Strona 170 z 451
Pokaż wyniki od 1,691 do 1,700 z 4506

Grudniowe mamusie

dzisiaj już kilkukrotnie mierzyłam tętno detektorem i sytuacja się powtarza. jest normalne ok140 a za jakiś czas skacze do 190-250 i za chwilę znowu w normie.

Aniołek 23.12.2016

2. dzieckozakupy.pl
    Nie mierz tak często tego tetna bo to tylko Cię dodatkowo stresuje. Wszystko napewno jest w porządku.

Ja dzisiaj z córka i mężem jadę na sor. Mała kuleje coraz bardziej na ta jedna nogę o ile chodzenie po równym to nie taki problem to nierownosci i bieganie to już duży problem. Trudno niech ja zbadaja. Jak powiedzą że to problem ortopedyczny to będzie nosiła buty ortopedyczne i już. A jeśli coś jej w kolanku się stało to też zrobią Rtg i coś poradzą. No nie chodziła tak źle. Od poniedziałku widzimy że tak źle chodzi . Tak jakby tego jednego kolanka nie zginala i jakby jej się trochę wykrecalo

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Asia a może malutkowi tętno rośnie gdy zaczyna się ruszać? Zadzwoń do lekarza jeśli nie daje Ci to spokoju. Takim naszym domowym detektorom też nie ma co wierzyć do końca. To tak jak z moja waga domową. Jak zaczęła mi pokazywać 58kg nagle a zmieniłam baterie i jest już ok.

Moja Dziewczynka w brzuszku już tak się rusza że widzę na skórze i czuje pod ręką.

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Wichrowa jedź jedź nie ma żartów. Jeśli mówisz że jej kolanko się krzywi. Szkoda że na sor trzeba tyle czekać .

Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    Wichrowa jedź jedź nie ma żartów. Jeśli mówisz że jej kolanko się krzywi. Szkoda że na sor trzeba tyle czekać .
    Ile trzeba będzie to poczekamy. Dziecko jest ważniejsze. Mogłabym jutro do przychodni jechać ale to się mija z celem bo przecież tam ani ortopedy nie ma od ręki bo są kolejki a rtg też nie zrobią w razie konieczności.

masz rację skoro nic nie przechodzi to jedź i sprawdź ale mam nadzieję że Ci powiedzą że to nic takiego. tylko od razu daj nam znać.

narazie nie wpadam w panikę z tym tętnem, poczekam kilka dni bo w przyszłym tygodniu i tak mam wizytę

Aniołek 23.12.2016

Cytat Zamieszczone przez AsiaAsiula Zobacz posta
    masz rację skoro nic nie przechodzi to jedź i sprawdź ale mam nadzieję że Ci powiedzą że to nic takiego. tylko od razu daj nam znać.

narazie nie wpadam w panikę z tym tętnem, poczekam kilka dni bo w przyszłym tygodniu i tak mam wizytę
    Też mam nadzieję że to zwykłą kontuzja kolana i że minie za kilka dni. Ale no martwi mnie to a poza tym nawet nie wiem czym jej smarować

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    ja ostatnio tak ze starszą córką miałam bo ręką nie mogła ruszyć, zrobili prześwietlenie i okazało się że to nic takiego ale od razu byłam spokojniejsza a tak to bym się niepotrzebnie stresowała.

Aniołek 23.12.2016

Senior Member Awatar JOŁanna-ER
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-09 zobacz kalendarz
    Data
    9 lipca 2015
    Asiaasiula - wydaje mi się że twojemu maluszkowi przyspiesza tętno kiedy się porusza. To normalne. Pamietam że jak bylam przed porodem na ktg podłączona to za kazym razem jak mloda się bardziej wiercila to tetno przyspieszalo. Jak masz wątpliwości zadzwoń do lekarza.

Senior Member Awatar miaaga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-04 zobacz kalendarz
    Asia idz do przychodni i poproś położną, żeby zmierzyła tętno, jak będzie dobre, to może wina detektora, dopiero go kupiłaś, powinni wymienić
    Wichrowa, może córka ma jakiś stan zapalny i woda jej się w kolanku zbiera
    Ja dzisiaj nie wytrzymałam i zadzwoniłam do Genomed, Pani powiedziała, że badania trwają i że wstępnie nie występują, żadne nieprawidłowości

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów