Strona 167 z 451
Pokaż wyniki od 1,661 do 1,670 z 4509

Grudniowe mamusie

Member Awatar NikaWero
    Mieszka w
    ok. Wrocławia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Ja dziś po usg prenatanlym, po obliczeniach ryzyko wad niskie, więc chyba wsio ok choć malucha kiepsko było widać, głęboko jest usadowiony i jeszcze mi się przytyło... W sumie jestem na tej diecie cukrzycowej, mało co jem a i tak przytyłam i co tu robić ;(

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    NikaWero może woda Ci się odkłada?
    Jak tylko przyjdzie moja zaległa wypłata z którą zus nadal zwleka to kupuje sobie ćwiczenia Lewandowskiej bo moje z Youtube już mi się znudziły a ja nie lubię monotonii.

Cytat Zamieszczone przez NikaWero Zobacz posta
    Ja dziś po usg prenatanlym, po obliczeniach ryzyko wad niskie, więc chyba wsio ok choć malucha kiepsko było widać, głęboko jest usadowiony i jeszcze mi się przytyło... W sumie jestem na tej diecie cukrzycowej, mało co jem a i tak przytyłam i co tu robić ;(
    a ile przytyłaś i w jakim tempie?

Aniołek 23.12.2016

O mnie
    Pójdę w Wasze ślady i mam zamiar zrobić sok z pomidorów i porzeczek na zimę. I domowe kostki rosołowe.

Member Awatar NikaWero
    Mieszka w
    ok. Wrocławia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AsiaAsiula Zobacz posta
    a ile przytyłaś i w jakim tempie?
    ponad kilo w 2 tygodnie, woda też pewnie mi sie gromadzi bo obrączka rano luźno wchodzi a po południu już nie da się bez namaczania jej ściągnąć. Łykam futoxin, niby moczopędny, ale jakoś za dużo to siku nie chodze. Ćwiczenia odpadają, 2 x miałam ciętą macicę i muszę uważać, nawet na usg lekarz bał się mnie za mocno cisnąć jak było kiepsko widać i odpuścił choć jednego parametru nie dało się oznaczyć. Mówił że nie szkodzi i następnym razem się to oznaczy. Mam też sporo gazów w jelitach ale one chyba nic nie ważą

Cześć :-)
    Kocia mama gdyby nie to że mam te rzeczy po córci też bym jeszcze nic nie miała :-) również jestem na diecie cukrzycowej :-O Ja z kolei miałam pobierana krew 4 razy, na czczo, po 30 min, po 1h i 2h :-P
    Weronika gratuluję córci i cieszę się że wyniki ok :-)
    Jeśli chodzi o imiona to mi podoba się Antosia ale mężowi nie :-P

Hej.
    Ja mam tylko wzdecia nic poza tym. Mam nadzieję że do 13 lipca przytyje bo mam wizytę a boję się że lekarz mnie zwyzywa że dlaczego Pani nic nie je... a ja jem bardzo dużo ale nie tyje brzuch też płaski. Masakra

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Weronika_s Zobacz posta
    Mozna brac nospe, ale nie przesadzac. Sa badania ze moze miec wplyw na obnizone napiecie miesniowe po porodzie
    Tez o tym czytałam, ale badań jako tako nie widziałam, gdzieś tam mi się obiło o uszy.

Ja dość rzadko biore nospe, zwykle ból brzucha mija po kilku minutach, ale jak czytam że dziewczyny przez połowe ciąży biorą w końskich dawkach nospe żeby zadziałać przeciwskurczowo, i to codziennie a nie w razie bólu, to też sie zastanawiam na ile to zdrowe.

Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    NikaWero może woda Ci się odkłada?
    Jak tylko przyjdzie moja zaległa wypłata z którą zus nadal zwleka to kupuje sobie ćwiczenia Lewandowskiej bo moje z Youtube już mi się znudziły a ja nie lubię monotonii.
    Sprawdź sobie jeszcze Angelike Pióro - ma mase filmików na youtube i tez płyty. Ja chyba sobie zamówie płyte ze stretchingu żeby sie rozciagać. Ale na szczescie okazało się że mój multisport nie jest zawieszony przez wakacje wiec bede smigac na zajęcia!

Bede cierpiec przez ból kregosłupa, skoro juz mam problem. Dziewczyny wczoraj nie mogłam sie ruszać, boli mnie kość ogonowa. Tak promieniuje na lewą strone. Jakoś 2 lata temu upadłam na tyłek, kilka razy na snowboardzie, i teraz myśle nie zrobiłam wtedy zadnego przeswietlenia, ciekawe czy to ma jakiś zwiazek. Ale mnie plecy bolą odkad pamiętam, przez prace wiec sama nie wiem.

Ja dzisiaj mam wizyte trzymajcie kciuki żeby maluch rozchylił nóżki

Senior Member Awatar JOŁanna-ER
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-09 zobacz kalendarz
    Data
    9 lipca 2015
    Ilonka - u mnie też osttnio coś z brzuszkiem się dziele. Tyle że typowo zolądek mnie boli. I już nie ma znaczenia ani reguły co zjem bo i tak boli..

Ewelka - mialam złamaną kość ogonową dwukrotnie. ;/ calą ciążę nie odczuwałam tego jakoś specjalnie ale po porodzie... to byla masakra.

O mnie
    Ewelkaa to ja trzymam kciuki za usg. Co do bólu pleców to może poszukaj czy ktoś u Ciebie w okolicy zajmuje się naklejaniem plastrów. Powiem Ci że mega pomaga.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów