Strona 179 z 451
Pokaż wyniki od 1,781 do 1,790 z 4506

Grudniowe mamusie

Member Awatar NikaWero
    Mieszka w
    ok. Wrocławia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Właśnie mam mega zgage...po co ja zezarłam tą makrele...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar JOŁanna-ER
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-09 zobacz kalendarz
    Data
    9 lipca 2015
    Ilonka - rozwaliłaś mnie tą sceną ze shreka. Omal nie spadłam z krzesła.

Nikawero - ja na zgage zawsze sodę z cieplą wodą piję. Łyzeczka sody i odrobina ciepłej wody na to. Ohyda, ale pomaga!

Ja za to dziś zjadłam arbuza po obiedzie, był tak dobry ze jego smak musiałam poczuć w usrach dwukrotnie. ;/

Poduszkę uszyłam sama wlasnie kilka dni temu i muszę domowic wypełnienie bo trochę nie trzyma kształty ten moj rogal, do tego jest różowa bo nie doszedł jeszcze materiał nanaM poszewkę i M się śmieje, że wygląda jak Jimmy dżdżownica (z jakiejś bajki, ale nie wiem o jaką chodzi bo ja nigdy za bardzo nie lubiłam tych wszystkich filmów animowanych ani kreskówek).

Senior Member Awatar miaaga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-04 zobacz kalendarz
    na stronie on-line smyka promocje na bodziaki, pajace itp.
    będzie do szpitala jak znalazł, zamówiłam trzypak-60zł i dwupak-45zł pajace i takie śmieszna body z długim rękawem i półśpiochami w rozmiarze 56- moje pierwsze święta za 25 zł http://www.smyk.com/cool-club-komple...y-sliniak.html

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Witajcie w ta piękna sobotę.

NikaWero ja też miałam ostatnio ochotę na rybkę wędzona ale boję się jeść.

Dzidzia w brzuszku bryka od rana a ja taka głodna jestem. Czas zejść z łóżka. Na dzień dobry woda z cytryną i można myśleć o śniadaniu. Zaraz staruszka wyśle na polowanie do sklepu.

Senior Member Awatar justa30+
    Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    A myślałam,że będę pierwsza w ten dzionek
    a tu proszę
    spać nie mogę,parcie na pęcherz mnie obudziło
    wczoraj miałam intensywny dzień-zakończenie szkoły więc nie miałam czasu nic naskrobać

Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Dziewczyny ja od paru dni poza śniadaniem boję się zjeść cokolwiek
    pisałam o bobie,zjadłam kilkanaście ziaren a cierpiałam jakbym co najmniej zjadła 1kg.Wiedziałam,że jest ciężki ale nie aż tak,
    tak samo było po makreli wędzonej,kalafiorze...już nie wiem co i jakie warzywa jeść,paprykę i pomidora jem na śniadanie a co dalej
    jakieś pomysły na urozmaicenie i lekkostrawne posiłki,dodam że mam wzdęcia również po śmietanie nawet w małych ilościach,no i nie jadam ziemniaków od 2 lat
    a wizyta w toalecie to raz na 3-4 dni i tu kolejny problem,piję maślankę a dodatkowo wczoraj w akcie desperacji kupiłam sobie sok z kiszonej kapusty i do dziś nic
    Ratunku czuję się jak walec drogowy ,ciężki i powolny

Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    miaaga gratuluję zdrowej córki
    EWELKAA przyjemności nad morzem,od wtorku mega upały to jeszcze ponarzekasz na pogodę
    wichrowa i jaką diagnozę postawił lekarz,bo postawił prawda?

a propos jeszcze tych wymiotów,to mam koleżankę która do 5 miesiąca wymiotowała także może się zdarzyć po 12 tyg.(oczywiście nie życzę żadnej z grudnióweczek)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Miłego dzionka

Córa wstała więc do usłyszenia może wieczorem

Member Awatar NikaWero
    Mieszka w
    ok. Wrocławia
    O mnie
    Ja jakoś jeszcze boję się trochę kupować ubranek ;/ poczekam może do września chociaż. Wzdęcia i gazy mam po wszystkim, mimo diety, tak więc nie mam pojęcia co by tu jeść, żeby ich nie bylo, pozostaje unikać ludzi ;p Nawet po wodzie nie gazowanej mi się odbija i to tak mocno

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Justa ja codziennie rano pije wodę letnia z sokiem z cytryny. Do tego chleb orkiszowy na zakwasie. Na obiad wczoraj pozwoliłam sobie na rybę z warzywami i miałam gazową rewolucję. A tak to gotuje sobie marchewkę czy buraki. Kasze wszystkie dostępne. Staram się nie jeść smażonych rzeczy tylko gotowane. Nie jem nic co wzdyma więc bób, kalafior, czeresnie i wszystkie strączkowe i kapusciane poszły w zapomnienie

Spróbuj z ta woda co rano. Powinna pomóc.
    Bardzo boli gdy robię obiad dla family a ja nie jem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów