Strona 191 z 435
Pokaż wyniki od 1,901 do 1,910 z 4346

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Odwiedziła mnie właśnie bratowa z dwoma pokaźnymi torbami ciuszków po swoim łobuzie. Wszystkie w uniwersalnej kolorystyce, na 0-3 miesiące. Ależ się cieszę. Do tej pory nie miałam jeszcze kompletnie nic dla bąbla, teraz to wszystko staje się coraz bardziej realne, namacalne. Choć może i trochę za wcześnie. Brzucha też nie mam jeszcze wcale, ale wyraźnie zaokrągliły się biodra, powiększyły piersi. I ten trądzik, doprowadza mnie do pasji. No ale cóż. Trzeba przecierpieć.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    aniaaa33

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-14 zobacz kalendarz
    Paralea no to super . Moja siostra ma już 2 dzieci chłopca i dziewczynkę więc mam nadzieję że też się załapie na taki prezencik chociaż w tej chwili brat szwagra spodziewa się synka więc może nam się trafi dziewczynka to nie będzie miała dylematu jak dzielić

do tej pory ta ciaza mi leciała ekspresowo a od kilku dni mi się dłuzy jakoś... niedobrze... 8 lipca połówkowe a 13 lipca wizyta. oby szybko zleciało.

Senior Member Awatar Alex27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-17 zobacz kalendarz
    Mi zaczyna się zawsze dłużyć na tydzień przed wizytą u lekarza

ja mam wzytę w czwartek i też strasznie mi się dłuży.

ja jeszcze nic nie kupuję, boję się i nie wiem kiedy zacznę zakupy

Aniołek 23.12.2016

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Czyje się jak balon. Zaraz odlecę jak taka żaba nadmuchana.

Moje buły które zrobiłam wczoraj M do pracy zrobiły taka furorę że chyba interes rozkręce.

O mnie
    A ja zmaierzam się cieszyć tak na maxa każdym dniem i niech trwa jak chce długo. Ja mam wizytę 6 a połówkowe chyba 20. Jutro idę badania zrobić z krwi i moczu plus CRP dla swojej wiadomości.

Kupiłam jagody i maliny. Jutro będą kluseczki z danio i polewa malinowo jagodowa.

Co do ubranek to z znajomych każdy ma chłopca a ja będę mieć córkę i cieszy mnie to strasznie. Nie chce ubrań dostawac bo wiem jakie później gadanie będzie że plamka że źle może wyprane. Wolę mieć mało lub od kogoś kupić niż dostać i zostać obgadanym.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    A ja zmaierzam się cieszyć tak na maxa każdym dniem i niech trwa jak chce długo. Ja mam wizytę 6 a połówkowe chyba 20. Jutro idę badania zrobić z krwi i moczu plus CRP dla swojej wiadomości.

Kupiłam jagody i maliny. Jutro będą kluseczki z danio i polewa malinowo jagodowa.

Co do ubranek to z znajomych każdy ma chłopca a ja będę mieć córkę i cieszy mnie to strasznie. Nie chce ubrań dostawac bo wiem jakie później gadanie będzie że plamka że źle może wyprane. Wolę mieć mało lub od kogoś kupić niż dostać i zostać obgadanym.

A ja chętnie korzystałam z ciuchów od kogoś. teraz mam masę swoich wiec już nie potrzebuje jeśli bedzie dziewczynka. nawet mojej siostrze pozyczałam bo urodził jej się syn wiec uniwersalne kolory brała

Człowiek jak się trochę pokręci to zaraz sobie zajęcie znajdzie. uświadomiłam sobie ze mam bałagan w notatkach i materiałach, które kiedyś mi się mogą przydać. więc segreguje, układam. Tak, zebym kiedyś w przyszłości wiedziała co mam z tydzień zejdzie

Senior Member Awatar miaaga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-04 zobacz kalendarz
    włosy rosną jak szalone, ale na szczęście na brzuchu nie dwa tygodnie temu nie miałam brzucha, a teraz jakby blizniaka ktos dolożył ;p a tak naprawdę to od dwóch tygodni pochłaniam wszystko co znajdzie się w zasięgu mojego wzroku

O mnie
    Wichrowa ja mam w pracy tak wszystko poukładane i w biurze u Szefa że zawsze do mnie dzwoni i pyta gdzie co jest. A ja nawet w nocy potrafię mu powiedzieć która szafka, regał, segregator i jak się nazywa. Kiedyś jak zabrałam się za to układanie to robiłam to dwa tygodnie z przerwami na inne obowiązki ale chociaż teraz ma ręce i nogi.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów