Strona 189 z 435
Pokaż wyniki od 1,881 do 1,890 z 4346

Grudniowe mamusie

Member Awatar NikaWero
    Mieszka w
    ok. Wrocławia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    U mnie brzusio też coraz bardziej widać, tylko że strasznie zarasta mi włosami i to czarnymi ;p Podobno to od hormonów, tylko jak tak dalej pójdzie będę włochata jak szympans. Na całym ciele o wiele szybciej mi odrastają po goleniu, a z głowy wypadają...to będę jak szympans tylko łysy i jeszcze z trądzikiem
    Głowa mnie boli od wczoraj, najbardziej jak się podnoszę z siedzenia ;( Najważniesze że nie tyję, a nawet 0,5 kg mi spadło, więc może faktycznie to woda mi się odkłada i ten furoxin pomaga.
    Obie moje siostry mają córki, więc u mnie większe prawdopodobieństwo na dziewczynkę raczej, mąż by się ucieszył. Mi to obojętnie byle wszystko poszło ok.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Miaga ale fajny brzusio! moj podobny ale zaezy od pory dnia, wstawie foto jak znajde kabelek moj maz na mnie krzyczy zebym nie trzymała tak laptopa i zawsze podkłada mi poduszke pod nogi

A z tymi ubrankami, tak myslałam zeby kupić rózne rozmiary, jak widze że kolezanki dodają zdjecia dzieci, i te dzieci mają rekawy powywijane i dosłownie topią się w tych ubrankach, ja miałam 56 cm jak sie urodziłam, mój mąż 57 cm, ciekawe jak maluch bo na usg ma długie nóżki

ide jutro do gina, co prawda byłam tydzień temu ale męczą mnie skurcze, po stosunku to juz w ogóle masakra, długo odczuwam skurcze w pochwie, przestraszyłam się. Czy Wam gin mierzył długość szyjki? Jak to sie robi, podczas usg?

Senior Member Awatar JOŁanna-ER
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-09 zobacz kalendarz
    Data
    9 lipca 2015
    Nikawero - zasmuce Cię ale twoje geny mają nic do powiedzenia w kwestii płci dziecka. Kobieta posiada tylko jeden chromosom. To Mężczyzna jest odpowiedzialny za płeć. Zalezy od tego jaki plemnik z jakim chromosomem trafi do jajeczka.

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    NikaWero, ja depiluje woskiem brzuch, bo nie mogę na to patrzeć,no rosną jak szalone

z tym ZUSem to tak jest, słyszałam ze sie spóźniają i nic sobie z tego nie robią. U mnie płatnikiem będzie moja firma i od nich bede dostawac przelew, tak mi mówiła ksiegowa, nie wiem na jakiej zasadzie to działa, chyba zus robi przelew do mojej firmy a oni do mnie, orientuje sie ktos?

Senior Member
    BliBlaBlu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-09 zobacz kalendarz
    Ja też mam problem z włoskami w ciąży, na całym ciele rosną jak szalone! Na brzuchu niestety też :P

Ja też dostaję przelewy z firmy, jak później się rozliczają z Zusem- nie mam pojęcia

Co do ubranek, kupuję od 56.

Senior Member Awatar Alex27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-17 zobacz kalendarz
    Też mnie denerwują włosy na brzuchu ale za to właśnie na nogach rosną mega wolniutko więc jestem zadowolona Miałam mieć dziś wolne i czekać na naprawę instalacji gazowej bo mam nieszczelna ale panowie byli tak mili i o 9 zadzwonili że jednak będą jutro więc leciała szybko do pracy. A co do ciuszków to faktycznie mam ten komfort że mam tego duzo i to w różnych rozmiarach ale i tak na pewno coś jeszcze kupię bo jak jestem w sklepie to aż trudno sobie odmówić

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Mi też włosy rosną na speedzie. Na brzuchu jeszcze nic mi nie narosło A brzuszek też mam wywalony bardziej niż zwykle, szczególnie wieczorami

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mnie się ludzie pytają gdzie mam brzuch to odpowiadam że w domu zostawiłam. Co to moja wina że go nie widać ?

Gdzie te upały po 37 stopni ja się pytam. U mnie zimno :/

Member Awatar NikaWero
    Mieszka w
    ok. Wrocławia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Właśnie przyszła mi poducha do spania z super mami będzie dziś testowanie. Dostałam też prezent od Enfamama klub, jakieś kartonowe kostki z liczbami niby do zdjęć dla dziecka, w sumie to mogli by siię bardziej wysilić, po kiego mi te kartoniki ;p
    U mnie też firma wypłaca kasiorę i tak samo jak wypłatę, mam na koncie koło 8 dnia miesiąca.
    Co do tych włochów na brzuchu, boję się to, to depilować żeby jeszcze grubsze nie odrosło
    Jeśli chodzi o ubranka, ja po urodzeniu byłam duża i ważyłam 4,100 mąż był mniejszy 3,700 więc jeśli to ma jakiś wpływ to wolę poczekać, jeszcze jest czas

Senior Member Awatar Alex27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-17 zobacz kalendarz
    Do mnie ostatnio jedna dziewczyna z pracy mowi że to w którym jesteś miesiącu 2? Jak jej powiedziałam że praktycznie kończę 4 to się zdziwiła, na razie zostaje nam tylko się cieszyć że jest nam trochę lżej i cierpliwie czekać

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów