Strona 172 z 435
Pokaż wyniki od 1,711 do 1,720 z 4346

Grudniowe mamusie

Junior Member
    Atepe

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-26 zobacz kalendarz
    w sumie to sama tam jestem hehe wszystko lepsze niz usiaść na pupie i sie nie uczyć, także popieram!
    Miaaga - to tez jest jakies rozwiazanie dla męża niech się chłopak uczy )

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Mishka śmiało możesz korzystać z internetowej szkoły rodzenia. Ja nie chodziłam z corka w ciazy i nie ogladalam ale teraz mam zamiar chodzić. W zasadzie nie będę w tym szpitalu rodzić z którego położne prowadzą szkołę rodzenia ale chętnie posłucham i podszkole się do porodu

Dziś każdy poczuł na ręce fikołki bobo a Mężowi aż łzy w oczach stanęły.

Senior Member Awatar miaaga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-04 zobacz kalendarz
    tylko się nie śmiejcie, ale mój mąż poród wyobraża sobie tak: zajedziemy do szpitala, ja pokrzyczę, on potrzyma mnie za rękę i pogłaszcze po głowie, powie przyj, przyj i ja urodzę

O mnie
    mój mąż mówi, że nie czuje, może za 2 tygodnie jak dzidzia jeszcze trochę podrośnie...Ty Ilonka jesteś szczuplutka, to pewnie łatwiej poczuć

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    ja tez mam zamiar chodzic do szkoły rodzenia, tylko mój mąz pracuje na zmiany i pewnie rzadko bedziemy razem. Dzisiaj dostałam wizytówke do położnej i w sumie nie wiem co dalej, chyba mam sie z nia umawiać indywidualnie. Do tej szkoły rodzenie online tez sie zapisałam, ale narazie nie mam na to czasu, zostawiam to na jesien

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    Dziś każdy poczuł na ręce fikołki bobo a Mężowi aż łzy w oczach stanęły.
    wooow ale super, zazdroszcze. Szybko czujesz takie mocne ruchy!
    Ja dzisiaj poczułam jakby kopniaka, ale sama nie wiem to było dziwne, wydawało mi się że beknęłam ale nie to było coś innego mój mąż jeszcze nie wyczuwa ruchów które ja czuje.

Cytat Zamieszczone przez miaaga Zobacz posta
    tylko się nie śmiejcie, ale mój mąż poród wyobraża sobie tak: zajedziemy do szpitala, ja pokrzyczę, on potrzyma mnie za rękę i pogłaszcze po głowie, powie przyj, przyj i ja urodzę
    no a mój to samo, nie rozumie ze rzadko rodzi sie w terminie, mysli ze przychodzi ten dzien i pyk!

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Mój przeżył poród i bardzo się spisał. Gdyby nie On to bym z bólu wyrwała kaloryfer z ściany.

Dziewczyny ja sama jestem w szoku z tymi ruchami. Ale wiem że to dzidzia i tego nie da się pomylić z gazami czy praca jelit. Ruchy czuć gdy leżę bo gdy chodzę to nic nie czuje jeszcze.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar stasia
    Mieszka w
    pod Kołem ;)
    O mnie
    Jestem mamą dwóch synków, urodzili się 22.05.2012 i 08.03.2014
    Data
    30.05.2012
    Hej dziewczyny Trochę mnie nie było i szok ile tu już napisałyście... U nas niestety nie ma dobrych wiadomości-w poniedziałek byłam na usg i niestety moje maleństwo ma tzw bezczaszkowie :/ tzn z tyłu nie ma części czaszki... nie wiem, co z nami będzie, to jest wada letalna czyli nie ma szans na przeżycie, wszystko jest kwestią czasu. dziecko umrze albo jeszcze w czasie ciąży, albo tuż po porodzie... Na razie czekamy na początek lipca na kolejną wizytę, żeby na spokojnie pogadać z lekarką o tym, czego możemy się spodziewać :/
    Byliśmy w Poznaniu i inny lekarz potwierdził tą informację :/
    Miarą Miłości jest miłość bez miary...

O mnie
    Stasia współczuję z całego serca

O mnie
    Ilonka ja właśnie chce, żeby ze mną był i pomagał jak umie, przytulił, pomasował, podał wody, ale jak powiedział, że będzie mówił przyj, przyj, to już widziałam jak się na niego rzucam i go duszę, nie chce, żeby próbował być drugą położną i mówił mi co mam robić ;p

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów