Strona 186 z 451
Pokaż wyniki od 1,851 do 1,860 z 4506

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    paralea ja byłam na wystawie psów rasowych, bo w branży zoologicznej pracuję Ale powiem Ci, że miałam tyle roboty, że nie miałam czasu nawet na siku Moj facet dojechał do mnie w sobotę i biedak musiał sobie sam czas zorganizować, albo mi pomagać, żeby była interakcja Po całym dniu, w sobotę poszliśmy na plażę. Nie było słońca, ale i tak zdjęłam buty i doczłapałam się na tych swoich popuchniętych balonikach do morza. Woda miała na czuja jakieś 16 stopni i było to bardzo orzeźwiające doświadczenie. Bardzo mi to pomogło i dodało energii. Kocham morze!

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar NikaWero
    Mieszka w
    ok. Wrocławia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Chyba mam sposób na zaparcia. Dawno nie piłam kawy, a że mam dziś wyjątkowo niskie ciśnienie, skusiłam się na filiżankę parzonej słabej kawki. Efekt był prawie natychmiastowy ;p ale ja zawsze miałam wrażliwe jelita. Może jeszcze komuś pomoże ten sposób

Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Kocia mama, sąsiad i jego terier (to chyba walijski) wrócili stamtąd nawet z jakimś medalem ale faktycznie musiałaś mieć tam pełne ręce roboty. No i orzeźwienie w morzu - bezcenne.

Senior Member Awatar JOŁanna-ER
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-09 zobacz kalendarz
    Data
    9 lipca 2015
    Ale wam zazdroszczę tego morza dziewczyny. Czyste powietrze, ta wilgotność.. u nas niby pada deszcz ale taka parnota, że oddychać nie idzie.

Zrobilam dziś klopsy z mlodymi ziemniaczkami i kalafiorem z calego obiadu podpasily mi tylko ziemniaczki...

Czekam za M bo umowilam się z kumpelą na "kawę"

Cześć :-) dokładnie rok temu na świat przyszła moja ukochana córeczka :-) wczoraj swietowalismy urodzinki i impreza plenerowa, więc cały dzień na świeżym powietrzu, ale za to spalismy jak niemowlaczki :-) dziś u Nas deszczowo, a i mi się marzy wyjazd nad morze, może się uda na kilka dni :-)

Dziewczyny z córeczką dobrze rtg w porządku usg w porządku lekarz stwierdził ze w nóżce jest niewielki obrzęk w torebce maziowej czy jakoś tak w bioderku. Kazał podawać do niedzieli nurofen jak przejdzie to super a jak nie to w poniedziałek się pokazać. Ale ulga...

Dostałam wiatru w żagle powiem Wam.. znalazłam studia podyplomowe na które nie musze jezdzić i się pojawiać na zjazdach. nie sprawdzają obecności, materiały wysyłają pocztą albo wrzucają na platformę. Trzeba się pokazać tylko trzy razy w ciagu całej edukacji na egzaminach pod koniec semestru. studia trwają trzy semestry i stać nas na nie. Dostałam takiego powera jak sobie pomysle ze moge wychowywać dzieci i się uczyc w domu ze nawet sobie nie wyobrażacie. Mąż mówi, ze nie mówi nie dla tego pomysłu wiec ja prawie euforie przechodze.

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Beczułka przekaż córci dużo buziaków i życzenia...słodkiego niezapomnianego dzieciństwa.

Wichrowa super. Jak to mówią "chcieć to móc"

Tak strasznie boli mnie dziś głowa.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny,
    weekend spedzilam nad morzem, pogoda nam nie dopisała, przelotny deszcz, mało słonca, ale za to duzo spacerowalismy, troche lezelismy na plazy, no i jadłam tyle pysznosci! Planujemy jeszcze w lipcu pojechać my uwielbiamy bałtyk, zimny ale ma swój klimat. Mój maluch jest coraz bardziej aktywny, jestem przeszczesliwa kiedy go czuje

Cytat Zamieszczone przez AsiaAsiula Zobacz posta
    wiecie co do tej pory myślałam że nie mam zachcianek a teraz sobie zdałam sprawę że ja ciągle mam ochotę na maślankę a do tego na bardzo ostre potrawy, co jest dziwne bo ostrych nie jadam od pierwszej ciąży a teraz ciągle mi mało.
    więc może to na syna
    Ja tez nie mam zachcianek, ale po Twoim poście stwierdzam że uwielbiam śmietane o matko ostatnio jem ze wszystkim. W sumie to mogłabym jesc ziemniaki i smietane !!! I uwaga uwaga - u mnie bedzie syn! może coś w tym jesc, chociaz ja osobiscie nie wierze w te przeróżne teorie na temat płci. Pikantne tez wcinam

Prosze o dopisanie mnie do tabelki, termin 23.11.2017, syn, poród SN, imienia narazie brak bede rodzic pierwsza! Miał byc termin grudniowy a potem sie przesuneło na listopad i juz tak zostało.

Dziewczyny byłam w tamtym tygodniu na wizycie, lekarz powiedział ze bedzie syn, ale jakos tak bez przekonania, potem w domu patrzyłam jak wygląda dziewczynka na usg i chłopak w tym tygodniu i znalazłam takie oto zdjęcie https://40tygodni.pl/Plec-dziecka-cz...nac,148494,2,0 bardzo podobne. Sama nie wiem, jakoś nie mam przekonania, a przez to wstrzymuje się z zakupami. Moja znajoma miała miec synka, a w 6 miesiacu nagle okazało się ze dziewczynka, myslalam ze to sie juz nie zdarza przy takim dobrym sprzecie a tu masz

Senior Member Awatar miaaga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-04 zobacz kalendarz
    Beczułka 100 lat dla córeczki
    Ewelka to zdjęcie dwunastotygodniowego płodu, Ty już 18 skończyłaś, lekarz mój mówi, że od 16 tygodnia można rozpoznać płeć, więc GRATULUJĘ SYNKA

Piotrek zatruł się wczoraj, albo ma rotawirus, biegunka i gorączka :/

Ilo Nka, Miaaga dziękuję w imieniu córci za życzenia :-)
    Ewelkaaa gratuluję synka :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów