawem bd starsza siostra :-)
    Jeżeli chodzi o ciuszki to przy córci kupowałam od 56 i dobrze bo zrobiła mi niespodziankę i urodziła się duza :-)
    Któraś z Was pytała o CC, to ja mam jedno za sobą ze względu na wąska miednice i jak się okazało dużą corcie, lekarz stwierdził że nie urodze sama, teraz też bd miała CC, za krótki odstęp czasu od ostatniej żeby próbować rodzic naturalnie.
    A jeżeli chodzi o wypłaty z ZUS to powyżej 20 pracowników płaci pracodawca , poniżej ZUS.
    U Nas ciepło ale do upałów daleko i gdzie te lato :-P (ależ się rozpisalam)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów