Strona 173 z 451
Pokaż wyniki od 1,721 do 1,730 z 4509

Grudniowe mamusie

Stasia nawet nie wiem co powiedzieć bardzo Ci współczuję

2. dzieckozakupy.pl
    Ja dzisiaj dzwoniłam do poradni ortopedycznej. Jacy debile tam pracują. Nie mogą zapisać dziecka na konkretną godzinę bo potem się lekarz drze że musi w pracy siedzieć. Trzeba ekstra jechać i pytać jaśnie Pana czy przyjmie :/ a jak nie będzie miał humoru i stwierdzi że nie przyjmie?

Całe szczęście zadzwoniłam jeszcze w jedno miejsce . Tan bez problemu na jutro umowily wizytę. Więc jeśli ten imbecyl dzisiaj mi dziecka nie przyjmie to jutro będzie gdzie jechać.

NFZ to powinni już dawno w powietrze wysadzić. Płacimy podatki składki a to u tak wszystko o d... roztrzas bo jak lekarz nie ma humoru to dziecka nie zbada

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Stasia tak strasznie mi przykro. Ja wszystkie takie informacje strasznie przeżywam. Bądźcie silni.

Wichrowa ja powinnam wystąpić o zwrot składek na ubezpieczenie bo i tak zawsze prywatnie wszystko robię.
    Wkurzac mnie ta łaska lekarzy.

O mnie
    U mnie dziś barszcz czerwony i ziemniaczki z cebulką. Wrzuciłam sobie kilka całych buraków dla siebie by też coś zjeść na obiad.

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Stasia, bardzo Ci współczuje,nawet sobie nie wyobrażam co czujesz, bądźcie silni!!!

Wichrowa rozumiem Twoje zdenerwowanie, ja tez nie korzystam z NFZ, wszystko prywatnie, a jak czegoś potrzebuje to przekonuje się o swojej bezsilnośći i o beznadziejności tego systemu. To chore że zmuszają nas do płacenia składek a tak ciężko umówic sie do lekarza, powinni się za to wziąć, trafia mnie jak o tym myśle. Jedyne co to urodze w szpitalu, i tyle dostane od panstwa

jutro jade nad morze, ale sprawdzam pogode i ma byc kiepsko, a u mnie z kolei cały weekend upalny, i gdzie tu sprawiedliwość!

Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    Stasia tak strasznie mi przykro. Ja wszystkie takie informacje strasznie przeżywam. Bądźcie silni.

Wichrowa ja powinnam wystąpić o zwrot składek na ubezpieczenie bo i tak zawsze prywatnie wszystko robię.
    Wkurzac mnie ta łaska lekarzy.

No własnie ja też zawsze prywatnie. teraz tylko na nfz bo nawet nie wiem gdzie szukać dobrego ortopedy w okolicy

O mnie
    Dziewczyny nie polecam Wam ciastek milka sensation. Zjesz jedno i chcesz więcej. A do tego czekoladą która jest w środku po podgrzaniu w mikrofali jest płynna i taka smaczna.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Ilonka ble ja w ogóle nie mam ochoty na słodycze Wczoraj przed usg zjadłam batona na siłe i powiem Wam mały fikał jak szalony ciężko było go złapać ale za to nóżki rozchylił. Jedynie ze słodkości jem lody ale to nie codziennie. Zastanawiam się jakie będę mieć ciążowe zachcianki.

Member Awatar NikaWero
    Mieszka w
    ok. Wrocławia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny, też macie takie problemy z oddychaniem? Ja przejde kawałek i mam zadyszkę..potem musze odpocząć bo mi się słabo robi. Dziś byłam na poczcie, samochodem bo na wsi mieszkam i w sumie przeszlam tylko tyle co do auta z domu i z auta na poczte, a tak się zmęczyłam, że dopiero po prawie godzinie odpoczynku dochodzę do siebie. A może to przez ten upał?

O mnie
    Ewelkaa mnie musi najść na słodkie i ten czas właśnie nastał lodów nie jem. Jakos nie mam ochoty.

NikaWero nie wiem czy wiesz ale podczas ciąży serce powiększa się o 50% bo musi tłoczyć więcej krwi dlatego mamy zadyszkę. A teraz jeszcze upały w tym pomagają.

Ja codziennie spaceruje z psem więc do domu wracam mokra i odrazu biorę prysznic.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów