Strona 18 z 451
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 4509

Grudniowe mamusie

U mnie wie jak na razie tylko siostra, jeszcze nie podjęliśmy decyzji kiedy pochwalimy się reszcie :-)
    Jeżeli chodzi o objawy to mdli mnie strasznie ale dopiero od kilku dni a tak to spóźnił się okres, zrobiłam test i wyszły dwie kreseczki :-)
    Super ze tak się Nam forum zapelnia:-)

2. dzieckozakupy.pl
    Mnie żeby nie mdliło muszę co chwilę jeść, może nie dużo ale bardzo często

Aniołek 23.12.2016

ja to nic nie miałam w sumie, ale od dwóch dni jadę z tym koksem, a jak nie zjem czegoś to nie żyje .. jest źle jak poczuje głód

Ja odczuwam konsekwencje
    Jeszcze przed testem był paw raz czy dwa. Teraz non stop mi niedobrze. Mogłabym wiecznie spać ale nie mogę bo mam małe dziecko

Okropnie urywa teksty!
    Moj maz dzis radośnie poinformował wszystkich wiec nam nadzieje ze sie junior dobrze zalogowal i bedzie wszystko okej. Wizyta 28 kwietnia.
    Ps- nie używajcie emotek wtedy urywa całe teksty ktore są po emoticonie
    Ostatnio edytowane przez Isback ; 16-04-17 o 21:16

Też umieram jak nie zjem na czas od razu mi niedobrze i słabo aż czasem mam wrażenie że zemdleję ale szybko coś wrzucam na ząb i dopiero robię normalne jedzenie. Warto moec przy sobie coś słodkiego np awaryjnego batonika w razie jak zrobi Wam sie słabo to trzeba podnieść cukier zeby nie zasłabnąć.
    Mam pytanie do dziewczyn ktore tez rodziły w 2016, tez was tak wzdyma? Ja juz czuje sie ciasno w spodniach a to dopiero (jutro skończę) równy 7 tydzień. Czyli we wt już 8 leci

Isback tak czuję po spodniach ulubionych że robi się ciasno :-O a to dopiero początek :-)
    A tak przy okazji bo wczoraj padłam z córką o 20 i nawet w tel nie zajrzałam chciałabym Wam złożyć świąteczne życzenia , zdrowych, pogodnych, spokojnych, spędzonych w gronie rodzinnym świąt Wielkanocnych oraz bezproblemowych ciąż i szczesliwego rozwiązania w grudniu !:-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    U mnie spodnie też jakoś przyciasne ale to też dlatego że przed zajściem w ciążę przytyłam kilka kilo więc teraz niewiele było trzeba

Aniołek 23.12.2016

Hej. Smigus dyngus dziewczyny!! Mnie dopada spiaczka ciazowa co jest ciezka sprawa z maluchem platajacym sie pod magami hehehe. Co do tycia to mi sie wydaje ze wrecz schudlam ale to moze przez hektolitry wody jakie pije i to ze sie bardzonpilnuje bo w pierwszej ciazy przytylam 30kg albonponad i bardzo okropnie zle sie czulam. Za to wydaje mi sie ze inne objawy mam szybciej. Np kwiawienie dziasel, mega wyczulenie na zapachy jakbym byla wyzej w ciazy niz jestem wg aplikacji. Musze sie umowic na wizyte w tym tygodniu bo zacznie sie 7 tydzien teraz

Tez mi brzuch spuchl. Czasami sie czuje jak w 5 mies.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów